O nas

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach jest jednostką organizacyjną Urzędu Miasta Siemiatycze. Utworzony został 27 stycznia 1999 r. uchwałą Rady Miasta Siemiatycze Nr VII/28/99. Głównymi zadaniami MOSiRu są utrzymanie bazy sportowo-rekreacyjnej oraz organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych na terenie Siemiatycz. MOSiR jest gospodarzem obiektów sportowych oraz ponad 60 ha terenów zielonych oraz 2 zalewów wodnych.

Menu strony
Nowości

Mistrzostwa Siemiatycz w Biegach Średnich 2018

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach
zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w Mistrzostwach Siemiatycz w Biegach Średnich. Zawody rozegrane zostaną:
- w dniu 28.09.2018 r. /piątek/ o godz. 15:30 na dystansach: 600 m dla dziewcząt i chłopców szkół podstawowych oraz dziewcząt klas 7-8 szkół podstawowych oraz na dystansie 1000 m dla chłopców klas 7-8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół średnich i dorosłych.
Zgłoszenia przyjmowane będą w dniu zawodów.

 


Relacje z imprez

Bieg jesienny

i podsumowanie Grand Prix Siemiatycz w Biegach 2013

Kliknij aby powiększyć 23 listopada na stadionie miejskim w Siemiatyczach odbył się bieg jesienny. Impreza była tez okazją do podsumowania tegorocznego Grand Prix Siemiatycz w Biegach. Organizatorami byli MOSiR Siemiatycze, LKS Sprinter Siemiatycze oraz PZ LZS Siemiatycze.

Wyniki Biegu jesiennego:

Klasy 1-2 szkół podstawowych dziewczęta: 1. Emilia Komoń

Klasy 1-2 szkół podstawowych chłopcy: 1. Jakub Konachowicz

Klasy 3-4 szkół podstawowych dziewcząt: 1. Zuzanna Okuniewska, 2. Katarzyna Odorczuk, 3. Wiktoria Korniluk, 4. Gabrysia Oksztal, 5. Wiktoria Wincenciak, 6. Dominika Sołowińska

Klasy 3-4 szkół podstawowych chłopcy: 1. Karol Kapelko, 2. Mateusz Lenkiewicz, 3. Kamil Sidun, 4. Mateusz Balejko

Klasy 5-6 szkół podstawowych dziewczęta: 1. Karolina Konachowicz, 2. Kamila Komoń, 3. Ola Kiryluk, 4. Ewelina Odorczuk, 5. Natalka Ekonomiuk, 6. Natalia Olszewska, 7. Marta Siemieniuk, 8. Izabela Melaniuk, 9. Marlena Pykało

Klasy 5-6 szkół podstawowych chłopcy: 1. Maciej Trojanowski, 2. Sebastian Orliński, 3. Jakub Borzym,4. Kacper Borucki

Gimnazjum dziewczęta: 1. Weronika Orzepowska, 2. Patrycja Łukijaniuk, 3. Natalia Szyszko, 4. Angelika Antoniak, 5. Natalia Boruc, 6. Marta Gawza

Gimnazjum chłopcy: 1. Damian Balejko

Szkoły ponadgimnazjalne dziewczęta: 1. Natalia Pachwicewicz, 2. Julia Różańska, 3. Justyna Brzeźnicka

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe medale. Wszyscy uczestnicy otrzymali także drobne upominki od organizatorów.

zobacz galerię zdjęć z biegów

Wyniki Grand Prix Siemiatycz w Biegach 2013 zawiera tabela:

 

Grand Prix w Biegach Średnich Powiatu Siemiatycze za rok 2013.

Wyniki Grand Prix  zostały opracowane na podstawie zebranych wyników w biegach średnich współorganizowanych przez PZ LZS Siemiatycze i MOSiR  Siemiatycze w roku 2013. Do punktacji końcowej zaliczały się: Halowe Mistrzostwa Powiatu, Przełajowe Mistrzostwa Powiatu, Bieg im. Anny Jabłonowskiej, Memoriał Im. Zdzisława Sawickiego, Biegi Średnie Siemiatycz.

Punkty naliczano według klucza: I m-e – 9 pkt. II m-e – 7, III m-e – 6,

VIII – X m-e 1 pkt. W przypadku równej liczby punktów o wyższej lokacie decydowało lepsze miejsce zajęte w poszczególnych zawodach. 

 

 

 

 

Dziewczęta - gimnazjum.

 

 

 

 

 

1

Sacharczuk Aleksandra

G.G. Siemiatycze

20

2

Izdebska Agata

G.G. Siemiatycze

18

3

Niedbało Anna

G. Drohiczyn

16

4

Pykało Ewa

G. Drohiczyn

14

5

Dudzicz Klaudia

G.G. Siemiatycze

13

6

Wincenciak Natalia

G. Drohiczyn

9

 

Kowalczuk Magdalena

G.G. Siemiatycze

9

 

Łukijaniuk Patrycja

G. 1 Siemiatycze

9

9

Kowalczuk Anna

G.G. Siemiatycze

8

10

Iwaniuk Kamila

G. 1 Siemiatycze

7

 

Niewiarowska Monika

G. Drohiczyn

7

 

Gierc Monika

G.G. Siemiatycze

7

 

Nowaszewska Gabriela

G. 1 Siemiatycze

7

14

Nowak Natalia

G. Drohiczyn

7

15

Wielkosielec Ewa

G. 1 Siemiatycze

6

 

Zagubień Katarzyna

G.G. Siemiatycze

6

 

Makiej Kamila

G.G. Siemiatycze

6

 

Łopuska Magda

G.G. Siemiatycze

6

 

Antoniak Angelika

G. 1 Siemiatycze

6

20

Parzonka Edyta

G. Perlejewo

5

 

Malinowska Karolina

G.G. Siemiatycze

5

 

Gawrysiuk Angelika

G. Drohiczyn

5

23

Osmólska Diana

G. Dziadkowice

3

 

Bychowska Natalia

G. Drohiczyn

3

25

Przybyło Angelika

G. Drohiczyn

2

 

Liguz Hanna

G. Dziadkowice

1

 

Kuchta Barbara

G. Grodzisk

1

 

Kazimierczuk Magdalena

G. Perlejewo

1

 

Zakrzewska Julita

G. Drohiczyn

1

 

 

 

 

Chłopcy - gimnazjum.

 

 

 

 

 

1

Soroczyński Kamil

G. Drohiczyn

20

2

Tararuj Sylwester

G. Drohiczyn

18

3

Ryć Sebastian

G. Grodzisk

15

4

Zduniewicz Szymon

G. Grodzisk

14

5

Iwaniuk Mariusz

G.G. Siemiatycze

13

6

Lubowicki Michał

G.G. Siemiatycze

11

7

Kazimierczuk Patryk

G. Drohiczyn

8

8

Bartosiak Piotr

G. Drohiczyn

8

9

Kołtun Marcin

G. Grodzisk

8

10

Wicher Oskar

G. Drohiczyn

7

 

Makiej Łukasz

G.G. Siemiatycze

7

 

Czmut Adam

G. Grodzisk

7

13

Zalewski Szymon

G. Perlejewo

6

14

Michalski Karol

G. Drohiczyn

6

15

Dec Przemysław

G. Platerów

5

16

Zabokrzecki Hubert

G. Drohiczyn

4

 

Ogórek Mateusz

G. Drohiczyn

4

 

Zdzichowski Mateusz

G. Grodzisk

4

19

Grabowski Kacper

G. Drohiczyn

4

20

Borzym Łukasz

G. Perlejewo

3

 

Boguszewski Łukasz

G.G. Siemiatycze

3

 

Kondracki Maciej

G. Drohiczyn

3

 

Angielczyk Patryk

G. Grodzisk

3

24

Pietruk Rafał

G. Grodzisk

2

25

Wakuluk Jarosław

G.G. Siemiatycze

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziewczęta - szkoły ponadgimnazjalne.

 

 

 

 

1

Kubeł Marta

ZSR Czartajew

27

2

Piotrowska Joanna

ZS Siemiatycze

23

3

Ustyjańczuk Justyna

ZSR Ostrożany

15

4

Zduniewicz Anna

ZSR Czartajew

13

5

Pachwicewicz Natalia

ZS Siemiatycze

13

6

Zupka Ewa

LO Drohiczyn

13

7

Osiejuk Natalia

ZSR Czartajew

10

 

Wasilczuk Angelika

ZSR Ostrożany

10

9

Wierożębska Wioletta

ZSR Ostrożany

7

 

Kryńska Marta

LO Drohiczyn

6

 

Ryciuk Ewa

ZSR Ostrożany

6

12

Terebun Adrianna

ZSR Czartajew

6

13

Kryńska Magdalena

LO Drohiczyn

5

 

Michalska Karolina

ZSR Ostrożany

5

 

Ostrowska Małgorzata

ZSR Czartajew

5

 

Kowalczuk Magdalena

ZS Siemiatycze

5

17

Teodorczuk Angelika

ZSR Czartajew

5

18

Smorczewska Patrycja

ZSR Czartajew

4

 

Łęczycka Anna

ZSR Ostrożany

4

 

Radziszewska Beata

ZSR Czartajew

4

21

Kałanczyńska Angelika

ZSR Ostrożany

3

 

Osmólska Diana

ZSR Ostrożany

3

23

Kozak Agnieszka

ZSR Czartajew

2

 

Puchalska Magdalena

ZSR Ostrożany

2

25

Sielewońko Aneta

ZSR Czartajew

1

 

Czaja Ewelina

ZSR Czartajew

1

 

Brodziuk Magdalena

ZSR Czartajew

1

 

Twarowska Marlena

ZSR Ostrożany

1

 

 

 

 

 

 

 

 

Chłopcy - szkoły ponadgimnazjalne.

 

 

 

 

1

Brzeziński Damian

ZSR Ostrożany

22

2

Moczulski Mariusz

ZSR Czartajew

21

3

Kołtun Kuba

ZSR Czartajew

16

4

Sakowicz Adrian

ZSR Ostrożany

12

5

Perlejewski Patryk

LO Drohiczyn

9

6

Pietruk Michał

LO Drohiczyn

9

 

Dąbrowski Paweł

ZS nr 3 Łosice

9

 

Mickiewicz Mariusz

ZSR Czartajew

9

 

Ryć Sebastian

ZSR Ostrożany

9

 

Trojanowski Tomasz

ZS Siemiatycze

9

11

Ochental Damian

ZSR Ostrożany

9

12

Demianowicz Daniel

ZSR Czartajew

8

13

Leszczyński Damian

ZSR Ostrożany

7

 

Goliszek Dawid

ZSR Czartajew

7

 

Wawryniuk Paweł

I LO Łosice

7

 

Kosk Wojciech

ZSR Ostrożany

7

 

Szwed Marcin

ZS Siemiatycze

7

18

Łempicki Karol

ZSR Czartajew

6

 

Kosiński Daniel

LO Drohiczyn

6

 

Halliop Mariusz

ZSR Ostrożany

6

 

Kalicki Mateusz

ZS Siemiatycze

6

22

Leszczyński Damian

ZSR Ostrożany

6

23

Sielewonowski Wojciech

LO Drohiczyn

5

 

Olszewski Marcin

ZSR Ostrożany

5

25

Buczyński Adam

ZSR Ostrożany

4

 

Kurek Dominik

LO Drohiczyn

4

 

Kryński Krzysztof

ZSR Ostrożany

4

28

Niewiarowski Kamil

ZSR Ostrożany

3

 

Mioduszewski Łukasz

LO Drohiczyn

3

 

Kosiński Damian

ZSR Czartajew

3

31

Parafiniuk Rafał

ZSR Czartajew

2

 

Warzyński Maciej

LO Drohiczyn

2

 

Czerniakowski Daniel

ZS Siemiatycze

2

34

Moczulski Patryk

ZSR Ostrożany

1

 

Borzym Mateusz

ZSR Ostrożany

1

 

Niewiarowski Karol

ZSR Ostrożany

1

 

Pietruk Michał

LO Drohiczyn

1

 

Sidewicz Łukasz

ZSR Czartajew

1

 

Walczuk Kamil

LO Drohiczyn

1

 

Leszczyński Adam

LO Drohiczyn

1

 

Stasiuk Jakub

LO Drohiczyn

1

 

Wiński Radosław

ZSR Ostrożany

1

 

Kondraciuk Tomasz

ZS Siemiatycze

1

 

Księżak Krzysztof

ZS Siemiatycze

1

 

Zduniewicz Szymon

ZSR Ostrożany

1

 

Brzeziński Jakub

ZSR Ostrożany

1

 

Kalinowski Marek

ZSR Ostrożany

1