Mistrzostwa Okręgu Młodzików 2008/2009.
Przedstawiamy komunikat z turnieju finałowego w piłkę ręczn± chłopców w kategorii młodzika rozegranego w Białymstoku w dniu 29.03.2009 r. Organizatorami turnieju byli: MOKS Słoneczny Stok Białystok oraz Podlaski OZPR.
Tabela
Wyników - Młodzicy sezon 2008/09
Miejsce |
Klub |
Mecze |
Zwycięstwa |
Remisy |
Porażki |
Bramki |
Punkty |
1. |
MOKS
Białystok |
12 |
11 |
1 |
0 |
262-142 |
23 |
2. |
Orły
D±browa Biał. |
12 |
7 |
1 |
4 |
208-172 |
15 |
3. |
Skorpion
Rudka |
12 |
3 |
1 |
8 |
158-244 |
7 |
4. |
TS
Siemiatycze |
12 |
1 |
1 |
10 |
126-206 |
3 |
Terminarz Rozgrywek
1
Turniej - Siemiatycze 09.11.2008 r. |
TS
Siemiatycze |
11:5 |
Skorpion
Rudka |
Orły
D±browa Biał. |
8:16 |
MOKS
Białystok |
TS
Siemiatcze |
7:23 |
MOKS
Białystok |
Skorpion
Rudka |
13:28 |
Orły
D±browa Biał. |
TS
Siemiatcze |
6:10 |
Orły
D±browa Biał. |
Skorpion
Rudka |
7:28 |
MOKS
Białystok |
2
Turniej - D±browa 22.02.2009 r. |
MOKS
Białystok |
14:12 |
Orły
D±browa Biał. |
TS
Siemiatcze |
9:15 |
Skorpion
Rudka |
Skorpion
Rudka |
20:21 |
Orły
D±browa Biał. |
MOKS
Białystok |
19:10 |
TS
Siemiatcze |
TS
Siemiatcze |
13:19 |
Orły
D±browa Biał. |
MOKS
Białystok |
25:14 |
Skorpion
Rudka |
3 Turniej -
Rudka 01.03.2009 r. |
TS
Siemiatycze |
18:18 |
Skorpion
Rudka |
Orły
D±browa Biał. |
10:15 |
MOKS
Białystok |
TS
Siemiatcze |
7:16 |
MOKS
Białystok |
Skorpion
Rudka |
15:20 |
Orły
D±browa Biał. |
TS
Siemiatcze |
11:17 |
Orły
D±browa Biał. |
Skorpion
Rudka |
18:21 |
MOKS
Białystok |
4 Turniej -
Białystok 29.03.2009 r. |
MOKS
Białystok |
14:14 |
Orły
D±browa Biał. |
TS
Siemiatcze |
7:14 |
Skorpion
Rudka |
Skorpion
Rudka |
21:18 |
Orły
D±browa Biał. |
MOKS
Białystok |
18:10 |
TS
Siemiatcze |
TS
Siemiatcze |
15:18 |
Orły
D±browa Biał. |
MOKS
Białystok |
24:13 |
Skorpion
Rudka |
Najlepsi
Strzelcy
Miejsce |
Zawodnik |
Klub |
Bramki |
1. |
LEWKOWICZ
FILIP |
Orły
D±browa Białostocka |
59 |
2. |
DZIEMIACH
MICHAŁ |
MOKS
Białystok |
50 |
3. |
WARMIJAK
BARTOSZ |
Skorpion
Rudka |
43 |
4. |
MY¦LIWIEC
RAFAŁ |
MOKS
Białystok |
36 |
5. |
KIEJKO
MARCIN |
Orły
D±browa Białostocka |
34 |
6. |
PERS
DAWID |
Orły
D±browa Białostocka |
28 |
7. |
CZEREMCHA
MICHAŁ |
MOKS
Białystok |
22 |
8. |
ZDASIUK
GRZEGORZ |
TS
Siemiatycze |
22 |
9. |
SIEŃCZUK
MACIEJ |
TS
Siemiatycze |
22 |
10. |
PIEKUTOWSKI
MARCIN |
Skorpion
Rudka |
21 |
11. |
KUKLIK
MATEUSZ |
MOKS
Białystok |
17 |
opracował
Krzysztof Wieczorek
|