O nas

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach jest jednostką organizacyjną Urzędu Miasta Siemiatycze. Utworzony został 27 stycznia 1999 r. uchwałą Rady Miasta Siemiatycze Nr VII/28/99. Głównymi zadaniami MOSiRu są utrzymanie bazy sportowo-rekreacyjnej oraz organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych na terenie Siemiatycz. MOSiR jest gospodarzem obiektów sportowych oraz ponad 60 ha terenów zielonych oraz 2 zalewów wodnych.

Menu strony
Nowości

SIEMIATYCKA LIGA SIŁY I SPRAWNOŚCI 2019/2020

MOSiR Siemiatycze
zachęca do udziału w imprezach organizowanych w ramach Siemiatyckiej Ligi Siły i Sprawności 2019/2020. Celem Ligi jest popularyzacja i upowszechnianie aktywności fizycznej, zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu, a także przybliżanie mieszkańcom Siemiatycz nowych dyscyplin sportu.
 >> Czytaj Dalej <<

 


Wyniki imprez

LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY

Błyskawica” Czartajew

KOMUNIKAT KOŃCOWY

z XIX Biegu im. Ks. Anny Jabłonowskiej.

Siemiatycze 15 maja 2019  

DZIEWCZĘTA:

Szkoła Podstawowa:  

Klasa I - 2011
1. Kamila Posławska SP 1 Siemiatycze
2. Barbara Filipowicz ZS Mielnik
3. Hanna Kłopotowska SP 1 Siemiatycze
4. Anna Filipiak ZS Mielnik
5. Julia Szyszko SP 1 Siemiatycze
6. Klara Niewierowska SP 1 Siemiatycze
7. Julia Skomorowska SP 1 Siemiatycze
8. Nikola Sulińska SP 1 Siemiatycze
9. Aleksandra Malinowska SP 1 Siemiatycze
10. Laura Swajda SP 1 Siemiatycze

Klasa II - 2010
1. Zuzanna Kryńska SP Czartajew
2. Michalina Gontarz SP 1 Siemiatycze
3. Lena Traczyk SP 1 Siemiatycze
4. Lena Furmaniak SP 1 Siemiatycze
5. Zofia Aksiuciuk SP 1 Siemiatycze
6. Małgorzata Łubko SP 1 Siemiatycze
7. Ewa Jaszczołt SP 1 Siemiatycze

Klasa III - 2009
1. Żaneta Gandera SP 1 Siemiatycze
2. Maria Gnatowska SP 1 Siemiatycze
3. Oliwia Godun SP 1 Siemiatycze
4. Zuzanna Godebska SP 1 Siemiatycze
5. Gabriela Kapela SP 1 Siemiatycze
6. Julia Adamczuk SP Czartajew
7. Maja Boguszewska SP Czartajew
8. Mariola Olszewska SP Tołwin
9. Hanna Stankowiak SP Czartajew
10. Dominika Żabiuk SP 1 Siemiatycze

Klasa IV - 2008
1. Aleksandra Leoniuk SP 1 Siemiatycze
2. Zuzanna Sadowska SP 1 Siemiatycze
3. Monika Patkowska ZS Mielnik
4. Zofia Wierzba ZS Mielnik
5. Maja Kozakiewicz SP 1 Siemiatycze
6. Sandra Moczulska SP Tołwin
7. Hanna Aksiuciuk SP 1 Siemiatycze

Klasa V - 2007
1. Agata Łubko ZS Mielnik
2. Olimpia Nielipińska SP 1 Siemiatycze
3. Oliwia Mlonka SP 1 Siemiatycze

Klasa VI - 2006
1. Julia Kosk SP 1 Siemiatycze
2. Kinga Mickiewicz SP 1 Siemiatycze
3. Maja Górska ZS Mielnik
4. Zuzanna Furmaniak SP 1 Siemiatycze
5. Maja Wierożębska SP 1 Siemiatycze
6. Gabriela Orzepowska SP 1 Siemiatycze
7. Patrycja Orzepowska SP 1 Siemiatycze

Klasa VII - 2005
1. Małgorzata Łempicka SP Czartajew

Klasa VIII
1. Sylwia Mantur SP Tołwin
2. Wiktoria Świetlińska SP Tołwin
3. Karolina Boratyńska ZS Mielnik

Szkoła Ponadgimnazjalna:

Klasa I - 2002
1. Klaudia Zdrojewska ZST Czartajew
2. Klaudia Wilińska ZST Czartajew
3. Gabriela Koczewska ZSR Czartajew

Klasa II - 2001
1. Barbara Puchacz ZST Czartajew
2. Karolina Ciołko ZST Czartajew
3. Kamila Marciniuk ZSR Ostrożany
4. Patrycja Kryńska ZSR Ostrożany
5. Paulina Romanowska BS 1 Siemiatycze
6. Karolina Krajewska BS 1 Siemiatycze

Klasa III i starsze - 2000
1. Marta Jakimiuk ZSR Ostrożany
2. Dominika Tryniszewska ZSR Ostrożany
3. Karolina Korsak ZSR Ostrożany
4. Justyna Osiniak ZSR Ostrożany

CHŁOPCY:


Szkoła Podstawowa:

Klasa I - 2011
1. Radosław Sadowski SP 1 Siemiatycze
2. Adam Kowalczuk SP Czartajew
3. Szymon Terpiłowski ZS Mielnik
4. Bartosz Siemieniuk SP 1 Siemiatycze
5. Michał Ekonomiuk SP 1 Siemiatycze
6. Basel Al. Ghazan SP Czartajew
7. Gabriel Szostak SP 1 Siemiatycze

Klasa II - 2010
1. Szymon Mlonka SP 1 Siemiatycze
2. Paweł Dawidziuk SP 1 Siemiatycze
3. Adam Gilar SP 1 Siemiatycze
4. Dawid Kowalczuk SP 1 Siemiatycze
5. Michał Jakimiuk SP 1 Siemiatycze
6. Kacper Peretko SP 1 Siemiatycze
7. Aleksander Urbański SP 1 Siemiatycze
8. Jeremiasz Sapieżko ZS Mielnik
9. Wojciech Burtak SP 1 Siemiatycze

Klasa III - 2009

Klasa IV - 2008
1. Hubert Piotrowski SP 1 Siemiatycze
2. Gabriel Sapieżko ZS Mielnik
3. Kacper Turczuk SP Tołwin
4. Kacper Puch SP Czartajew
5. Marcel Grzybowski SP Czartajew
6. Stanisław Kojtych SP Tołwin
7. Hubert Tchórznicki SP Czartajew
8. Kacper Pikulinski SP Czartajew

Klasa V- 2007
1. Grzegorz Korycki SP Czartajew
2. Aleksander Patkowski ZS Mielnik
3. Krzysztof Dobrogowski ZS Mielnik
4. Bartosz Panieński ZS Mielnik

Klasa VI - 2006
1. Norbert Boguszewski SP 1 Siemiatycze
2. Bartłomiej Baja SP 1 Siemiatycze
3. Kacper Kryński SP Tołwin
4. Maciej Turczuk SP Tołwin
5. Daniel Iwanowski ZS Mielnik
6. Szymon Wierzba ZS Mielnik
7. Szymon Niewiński ZS Mielnik

Klasa VII - 2005
1. Krystian Mantur SP 1 Siemiatycze
2. Jakub Mickiewicz SP 1 Siemiatycze
3. Igor Górski SP 1 Siemiatycze
4. Marcel Wielogórski SP 1 Siemiatycze
5. Jakub Niewiarowski SP 1 Siemiatycze
6. Filip Samojluk SP 1 Siemiatycze
7. Sebastian Szyszko SP Tołwin
8. Adrian Muczko SP 1 Siemiatycze
9. Kacper Lubowicki SP 1 Siemiatycze
10. Dominik Kłopotowski SP 1 Siemiatycze

Klasa VIII - 2004
1. Marek Kubeł SP Czartajew
2. Bartłomiej Mickiewicz SP Tołwin
3. Kacper Nowaczuk SP 1 Siemiatycze
4. Bartosz Krajewski ZS Mielnik
5. Marcin Uściniak SP 1 Siemiatycze
6. Filip Oleszczuk SP 1 Siemiatycze
7. Michał Terpiłowski ZS Mielnik
8. Sebastian Kalinowski SP 1 Siemiatycze
9. Bartosz Turczuk SP Tołwin

Gimnazjum:

Klasa III - 2003
1. Rafał Kryński G.G. Siemiatycze
2.Robert Górski ZS Mielnik
3. Łukasz Koc ZS Mielnik

Szkoła Ponadgimnazjalna:

Klasa I - 2002
1. Bartosz Muczko ZST Czartajew
2. Jędrzej Puchalski ZSR Ostrożany
3. Jakub Weremijewicz ZSR Ostrożany
4. Krzysztof Czarkowski ZST Czartajew
5. Paweł Jankowski ZST Czartajew
6. Dominik Roguziak ZST Czartajew

Klasa II - 2001
1. Damian Świetliński ZSR Ostrożany
2. Krystian Kryński ZST Czartajew
3. Jakub Maciejewski ZSR Ostrożany
4. Jakub Borzym ZSR Ostrożany
5. Mateusz Kłopotowski ZST Czartajew
6. Michał Bartoszuk BS 1 Siemiatycze
7. Kacper Borucki ZST Czartajew
8. Michał Szyszko BS 1 Siemiatycze
9. Bartosz Zakrzewski ZST Czartajew

Klasa III i starsi:
1. Marcin Putkowski ZSR Ostrożany
2. Piotr Zaremba ZSR Ostrożany
3. Mateusz Cyruliński BS 1 Siemiatycze
4. Kamil Morzy ZSR Ostrożany
5. Sebastian Zawadzki ZSR Ostrożany
6. Robert Osiejuk Ostrożany
7. Michał Łopaciuk SB 1 Siemiatycze
8. Paweł Borzym SB 1 Siemiatycze
9. Krystian Weremijewicz ZST Czartajew
10. Kamil Wisłocki SB 1 Siemiatycze

PUNKTACJA DRUŻYNOWA:

Szkoła Podstawowa:

I miejsce -SP1 Siemiatycze
II miejsce - ZS Mielnik
III miejsce -SP Tołwin
IV Miejsce - SP Czartajew

Szkoły Ponadgimnazjalne:

I miejsce - ZSR Ostrożany
II miejsce - ZST Czartajew
III miejsce - SB 1 Siemiatycze

Zrealizowane zadanie było dotowane ze środków Starostwa Powiatowego.

Za zgodność z protokołem.