O nas

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach jest jednostką organizacyjną Urzędu Miasta Siemiatycze. Utworzony został 27 stycznia 1999 r. uchwałą Rady Miasta Siemiatycze Nr VII/28/99. Głównymi zadaniami MOSiRu są utrzymanie bazy sportowo-rekreacyjnej oraz organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych na terenie Siemiatycz. MOSiR jest gospodarzem obiektów sportowych oraz ponad 60 ha terenów zielonych oraz 2 zalewów wodnych.

Zapowiedzi imprez

Siemiatyckie Kino pod Gwiazdami 2024

Siemiatyckie Kino pod Gwiazdami powraca w odsłonie roku 2024, obiecując niezapomniane filmowe wieczory pod rozgwieżdżonym niebem. Wakacyjne kino plenerowe, zlokalizowane na plaży przy zalewie nr 2, oferuje bezpłatne seanse filmowe dostępne dla wszystkich miłośników kina.

W tym roku projekcje będą się odbywać w każdą sobotę, począwszy od 6 lipca aż do 24 sierpnia. Seanse startują tuż po zachodzie słońca. Wydarzenie może zostać odwołane w przypadku złych warunków atmosferycznych, takich jak deszcz, silny wiatr czy burza.

Partnerem strategicznym Siemiatyckiego Kina pod Gwiazdami 2024 jest Województwo Podlaskie: www.facebook.com/wojpodlaskie

 

 

Plan wakacyjnych projekcji filmowych: Siemiatyckie Kino pod Gwiazdami 2024

LIPIEC

6.07 (sobota) - Wszystko o moim starym / komedia, 2023

Kulturowe zderzenie we włosko-amerykańskim stylu. Prostolinijny włoski imigrant spotyka się z rodziną amerykańskich bogaczy. Ojciec Sebastiana, charakteryzujący się niewyparzonym językiem i niepoprawnym humorem, postanawia pomóc synowi w oświadczynach. Weekend w luksusowej posiadłości przyszłych teściów Sebastiana z pewnością będzie pełen niespodzianek. Czy miłość Sebastiana i Ellie przetrwa tę próbę?

13.07 (sobota) - Zwierzaki na resorach / animacja, 2023

Zhi, początkujący rajdowiec, ściga się przez cztery dni z prędkością trzystu kilometrów na godzinę. Musi pokonać nie tylko trudny tor, ale także własne lęki i zdeterminowanych rywali, aby zdobyć tytuł mistrza toru. Rajd Jedwabnego Szlaku to nie tylko wyścig, ale także bezcenna lekcja przyjaźni i odwagi. Czy Zhi udowodni, że ma w sobie to, co czyni z niego prawdziwego mistrza?

20.07 (sobota) - Trzej Muszkieterowie. Milady / akcja, przygodowy, 2023

Konstancja zostaje porwana po przypadkowym podsłuchaniu rozmowy. D'Artagnan, świadek zdarzenia, również zostaje uwięziony. Aby ją uratować, młody muszkieter musi połączyć siły z tajemniczą Milady de Winter, która posiada dokumenty demaskujące zdrajcę. Sytuacja komplikuje się, gdy Milady próbuje go uwieść. Tajemnicze znamię na jej ciele prowadzi do odkrycia mrocznej tajemnicy.

27.07 (sobota) – Mavka i strażnicy lasu / animacja, 2023

Wróżka Mavka, strażniczka źródła życia ukrytego w głębi lasu, zakochuje się w muzyku Łukaszu. Ich sielankę przerywa chciwa księżniczka, która chce wykraść magiczną moc źródła, aby zachować wieczną młodość. Czy Mavka i Łukasz zdołają obronić las i jego mieszkańców? Czy ich miłość przetrwa próbę?

 

SIERPIEŃ

3.08 (sobota) - Biała odwaga / dramat, 2024

Podhale, lata 30. XX wieku. Jędrek Zawrat, utalentowany taternik, opuszcza rodzinne strony, gdy ręka jego ukochanej zostaje obiecana starszemu bratu, Maciejowi. W Krakowie poznaje niemieckiego naukowca, który twierdzi, że górale pochodzą od starogermańskiego plemienia. Po wybuchu wojny Jędrek współpracuje z Niemcami, licząc na odzyskanie ukochanej i ochronę swojej społeczności. Dwaj bracia, kochający tę samą kobietę, muszą dokonać najtrudniejszych wyborów, które zadecydują o ich losach.

10.08 (sobota) - Inspektor Pająk / animacja, 2023

Na pokładzie luksusowego samolotu zaczynają znikać podróżni. Inspektor Pająk, zamiast spodziewanego odpoczynku, musi rozwiązać zagadkę tajemniczych zniknięć. Wśród pasażerów ukrywa się złoczyńca, a inspektor musi go zidentyfikować. Kolorowa gromada pasażerów skrywa różne tajemnice, a każdy z nich może być sprawcą.

17.08 (sobota) - NERVE: Jesteś widzem czy graczem? / thriller, 2016

Vee, zmęczona życiem w cieniu swojej przyjaciółki, decyduje się wziąć udział w internetowej grze w Nowym Jorku. Początkowo niewinne wyzwania stają się coraz bardziej niebezpieczne. Zhakowane konta i zablokowane karty kredytowe sprawiają, że Vee staje się więźniem gry "Nerve". Pełna akcji i emocji opowieść o niebezpieczeństwach świata wirtualnego.

24.08 (sobota) - Latać każdy może / animacja, 2023


Motyl Sigurd, mimo krótszego skrzydełka, chce wziąć udział w wielkiej migracji. Wraz z przyjaciółmi, gąsienicą Martinem i motylicą Jennifer, wyrusza w pełną przygód podróż. Stawia czoła trudnej pogodzie, innym stworzeniom i własnym lękom. Sigurd musi zaakceptować swoją wyjątkowość i pokazać, że fajnie jest być innym.