O nas

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach jest jednostką organizacyjną Urzędu Miasta Siemiatycze. Utworzony został 27 stycznia 1999 r. uchwałą Rady Miasta Siemiatycze Nr VII/28/99. Głównymi zadaniami MOSiRu są utrzymanie bazy sportowo-rekreacyjnej oraz organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych na terenie Siemiatycz. MOSiR jest gospodarzem obiektów sportowych oraz ponad 60 ha terenów zielonych oraz 2 zalewów wodnych.

Menu strony
Nowości

Mistrzostwa Siemiatycz w Biegach Średnich 2018

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach
zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w Mistrzostwach Siemiatycz w Biegach Średnich. Zawody rozegrane zostaną:
- w dniu 28.09.2018 r. /piątek/ o godz. 15:30 na dystansach: 600 m dla dziewcząt i chłopców szkół podstawowych oraz dziewcząt klas 7-8 szkół podstawowych oraz na dystansie 1000 m dla chłopców klas 7-8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół średnich i dorosłych.
Zgłoszenia przyjmowane będą w dniu zawodów.

Zapowiedzi imprez

XVII PUCHAR PODLASIA 2018 W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

Kliknij aby powiększyć ORGANIZATORZY: Burmistrz Miasta Siemiatycze, MOSiR Siemiatycze, Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Siemiatyczach,  Towarzystwo Sportowe Siemiatycze,  UKS Kangur Siemiatycze, Podlaski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej. Wszyscy uczestnicy turnieju będą zakwaterowani w salach lekcyjnych (własny materac oraz śpiwór). Dla trenerów zapewniamy łóżko z pościelą. Dla kierowców zapewniamy materac z pościelą; koszty organizacyjne pokrywa organizator. Zespoły przyjeżdżają na własny koszt. Zawodnicy powinni być ubezpieczone na czas udziału w zawodach. Każdy zespół powinien posiadać co najmniej dwa komplety zgodnych z przepisami strojów sportowych. Organizator zapewnia wodę mineralną. Za szkody spowodowane przez uczestników odpowiada opiekun zespołu. Wszelkie sprawy sporne rozstrzyga organizator.

- niedziela - 8.30 – 12.00 (rocz.2002)

·         hala sportowa Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Siemiatyczach, ul. Andersa 4

- piątek – 14.00 – 20.30 ( rocz. 2007)

- sobota – 9.00 – 18.00  ( rocz. 2007)

-        niedziela – 9.00 – 12.15 ( rocz. 2007)

4.        ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE.

·         Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Siemiatyczach, ul. Andersa 4

5.        SYSTEM ROZGRYWEK.

·         W kat. 2007 chłopców - mecze  „każdy z każdym” w grupach A, B, czas gry 2x15 min, przerwa 3 min; po 1 czasie dla trenera w połowie, wykluczenie 1 min; I połowa meczu „każdy swego” (nie dotyczy meczu z drużyną z Litwy), II połowa dowolnie.

·         W kat. 2002 chłopców -  mecze „każdy z każdym” w grupach  A,B, czas gry 2x20 min, przerwa 3 min; po 1 czasie dla trenera w połowie, wykluczenie 2 min;

·         półfinały „na krzyż” 1A - 2B; 1B-2A; ( miejsca 1-4 )

·         półfinały „na krzyż” 3A-4B; 3B-4A; ( miejsca 5-8 )

·         mecze o miejsca  - 3m-ce przegrani  1A-2B; 1B-2A, 1m-ce wygrani  1A - 2B; 1B-2A

mecze o miejsca  - 7m-ce  przegrani 3A-4B; 3B-4A, 5 m-ce  wygrani 3A-4B; 3B-4A

·         w przypadku remisu rzuty karne, po 3 rzuty ( 3 różnych zawodników) w dalszej kolejności po 1 rzucie karnym do rozstrzygnięcia ( rzuty mogą wykonywać dowolni zawodnicy)

·         1. Za wyniki osiągnięte w poszczególnych meczach przyznaje się:

3 pkt. – za zwycięstwo w regulaminowym czasie gry

2 pkt. - za zwycięstwo po rzutach karnych,

1 pkt. - za porażkę po rzutach karnych,

0 pkt. - za porażkę w regulaminowym czasie gry.

·         2. O kolejności miejsc w grupach decyduje:

·         1) większa liczba zdobytych punktów;

·         2) jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:

·         a) większa liczba punktów zdobytych w pomiędzy zainteresowanymi drużynami;

·         b) większa dodatnia różnica bramek  pomiędzy zainteresowanymi drużynami;

·         c) większa liczba zdobytych bramek  pomiędzy zainteresowanymi drużynami;

·         d) większa dodatnia (mniejsza ujemna) różnica bramek ze wszystkich meczy;

·         e) większa liczba zdobytych bramek we wszystkich meczach;

·         g) losowanie.

6.     SPRAWY RÓŻNE

·         wszyscy uczestnicy turnieju będą zakwaterowani w salach lekcyjnych ( własny materac oraz śpiwór), dla trenerów  zapewniamy łóżko z pościelą , dla kierowców zapewniamy materac z pościelą; koszty organizacyjne pokrywa organizator,

·         zespoły przyjeżdżają na własny koszt,

·         zawodnicy  powinni być ubezpieczone na czas udziału w zawodach,

·         każdy zespół powinien posiadać co najmniej dwa komplety zgodnych z przepisami strojów sportowych,

·         organizator zapewnia wodę mineralną,

·         za szkody spowodowane przez uczestników odpowiada opiekun zespołu,

wszelkie sprawy sporne rozstrzyga organizator

Zakończenie turnieju w dn. 9.12.2018 ok. godz. 13.30- hala sportowa Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Siemiatyczach, ul. Andersa 4 ( w miejscu  zakwaterowania )