I Kolejka Podlaskiej Ligi Piłki Ręcznej Juniorów Młodszych 2008/09
P rzedstawiamy wyniki i tabelę wyników po pierwszym turnieju o Mistrzostwo Okręgu Podlskiego Juniorów Młodszych. Turniej został rozegrany 16.01.2009 r. w Siemiatyczach i wzięły w nim udział trzy drużyny: Sł. Stok Białystok, Skorpion Rudka oraz TS Siemiatycze. Następny turniej odbędzie się 25.02.2009 r. w Rudce.
Tabela
Wyników - Juniorzy Młodsi sezon 2008/09
Miejsce |
Klub |
Mecze |
Zwycięstwa |
Remisy |
Porażki |
Bramki |
Punkty |
1. |
Sł. Stok
Białystok |
2 |
2 |
0 |
0 |
49-27 |
4 |
2. |
Skorpion Rudka |
2 |
1 |
0 |
1 |
44-41 |
2 |
3. |
TS Siemiatycze |
2 |
0 |
0 |
2 |
21-46 |
0 |
Terminarz
Rozgrywek
Pierwszy
turniej - Siemiatycze - 16.01.2009 r.
|
Skorpion Rudka |
26-12 |
TS
Siemiatycze |
Sł. Stok
Białystok |
20-9 |
TS
Siemiatycze |
Sł.
Stok Białystok |
29-18 |
Skorpion Rudka |
Drugi
turniej - Rudka - około 25.02.2009 r.
|
Skorpion Rudka |
- |
Sł. Stok
Białystok |
Skorpion Rudka |
- |
TS
Siemiatycze |
TS
Siemiatycze |
- |
Sł. Stok
Białystok |
Trzeci
turniej - Białystok - 15.03.2009 r.
|
TS
Siemiatycze |
- |
Sł. Stok
Białystok |
Sł.
Stok Białystok |
- |
Skorpion Rudka |
Skorpion Rudka |
- |
TS
Siemiatycze |
Najlepsi
Strzelcy
Nazwisko
|
Klub
|
Bramki
|
Piekutowski
Mateusz
|
Skorpion
Rudka
|
14
|
Kowalczuk
Damian
|
MOKS
Białystok
|
13
|
Kosiński
Karol
|
MOKS
Białystok
|
12
|
Szymborski
Konrad
|
Skorpion
Rudka
|
10
|
Przesmycki
Kamil
|
Skorpion
Rudka
|
7
|
Sidoruk
Tomasz
|
MOKS
Białystok
|
6
|
Tekiem
Marcin
|
MOKS
Białystok
|
5
|
Miłkowski
Paweł
|
TS
Siemiatycze
|
4
|
Kiczkajło
Krzysztof
|
MOKS
Białystok
|
4
|
Piekutowski
Michał
|
Skorpion
Rudka
|
4
|
Kostro
Kamil
|
Skorpion
Rudka
|
4
|
Szwed
Marcin
|
TS
Siemiatycze
|
4
|
Żurakowski
Jarek
|
TS
Siemiatycze
|
3
|
Głuszuk
Mateusz
|
TS
Siemiatycze
|
3
|
Olech
Mariusz
|
MOKS
Białystok
|
2
|
Chorąży
Dawid
|
MOKS
Białystok
|
2
|
Prończuk
Marcin
|
MOKS
Białystok
|
2
|
Sidun
Karol
|
TS
Siemiatycze
|
2
|
Marzec
Jakub
|
TS
Siemiatycze
|
2
|
Czerniawski
Szymon
|
MOKS
Białystok
|
1
|
Kucharczyk
Filip
|
MOKS
Białystok
|
1
|
Pietraszko
Mateusz
|
Skorpion
Rudka
|
1
|
Falkowski
Łukasz
|
MOKS
Białystok
|
1
|
Łopniewski
Marcin
|
Skorpion
Rudka
|
1
|
Piekutowski
|
Skorpion
Rudka
|
1
|
Zdasiuk
Grzegorz
|
TS
Siemiatycze
|
1
|
Sieńczuk
Maciej
|
TS
Siemiatycze
|
1
|
Lewczuk
Dawid
|
TS
Siemiatycze
|
1
|
|