O nas

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach jest jednostką organizacyjną Urzędu Miasta Siemiatycze. Utworzony został 27 stycznia 1999 r. uchwałą Rady Miasta Siemiatycze Nr VII/28/99. Głównymi zadaniami MOSiRu są utrzymanie bazy sportowo-rekreacyjnej oraz organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych na terenie Siemiatycz. MOSiR jest gospodarzem obiektów sportowych oraz ponad 60 ha terenów zielonych oraz 2 zalewów wodnych.

Zapowiedzi imprez 2013

Ekstraliga Futsalu Kobiet

Kliknij aby powiększyć Zapraszamy na mecz Ekstraligi Futsalu Kobiet pomiędzy MKS Kresowiak-Orino Siemiatycze vs LKS RB Glogówek. Spotkanie odbędzie się 01.12.2013 (niedziela) o godzinie 15.00 w Hali Widowiskowo Sportowej przy ulicy Świętojańskiej 25a w Siemiatyczach. Zapraszamy kibiców.


Podsumowanie Grand Prix Siemiatycz w Biegach 2013

Kliknij aby powiększyć Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach oraz LKS Sprinter zapraszają wszystkich zainteresowanych na bieg podsumowujący Grand Prix Siemiatycz w Biegach. Zawody odbędą się 23 listopada (sobota) o godzinie 11:00 na stadionie miejskim w Siemiatyczach przy ul. Nadrzecznej 29.

Dystanse:
- Szkoły podstawowe: klasy 1-2 400 m, klasy 3-4 500 m, klasy 5-6 600 m.
- Gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne: dziewczęta – 800 m, chłopcy - 1000 m.

Zgłoszenia przyjmowane będą bezpośrednio przed zawodami.


Otwarte zawody w wielokrotnym wyciskaniu sztangi

Kliknij aby powiększyć 30 listopada 2013 /sobota/ o godzinie 17:00 odbędą się zawody w wielokrotnym wyciskaniu sztangi na ilość powtórzeń. Organizatorami zawodów są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach, Kuźnia s.c. Adam Stawiecki Cezary Kudelski, Pl. Jana Pawła II 15, 17-300 Siemiatycze i Centrum Poprawy Kondycji Fizycznej - Leszek Łazowski ul. Kościuszki 8, 17-300 Siemiatycze. Zawody odbędą się w Kuźnia s.c. Adam Stawiecki Cezary Kudelski, Pl. Jana Pawła II 15, 17-300 Siemiatycze /siłownia „Kuźnia”/. Zapisy zawodników oraz indywidualna rozgrzewka odbywać się będzie od godziny 16:30 do godziny 17:00. W zawodach mogą uczestniczyć osoby mające ukończone 16 lat. Osoby niepełnoletnie mogą startować wyłącznie po przedstawieniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego. Zawodnicy powinni mieć również zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do udziału w zawodach, a w przypadku jego braku warunkiem dopuszczenia będzie podpisanie stosownego oświadczenia.  >> Czytaj Dalej <<


Parada Finałowa I. Siemiatyckiej 11-godzinnej Sztafety Niepodległości „Bogu i Polsce”

Kliknij aby powiększyć Zapraszamy mieszkańców Siemiatycz do udziału w Paradzie Finałowej I. Siemiatyckiej 11-godzinnej Sztafety Niepodległości „Bogu i Polsce” pod patronatem Burmistrza Miasta Siemiatycze. Impreza odbędzie się 11 listopada (poniedziałek) na stadionie MOSiR w Siemiatyczach. Zbiórka o godz. 9:30 przy ul. Nadrzecznej 29 w Siemiatyczach. W paradzie mogą uczestniczyć:

- osoby pełnoletnie,
- dzieci znajdujące się pod opieką rodziców/opiekunów lub za ich pisemną zgodą,
- grupy zorganizowane, w szczególności dziecięce, pod opieką wytypowanych osób.
 >> Czytaj Dalej <<


XXII. Siemiatyckie Biegi Niepodległości

Kliknij aby powiększyć 8 listopada 2013 /piątek/ na ulicy Płacowej w Siemiatyczach odbędą się już po raz dwudziesty drugi Sztafetowe Biegi Niepodległości. Organizatorami będą MOSiR Siemiatycze, Towarzystwo Sportowe i Siemiatycki Ośrodek Kultury. Impreza wystartuje około godziny 10:00. W imprezie startują ośmioosobowe sztafety w kategorii: szkół podstawowych, gimnazjów i open - dziewcząt i chłopców. Zapraszamy do dopingowania zawodników na trasie biegów.

Pobierz - Zgłoszenie uczestnictwa w XXII. Biegach Niepodległości - Siemiatycze 08.XI.2012 r.


Biegi Sztafetowe o Puchar Dyrektora MOSiR Siemiatycze

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach zaprasza na Biegi Sztafetowe, które odbędą się w środę - 2 października 2013 (rozpoczęcie o godz. 9:00) na stadionie MOSiR Siemiatycze przy ul. Nadrzecznej 29.

Startować będą drużyny mieszane (5 dziewcząt i 5 chłopców). Szkoły podstawowe biegają na dystansie 10x400m, szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne na dystansie 10x800m. Zapraszamy!

Pobierz - Zgłoszenie uczestnictwa do Biegów Sztafetowych o Puchar Dyrektora MOSiR Siemiatycze


Mistrzostwa Siemiatycz w Biegach Średnich 2013

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w Mistrzostwach Siemiatycz w Biegach Średnich. Zawody rozegrane zostaną w dniu 11.10.2013 r. /piątek/ o godz. 15:00 na dystansach:

- 600 m dla uczniów szkół podstawowych i dziewcząt z gimnazjum
- 1000 m dla chłopców szkół gimnazjalnych oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych.


Zgłoszenia przyjmowane będą w dniu zawodów w godz. 14:30 – 15:00. Zapraszzamy!


Nordic Walking

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach zaprasza do wzięcia udziału w wędrówce z kijkami - Nordic Walking. Spacer z instruktorem zaplanowano na 27 września 2013 (piątek) o godzinie 16:30. Zbiórka uczestników i instruktaż odbędą się na obiektach MOSiR przy ul. Nadrzecznej 29. Każdy z uczestników powinien zaopatrzyć się w wygodne obuwie i strój oraz kijki.

UWAGA!!!: każda osoba, która weźmie udział w imprezie otrzyma darmowy dwugodzinny karnet na wypożyczenie nart biegowych w sezonie zimowym ufundowany przez www.pieknywschod.eu.


Mistrzostwa Siemiatycz w Biegach Krótkich 2013

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w Mistrzostwach Siemiatycz w Biegach Krótkich. Zawody rozegrane zostaną:
- w dniu 06.09.2013 r. /piątek/ o godz. 15:30 na dystansach: 60 m, 400 m.
- oraz w dniu 13.09.2013 /piątek/ o godz. 15:30 na dystansach: 100 m i 200 m.


Zgłoszenia przyjmowane będą w dniu zawodów. Aby wywalczyć tytuł Mistrza Siemiatycz w Biegach Krótkich należy wystartować na wszystkich dystansach i zdobyć najwyższą łączną ilość punktów.


IV. zawody o tytuł „Najsilniejszego w Siemiatyczach”

Kliknij aby powiększyć 31 sierpnia /sobota/ o godzinie 16:00 na plaży miejskiej w Siemiatyczach odbędą się czwarte zawody o tytuł „Najsilniejszego w Siemiatyczach”. Impreza będzie miały charakter otwarty – zatem uczestniczyć w nich mogą również turyści odwiedzający w tym dniu nasze miasto oraz mieszkańcy okolicznych miejscowości. Przewidziane są także próby dla publiczności.

Pobierz - REGULAMIN ZAWODÓW O TYTUŁ „NAJSILNIEJSZEGO W SIEMIATYCZACH”

Pobierz - ZGŁOSZENIE DO ZAWODÓW O TYTUŁ „NAJSILNIEJSZEGO W SIEMIATYCZACH”

 >> Czytaj Dalej <<


Konkurs na najlepszy trick na siemiatyckim skateparku

Wszystkie osoby trenujące na siemiatyckim skateparku zachęcamy do nagrywania swoich najlepszych tricków. Filmy z najlepszymi akrobacjami zostaną nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami. Akrobacje wykonywać można oczywiście na deskorolce, rolkach, rowerach lub hulajnogach. Jedyny warunek jest taki – że wszystko musi być wykonane na siemiatyckim skateparku a nie jakimś innym obiekcie. Konkurs jest skierowany zarówno do mieszkańców Siemiatycz jak i do turystów aktywnie wypoczywających w naszym mieście.

Filmy, najlepiej w formie cyfrowej, nagrane na płycie cd, dvd lub pendrive dostarczać należy do biura MOSiR ul. Nadrzeczna 29, 17-300 Siemiatycze. Nadesłanie filmu do konkursu oznacza jednocześnie zgodę na jego publikację. Ostateczny termin przyjmowania prac mija 30 sierpnia 2013. Liczymy na duże zainteresowanie.


Konkurs fotograficzny – „Aktywne Wakacje”

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach ogłasza czwartą już edycję konkursu na najciekawszą fotografię dotyczącą aktywnego spędzania wakacji letnich. Autorzy najciekawszych prac zostaną nagrodzeni oraz ich zdjęcia umieszczone zostaną na stronie internetowej MOSiR. Fotografie dotyczyć mogą zarówno tematyki sportowej jak też zupełnie amatorskiej rekreacji ruchowej. Zachęcamy zatem do uwieczniania wycieczek pieszych i rowerowych, gier i zabaw na świeżym powietrzu oraz rywalizacji sportowej zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Konkurs adresowany jest do osób mieszkających na terenie Siemiatycz.

Prace, najlepiej w formie elektronicznej, nadsyłać można do 31 sierpnia 2013 na adres mosir_siemiatycze@tlen.pl lub do biura MOSiR ul. Nadrzeczna 29, 17-300 Siemiatycze. Nadesłanie zdjęcia do konkursu oznacza jednocześnie zgodę na publikację zdjęcia. Zachęcamy do udziału.


Proponowana wakacyjna oferta MOSiRu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach zaprasza w okresie wakacyjnym do korzystania z: odkrytego basenu, kąpieliska na dużym zalewie, boisk do siatkówki plażowej, boiska piłkarskiego ORLIK, kortu tenisowego na ORLIKu, boisk z nawierzchnią syntetyczną przy hali widowiskowo-sportowej (koszykówka, siatkówka).  Od 29 czerwca zapraszamy również do korzystania z wypożyczalni sprzętu wodnego (rowery wodne, kajaki) przy zalewie nr 2. Podobnie jak w roku ubiegłym MOSiR prowadzić będzie także Wakacyjną Ligę Piłki Nożnej 2013. Rozgrywki odbywać się będą na boisku Orlik. ZAPRASZAMY!  >> Czytaj Dalej <<


Mistrzostwa Siemiatycz w Siatkówce Plażowej w kategorii mężczyzn

Kliknij aby powiększyć Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach zaprasza wszystkich miłośników siatkówki w wydaniu plażowym na Mistrzostwa Siemiatycz w tej dyscyplinie. Zawody odbędą się na plaży miejskiej w dniu 23.08.2013 r. (piątek). Zgłoszenia do turnieju przyjmowane będą w dniu zawodów w godzinach 10:15 – 10:45. Rozpoczęcie rywalizacji nastąpi o godzinie 11:00. Zapraszamy do udziału i kibicowania.


Mini Triatlon Siemiatycki

Kliknij aby powiększyć Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach zapraszają do udziału w XIX. Mini Triatlonie Siemiatyckim. Zawody odbędą się w sobotę 24 sierpnia 2013 r. Rozpoczęcie rywalizacji zaplanowano na godzinę 14:00 przy basenie. Uczestnicy kategorii open będą mieli do pokonania:
- 150 m pływania stylem dowolnym,
- 4500 m jazdy na rowerze,
- 3000 m biegu.
Zawodnicy kategorii gimnazjów oraz klas 4-6 szkół podstawowych będą musieli pokonać:
- 50 m pływania, 
- 3000 m jazdy na rowerze,
- 1500 m biegu przełajowego.

Udział zgłaszać można osobiście w biurze MOSiRu – ul Nadrzeczna 29 - lub telefonicznie 85 656 10 44 w godz. 7:30 – 15:30 oraz w dniu zawodów przy basenie przed rozpoczęciem rywalizacji.
UWAGA: Wszystkie niepełnoletnie osoby, które chcą wziąć udział w triatlonie muszą przy zgłoszeniu do zawodów przedstawić pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych.


Rowerowy Sprint-Cross

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach zaprasza na Rowerowy Sprint-Cross. Zawody odbędą się 30 lipca 2013 (wtorek) o godz. 17:00 na „cyplu” nad dużym zalewem w Siemiatyczach. Rywalizacja odbywać się będzie w kategoriach dziewcząt i chłopców: klas 1-3 szkół podstawowych, klas 4-6 szkół podstawowych, gimnazjów i open. Zawodnicy rywalizować będą na kilkusetmetrowej trasie terenowej biegnącej po lesie oraz plaży. Zgłoszenia przyjmowane będą bezpośrednio przed zawodami. Wszyscy zawodnicy, którzy nie ukończyli 18 roku życia przy zgłaszaniu się do zawodów muszą okazać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na start. Zapraszamy wszystkich miłośników rowerów górskich do udziału oraz kibicowania.


"O Podlaską Szyszkę - Siemiatycze 2013" Kliknij aby powiększyć


Mistrzostwa Siemiatycz w Siatkówce Plażowej Kobiet 2013

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach zaprasza panie grające w siatkówkę w wydaniu plażowym na Mistrzostwa Siemiatycz w tej dyscyplinie. Zawody odbędą się na plaży miejskiej w dniu 25.07.2013 r. (czwartek). Zgłoszenia do turnieju przyjmowane będą w dniu zawodów w godzinach 11:30 – 12:00. Rozpoczęcie rywalizacji nastąpi o godzinie 12:00. Zapraszamy do udziału i kibicowania.


Oficjalne otwarcie plaży miejskiej - 20.07.2013 r.

Kliknij aby powiększyć 20 lipca br. zapraszamy na plażę przy zalewie nr 2. Muzyka, słońce, piasek, relaks nad wodą i inne atrakcje czekają na wszystkich, którzy tego dnia będą w okolicy. W planie imprezy m.in.:

14:00 - oficjalne otwarcie plaży miejskiej - przecięcie wstęgi 

14:00 - 20:00 - zawody w siatkówkę plażową 

18.00 - 19.00 – zawody kajaków i rowerów wodnych 

21:00 - 21:30 - ogłoszenie wyników zawodów  

21:45 - podziękowanie i zamknięcie imprezy

Dodatkowo: kule wodne oraz skimboard - każdy z uczestników będzie miał możliwość wypożyczenia bezpłatnie deski i popływania na specjalnie przygotowanym torze. Czynna będzie także wypożyczalnia sprzętu wodnego: kajaków i rowerów wodnych. 


Kąpielisko na „cyplu”

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach informuje, iż do czasu zakończenia remontu plaży miejskiej w Siemiatyczach – utworzone zostało miejsce wyznaczone do kąpieli na tzw. cyplu. Bezpieczeństwa osób tam przebywających i korzystających z kąpieli strzegli będą ratownicy WOPR. Zapraszamy do korzystania od wtorku do niedzieli w godzinach 11:00 - 18:00.


Konkurs rysowania kredą dla najmłodszych

9 lipca 2013 /we wtorek/ na parkingu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach przy ul Nadrzecznej 29 odbędzie się konkurs rysowania kredą pod hasłem „Wakacje na sportowo”. Organizatorami są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach oraz Siemiatycki Ośrodek Kultury.

Zapraszamy do udziału dzieci ze szkół podstawowych spędzających wakacje w mieście. Rozpoczęcie konkursu przewidziane jest na godzinę 11:00.


Pływackie Mistrzostwa Siemiatycz 2013

W sobotę – 13 lipca 2013 o godz. 17:30 – MOSiR zaprasza do uczestnictwa w Otwartych Pływackich Mistrzostwach Siemiatycz 2013. Rywalizacja odbywać się będzie w kategoriach chłopców i dziewcząt: klas 1-3 i 4-6 szkół podstawowych, gimnazjów oraz open na dystansie 50 m.

UWAGA !!! – Osoby poniżej 18 roku życia, aby wziąć udział w zawodach muszą przedstawić pisemną zgodę rodziców lub opiekunów.


Amatorskie zawody armwrestlingowe pod chmurką

Kliknij aby powiększyć 29 czerwca o godzinie 18:00 na boisku Orlik przy ul. Nadrzecznej 29 w Siemiatyczach odbędą się amatorskie zawody w siłowaniu na rękę – Armwrestling na Orliku. Rywalizacja na prawą rękę prowadzona będzie dwóch kategoriach wagowych – do 86 kg i powyżej 86 kg, na profesjonalnym stole do armwrestlingu. Zgłoszenia do imprezy oraz ważenie odbywać się będzie w godz. 17:00-17:30. Dla zwycięzców przewidziano nagrody rzeczowe oraz medale i dyplomy. Druki zgłoszeń, oświadczenia zawodników oraz regulamin zawodów dostępne są >> TUTAJ <<  >> Czytaj Dalej <<


City Skate Park Grand Opening 2013

Kliknij aby powiększyć Zapraszamy na City Skate Park Grand Opening 2013. Zawody odbęda się 11 maja 2013 na terenie Miejskiego Skate Parku - ulica Nadrzeczna 29. Aby wejść na teren skate parku w sobotę 11 maja niezbędny będzie kask. Osoby bez kasku nie będą miały możliwości wzięcia udziału w zawodach! Nie mamy osobnej kategorii MTB oraz BMX. W takim układzie zawodnicy na obu sprzętach będą walczyć o nagrody w ramach jednej kategorii rower.

Pobierz - Wzór oświadczenia dla rodziców osób niepełnoletnich chcących wziąć udział w zawodach z okazji otwarcia skateparku.  >> Czytaj Dalej <<


Regulamin biegu ulicznego w ramach akcji „Polska Biega”

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach zaprasza dzieci i młodzież do udziału w biegu z okazji Dnia Dziecka. Bieg odbędzie się dnia 24 maja 2013 r. o godz. 16:00. Trasa biegu prowadzić będzie ul. Nadrzeczną w Siemiatyczach. Zgłoszenia przyjmowane będą w dniu zawodów na miejscu startu w godzinach 15:00 – 15:50. Przewidziane są następujące kategorie wiekowe:
- klasy I – IV 400 m.
- klasy V – VI 800 m.
- gimnazjum 800 m.
- szkoły ponadgimnazjalne klasy I – III 800 m.
- bieg otwarty bez ograniczeń wiekowych
- oddzielna klasyfikacja dla dziewcząt i chłopców,
- medale za I – III miejsce, dyplomy za IV – VI miejsce w kategorii dziewcząt i chłopców,
Wszyscy uczestnicy biegów otrzymają od organizatorów upominki. Osoby niepełnoletnie przedstawić muszą podpisane przez rodziców oświadczenie. Druk oświadczenia oraz regulamin zawodów dostępne są na >> TUTAJ << oraz w biurze MOSiR przy ul. Nadrzecznej 29.  >> Czytaj Dalej <<


Mistrzostwa Siemiatycz w jeździe na rowerze 2013

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach zaprasza na zawody rowerowe „W CZWARTEK O CZWARTEJ”. Rywalizacja odbędzie się w kategoriach: dziewcząt i chłopców klas 1-3 szkół podstawowych, klas 4-6 szkół podstawowych, gimnazjów oraz open. Zawody odbędą się 9 maja 2013 r. i 16 maja 2013 r. o godz. 16:00 w parku przy amfiteatrze miejskim. Uczestnicy, którzy w obu dniach zdobędą łącznie najwięcej punktów za wszystkie konkurencje, wywalczą tytuł Mistrza Siemiatycz w jeździe na rowerze. Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów sportów rowerowych. Uczestnicy otrzymają także naklejki potwierdzające uczestnictwo w imprezie, dzięki którym będzie można wygrać atrakcyjne nagrody w akcji „Bądź aktywny z MOSiRem”.


XIII. Bieg im. Anny Jabłonowskiej

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach oraz Powiatowe Zrzeszenie LZS zapraszają do udziału w Biegach im. Anny Jabłonowskiej. Zawody odbędą się 17.04.2013 r. Zbiórka o godz. 9.00 na stadionie MOSiR-u przy ulicy Nadrzecznej 29 w Siemiatyczach. Rozpoczęcie zawodów o godz. 9:00. Zgłoszenia można składać osobiście, telefonicznie lub faksem w biurze MOSiR Siemiatycze, ul. Nadrzeczna 29 tel. 85 656 10 44 fax. 85 655 26 65. Szczegółowe informacje i regulamin poniżej.  >> Czytaj Dalej <<


Siemiatycka Wieczorna „Dycha”

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach. Lekkoatletyczny Klub Sportowy „Sprinter” Siemiatycze oraz Powiatowe Zrzeszenie LZS w Siemiatyczach zapraszają do udziału w imprezie sportowej II Siemiatycka Wieczorna „Dycha”, która odbędzie się 8 czerwca 2013 (start do biegu głównego kobiet i mężczyzn o godz. 19:00). Uczestnikami biegów głównych mogą być osoby które mają ukończone 18 lat, oraz które przedstawią zaświadczenie lekarskie lub podpisane oświadczenie o zdolności do uczestnictwa w biegu. Oświadczenie wraz z drukiem zgłoszenia pobrać można >> TUTAJ << lub bezpośrednio przed zawodami w biurze biegu.  >> Czytaj Dalej <<


Gala Finałowa Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Siemiatycz 2012 oraz podsumowanie akcji „Bądź aktywny z MOSiRem”

Wszystkich fanów sportu, zawodników oraz kibiców zapraszamy na podsumowanie Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Siemiatycz 2012. Gala finałowa odbędzie się 10 marca 2013 (niedziela) o godzinie 18:00 w hali widowiskowo-sportowej w Siemiatyczach.

Podczas gali odbędzie się także podsumowanie akcji „Bądź aktywny z MOSiRem” i rozdane zostaną nagrody rzeczowe przewidziane dla najaktywniejszych uczestników imprez organizowanych i współorganizowanych przez MOSiR Siemiatycze, którzy złożyli wcześniej swoje legitymacje sportowca w biurze MOSiR. Oczywiście nie zabraknie też niespodzianek dla osób uczestniczących w finałowej gali. Jak co roku wśród osób obecnych na hali rozlosowane zostaną upominki i nagrody. Zapraszamy do udziału.


I. Otwarte Mistrzostwa Siemiatycz Amatorów w Siłowaniu na Rękę

Kliknij aby powiększyć 17 marca o godzinie 16:00 na hali widowiskowo – sportowej w Siemiatyczach (ul. Świętojańska 25A) odbędą się I. Otwarte Mistrzostwa Siemiatycz Amatorów w Siłowaniu na Rękę. Rywalizacja prowadzona będzie w kategorii kobiet i mężczyzn na profesjonalnym stole do armwrestlingu. Dla zwycięzców przewidziano nagrody rzeczowe oraz medale i dyplomy. Druki zgłoszeń, oświadczenia zawodników oraz regulamin zawodów dostępne są: > TUTAJ <<  >> Czytaj Dalej <<


Najpopularniejszy Sportowiec Siemiatycz Roku 2012

Kliknij aby powiększyć Przedstawiamy sylwetki sportowców startujących w tegorocznej edycji "Najpopularniejszy Sportowiec Siemiatycz". Tegoroczny plebiscyt odbędzie się w jednej grupie wiekowej obejmującej gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne oraz seniorów. Natomiast dla młodszych sportowców ze szkół podstawowych zorganizowane zostaną dwa odrębne plebiscyty: na Najpopularniejszego Sportowca Szkoły Podstawowej nr 1 oraz na Najpopularniejszego Sportowca Szkoły Podstawowej nr 3. Zapraszamy do głosowania.  >> Czytaj Dalej <<


Najpopularniejszy Sportowiec Siemiatycz Roku 2012

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach ogłasza siódmą edycję Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Siemiatycz 2012. Tegoroczny plebiscyt odbędzie się w jednej grupie wiekowej obejmującej gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne oraz seniorów. Natomiast dla młodszych sportowców ze szkół podstawowych zorganizowane zostaną dwa odrębne plebiscyty: na Najpopularniejszego Sportowca Szkoły Podstawowej nr 1 oraz na Najpopularniejszego Sportowca Szkoły Podstawowej nr 3. Prosimy o jak najszybsze zgłaszanie kandydatów przez kluby oraz wszelkie organizacje sportowe działające na terenie naszego miasta i powiatu. Każdy klub może zgłosić maksymalnie 2 sportowców. Formularz zgłoszeniowy dla kandydatów otrzymać można w biurze MOSiR Siemiatycze ul. Nadrzeczna 29 lub pobrać w formie elektronicznej >>TUTAJ<<. Wraz z formularzem zgłoszeniowym należy również dostarczyć zdjęcie (najlepiej w formie elektronicznej) oraz krótki materiał multimedialny na temat osiągnięć sportowca (prezentacja Power Point, pokaz zdjęć, film itp.) trwające maksymalnie 90 sekund.  >> Czytaj Dalej <<


Rajd Pieszy „Śladami Powstania Styczniowego”

Kliknij aby powiększyć Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach zaprasza na wędrówkę pieszą „Śladami Powstania Styczniowego”, która odbędzie się 16 lutego 2013 (sobota). Zbiórka uczestników odbędzie się o godz. 12:00 przy budynku MOSiR, ul. Nadrzeczna 29. Przewidziana trasa liczy około 4 km. Uczestnicy będą mieli okazję zwiedzić miejsca związane z największą bitwą Powstania Styczniowego. Wszystkie osoby, które wezmą udział w wędrówce otrzymają pamiątkowe znaczki. Na zakończenie organizatorzy przewidzieli dodatkową atrakcję. Uczestnicy imprezy będą mogli zobaczyć kolekcję pamiątek historycznych z okresu walko o niepodległość.Liga tenisa stołowego - podział na grupy

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w lidze tenisa stołowego. Rozgrywki prowadzone będą w dwóch kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, szkoły gimnazjalne plus szkoły ponadgimnazjalne. Do turnieju mogą zgłaszać się zarówno chłopcy jak i dziewczęta. Aby odbyły się w rozgrywki w danej kategorii musi się do niej zgłosić co najmniej 4 zawodników lub 4 zawodniczki. A zgłosić się warto, gdyż na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
Za 1. miejsce – aparat fotograficzny,
za 2. miejsce – odtwarzacz mp3,
za 3. miejsce – pamięć usb.
Do tego oczywiście dyplomy i puchary. Zgłoszenia składać można do dnia 15 stycznia 2013 w biurze MOSiR przy ul Nadrzecznej 29 w godz. 7:30-15:30 (tel. 85 655 26 65) oraz na Hali Widowiskowo - Sportowej w pokoju administracji. UWAGA: zmiana godziny rozgrywek na 18.00. Zapraszamy do udziału.  >> Czytaj Dalej <<


Ferie na sportowo 2013

Kliknij aby powiększyć Dzieci spędzające tegoroczne ferie zimowe w Siemiatyczach zapraszamy do udziału w przygotowanych dla nich zawodach sportowych. Organizatorami są Burmistrz Miasta Siemiatycze, Dyrekcje siemiatyckich szkół podstawowych i gimnazjalnych, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach. Zajęcia odbywać się będą w godzinach 9:00 – 13:00. Chętnym do aktywnego spędzania wolnego czasu przypominamy, że na halach obowiązuje zmiana obuwia sportowego. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w zawodach.  >> Czytaj Dalej <<


Wykaz planowanych imprez organizowanych MOSiR w 2013 roku

Przedstawiamy wykaz planowanych imprez - organizowanych lub współorganizowanych przez MOSiR Siemiatycze w 2013 roku. MOSiR zastrzega sobie prawo zmian kalendarza oraz terminów poszczególnych imprez. W kalendarzu pojawić się również mogą nowe imprezy – w zależności od zapotrzebowania. Każdą imprezę poprzedzać będzie również szczegółowa zapowiedź. Wszelkie informacje publikowane będą na bieżąco na naszej stronie internetowej www.mosir-siemiatycz.info oraz w lokalnej prasie.  >> Czytaj Dalej <<