O nas

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach jest jednostką organizacyjną Urzędu Miasta Siemiatycze. Utworzony został 27 stycznia 1999 r. uchwałą Rady Miasta Siemiatycze Nr VII/28/99. Głównymi zadaniami MOSiRu są utrzymanie bazy sportowo-rekreacyjnej oraz organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych na terenie Siemiatycz. MOSiR jest gospodarzem obiektów sportowych oraz ponad 60 ha terenów zielonych oraz 2 zalewów wodnych.

Menu strony
Nowości

Mistrzostwa Siemiatycz w Biegach Średnich 2018

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach
zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w Mistrzostwach Siemiatycz w Biegach Średnich. Zawody rozegrane zostaną:
- w dniu 28.09.2018 r. /piątek/ o godz. 15:30 na dystansach: 600 m dla dziewcząt i chłopców szkół podstawowych oraz dziewcząt klas 7-8 szkół podstawowych oraz na dystansie 1000 m dla chłopców klas 7-8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół średnich i dorosłych.
Zgłoszenia przyjmowane będą w dniu zawodów.

 


Relacje z imprez '2011

Turniej juniorów w Siemiatyczach

W Halowym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców z rocznika 1995, który odbył się 13.02.2011r w hali widowiskowo-sportowej w Siemiatyczach wzięło udział 10 drużyn z województw: podlaskiego, lubelskiego i mazowieckiego. Uroczystego zakończenia turnieju dokonał Burmistrz Siemiatycz p. Piotr Siniakowicz oraz Dyrektor MOSiR p. Roman Umiastowski.

Końcowa kolejność turnieju:

1. PG5 Siedlce

2. KKS Orzeł Bobola Siemiatycze

3. Hetman Białystok

4. TOP 54 Biała Podlaska

5. Korona HiD Ostrołęka

6. Włókniarz Białystok

7. Pogoń Łapy

8. MOSiR Siemiatycze

9. MOSiR Bielsk Podlaski

10. UKS 1 Węgrów

W turnieju przyznano wyróżnienia indywidualne:

król strzelców - Bartek Kaszubowski ( PG 5 Siedlce),

najlepszy zawodnik - Paweł Radziszewski ( KKS Orzeł Siemiatycze ),

najlepszy bramkarz  - Piotr Biełasz ( Hetman Białystok )

skład KKS Orzeł Siemiatycze: Wiśniewski, Kamiński, Gruszczyński, Weremczuk, Niewiarowski, Radziszewski, Malewski

skład MOSiR Siemiatycze: Wiśniewski, Zawadzki, Kowalczuk, Żornaczuk, Niemyński, Szwejkus, Kellas, Jaszczołt

 

Wyniki 

godzina

grupa

mecz

wynik

9.30

A

KKS Orzeł Siemiatycze – TOP54 Biała Podlaska

 5-1

9.45

B

MOSiR Siemiatycze – MOSiR Bielsk Podlaski

 5-1

10.00

A

UKS 1 Węgrów – Korona HiD Ostrołęka

 3-3

10.15

B

PG5 Siedlce – Hetman Białystok

 5-0

10.30

A

Pogoń Łapy – KKS Orzeł Siemiatycze

 2-3

10.45

B

Włókniarz Białystok – MOSiR Siemiatycze

 0-0

11.00

A

TOP 54 Biała Podlaska – UKS 1 Węgrów

 4-2

11.15

B

MOSiR Bielsk Podlaski – PG5 Siedlce

 0-7

11.30

A

Korona HiD Ostrołęka – Pogoń Łapy

 3-1

11.45

B

Hetman Białystok – Włókniarz Białystok

 2-1

12.00

A

KKS Orzeł Siemiatycze – UKS 1 Węgrów

 7-4

12.15

B

MOSiR Siemiatycze – PG 5 Siedlce

 1-6

12.30

A

TOP 54 Biała Podlaska – Pogoń Łapy

 5-1

12.45

B

MOSiR Bielsk Podlaski – Włókniarz Białystok

 1-2

13.00

A

Korona HiD Ostrołęka – KKS Orzeł Siemiatycze

 0-3

13.15

B

Hetman Białystok – MOSiR Siemiatycze

 4-0

13.30

A

UKS 1 Węgrów – Pogoń Łapy

 3-5

13.45

B

PG 5 Siedlce – Włókniarz Białystok

 6-2

14.00

A

TOP 54 Biała Podlaska – Korona HiD Ostrołęka

 3-0

14.15

B

MOSiR Bielsk Podlaski – Hetman Białystok

 3-4

14.30

półfinał A

KKS Orzeł - Hetman Białystok

 3-0

14.45

półfinał B

TOP54 Biała Podlaska - PG 5 Siedlce

 1-4

15.00

o m. 9

UKS 1 Węgrów - MOSiR Bielsk Podlaski

 3-5

15.15

o m. 7

Pogoń Łapy - MOSiR Siemiatycze

 3-1

15.30

o m. 5

Korona HiD Ostrołęka - Włókniarz Białystok

 3-2

15.45

o m. 3

Hetman Białystok - TOP54 Biała Podlaska

 4-1

16.00

o m. 1

KKS Orzeł Siemiatycze - PG5 Siedlce

 0-4

 

Grupa A 

 

Orzeł Siemiatycze

TOP54 Biała Podl

UKS 1 Węgrów

Korona Ostrołęka

Pogoń Łapy

pkt

br

miejsce

Orzeł

----

5-1

 7-4

3-0 

3-2 

12 

18-7 

1

TOP54

1-5

----

 4-2

3-0 

5-1

9

13-8

2

UKS1

4-7

 2-4

----

3-3 

3-5

1

12-19 

5

Korona

0-3

0-3

 3-3

----

3-1

4

6-10

3

Pogoń

2 -3

1-5

 5-3

1-3 

----

 3

9-14 

4

 

Grupa B 

 

MOSiR Siemiatycze

MOSiR Bielsk P.

PG5 Siedlce

Hetman Białystok

Włókniarz Białystok

punkty

bramki

miejsce

MOSiR  S.

----

 5-1

1-6

 0-4

0-0 

 4

6-11

 4

Bielsk Podl.

1-5

----

0-7

 3-4

1-2 

 0

5-18

 5

PG5 Siedlce

 6-1

 7-0

----

 5-0

5-2 

 12

 23-3

 1

Hetman

 4-0

 4-3

 0-5

----

2-1

 9

 10-9

 2

Włókniarz

 0-0

 2-1

2-6

 1-2

----

 4

5-9

3