O nas

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach jest jednostką organizacyjną Urzędu Miasta Siemiatycze. Utworzony został 27 stycznia 1999 r. uchwałą Rady Miasta Siemiatycze Nr VII/28/99. Głównymi zadaniami MOSiRu są utrzymanie bazy sportowo-rekreacyjnej oraz organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych na terenie Siemiatycz. MOSiR jest gospodarzem obiektów sportowych oraz ponad 60 ha terenów zielonych oraz 2 zalewów wodnych.

Menu strony
Nowości

Mistrzostwa Siemiatycz w Biegach Średnich 2018

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach
zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w Mistrzostwach Siemiatycz w Biegach Średnich. Zawody rozegrane zostaną:
- w dniu 28.09.2018 r. /piątek/ o godz. 15:30 na dystansach: 600 m dla dziewcząt i chłopców szkół podstawowych oraz dziewcząt klas 7-8 szkół podstawowych oraz na dystansie 1000 m dla chłopców klas 7-8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół średnich i dorosłych.
Zgłoszenia przyjmowane będą w dniu zawodów.

 


Wyniki imprez

Wyniki 1. rundy czwartków lekkoatletycznych - Czwartek L.A. 21 kwietnia 2016

 

Dziewczęta:

Rocznik 2003

60 metrów:

I miejsce – Zuzanna Waszkiewicz SP 1 Siemiatycze 9,8 s.

II miejsce – Martyna Zabijak SP Śledzianów 9,8 s.

III miejsce – Patrycja Mazur SP 1 Siemiatycze 10,0 s.

300 metrów:

I miejsce – Wiktoria Smorczewska SP Śledzianów 54,4 s.

II miejsce – Zuzanna Waszkiewicz SP 1 Siemiatycze 55,8 s.

III miejsce – Kosk Weronika SP Śledzianów 57,3 s.

600 metrów:

I miejsce – Patrycja Mlonka SP 1 Siemiatycze 2:16,2 s.

I miejsce – Gabriela Górska SP 1 Siemiatycze 2:16,2 s.

Skok w dal:

I miejsce – Zuzanna Waszkiewicz SP 1 Siemiatycze 4,20 m.

II miejsce – Martyna Zabijak SP Śledzianów 3,75 m.

III miejsce – Patrycja Mlonka SP 1 Siemiatycze 3,60 m.

Rzut piłeczką palantową:

I miejsce – Patrycja Mazur SP 1 Siemiatycze 31,5 m.

II miejsce – Gabriela Górska SP 1 Siemiatycze 23,5 m

III miejsce – Paulina Łopacińska SP 1 Siemiatycze 22,0 m.

 

Rocznik 2004

60 metrów:

I miejsce – Weronika Fronc SP 3 Siemiatycze 9,6 s.

600 metrów:

I miejsce – Samanta Klimiuk SP 1 Siemiatycze 2:08,3 s.

Skok w dal:

I miejsce – Weronika Fronc SP 3 Siemiatycze 3,90 m.

Rzut piłeczką palantową:

I miejsce – Samanta Klimiuk SP 1 Siemiatycze 31,0 m.

 

Rocznik 2005 i młodsze

60 metrów:

I miejsce – Aleksandra Półtorak SP Śledzianów 10,1 s.

II miejsce – Klaudia Smorczewska SP Śledzianów 11,2 s.

II miejsce – Maria Śliwińska SP 1 Siemiatycze 11,6 s.

300 metrów:

I miejsce – Klaudia Hodun SP Mielnik 1:00,2 s.

II miejsce – Klaudia Godun SP 1 Siemiatycze 1:02,3 s.

III miejsce – Angelika Zabijak SP Śledzianów 1:17,9 s.

600 metrów:

I miejsce – Julia Sycewicz SP 1 Siemiatycze 2:20,9 s.

Skok w dal:

I miejsce – Julia Sycewicz SP 1 Siemiatycze 3,30 m.

II miejsce – Oliwia Mlonka SP 1 Siemiatycze 2,70 m.

III miejsce – Angelika Zabijak SP Śledzianów 2,60 m.

Rzut piłeczką palantową:

I miejsce – Klaudia Hodun SP Mielnik 35,0 m.

II miejsce – Aleksandra Półtorak SP Śledzianów 19,5 m.

III miejsce – Klaudia Smorczewska SP Śledzianów 18,5 m.

 

 

Chłopcy:

Rocznik 2003

60 metrów:

I miejsce – Bartosz Różański SP 1 Siemiatycze 8,9 s.

II miejsce – Filip Pietruczuk SP 1 Siemiatycze 9,4 s.

III miejsce – Aleksander Goblet SP 1 Siemiatycze 9,7 s.

1000 metrów:

I miejsce – Rafał Kryński SP Czartajew 3:25,9 s.

II miejsce – Kacper Żero SP 1 Siemiatycze 3:32,1 s.

Skok w dal:

I miejsce – Kacper Żero SP 1 Siemiatycze 4,40 m.

II miejsce – Bartosz Różański SP 1 Siemiatycze 4,35 m.

III miejsce – Aleksander Goblet SP 1 Siemiatycze 3,90 m.

Rzut piłeczką palantową:

I miejsce – Filip Pietruczuk SP 1 Siemiatycze 47,0 m.

 

Rocznik 2004

60 metrów:

I miejsce – Marcin Uściniak SP 1 Siemiatycze 10,6 s.

II miejsce – Maksymilian Żero SP 1 Siemiatycze 10,6 s.

300 metrów:

I miejsce – Jakub Sycewicz SP 1 Siemiatycze 55,1 s.

Skok w dal:

I miejsce – Marcin Uściniak SP 1 Siemiatycze 4,00 m.

Rzut piłeczką palantową:

I miejsce – Jakub Sycewicz SP 1 Siemiatycze 34,0 m.

II miejsce – Maksymilian Żero SP 1 Siemiatycze 29,0 m.

 

Rocznik 2005 i młodsi

60 metrów:

I miejsce – Cyprian Godlewski SP Śledzianów 10,2 s.

II miejsce – Joachim Miłkowski 1 Siemiatycze 12,5 s.

III miejsce – Piotr Kubeł SP Czartajew 12,7 s.

300 metrów:

I miejsce – Kornel Pużuk SP 1 Siemiatycze 56,3 s.

II miejsce – Sebastian Bogucki SP Śledzianów 1:04,0 s.

III miejsce – Oskar Sycewicz SP 1 Siemiatycze 1:04,5 s.

Skok w dal:

I miejsce – Oskar Sycewicz SP 1 Siemiatycze 3,20 m.

II miejsce – Mateusz Sycewicz SP 1 Siemiatycze 3,00 m.

Rzut piłeczką palantową:

I miejsce – Cyprian Godlewski SP Śledzianów 33,5 m.

II miejsce – Kornel Pużuk SP 1 Siemiatycze 22,0 m.

III miejsce – Sebastian Bogucki SP Śledzianów 20,0 m.