O nas

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach jest jednostką organizacyjną Urzędu Miasta Siemiatycze. Utworzony został 27 stycznia 1999 r. uchwałą Rady Miasta Siemiatycze Nr VII/28/99. Głównymi zadaniami MOSiRu są utrzymanie bazy sportowo-rekreacyjnej oraz organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych na terenie Siemiatycz. MOSiR jest gospodarzem obiektów sportowych oraz ponad 60 ha terenów zielonych oraz 2 zalewów wodnych.

Menu strony
Nowości

Cross Triathlon Siemiatycze i Mini Triathlon Siemiatycki 2018

Organizatorem
Cross Triathlonu Siemiatycze oraz Mini Triathlonu Siemiatyckiego jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach z siedzibą przy ul. Nadrzecznej 29, 17-300 Siemiatycze, tel. 85 656 10 44, fax 85 655 26 65. Impreza odbywa się we współpracy z Lekkoatletycznym Klubem Sportowym „Sprinter” Siemiatycze. Zawody odbędą się 26 sierpnia 2018r. Biuro zawodów będzie mieściło się na ul. Sportowej w Siemiatyczach przy Plaży Miejskiej na Zalewie nr 2. Pływanie odbywać się będzie na wyznaczonej trasie na Zalewie nr 2. Jazda rowerem oraz bieg przełajowy rozgrywane będą trasą pofałdowana, biegnącą leśnym szlakiem. Na całej trasie ruch drogowy zamknięty. Kask zalecany – start bez kasku na własną odpowiedzialność oraz za zgodą opiekuna prawnego w przypadku osób niepełnoletnich. Zgłoszenia indywidualne do Cross Triathlon Siemiatycze 2018 będą przyjmowane jedynie w formie elektronicznej na stronie www.online.datasport.pl/zapisy/.

Wyniki imprez

Mini Triathlon Siemiatycki 2016

Kliknij aby powiększyć 27 sierpnia odbył się XXII. Mini Triatlon Siemiatycki. Podobnie jak przed rokiem pływanie odbywało się na zalewie nr 2 w Siemiatyczach a trasa rowerowa i biegowa przebiegały w lesie na tzw. cyplu na. Organizatorem był MOSiR Siemiatycze.

Na starcie stanęło w sumie 21 osób. Pierwsi do rywalizacji przystąpili juniorzy i juniorki. Pokonać musieli 100 m pływania, 3 km jazdy rowerem górskim oraz 1,5 km biegu przełajowego. W kategorii chłopców zwyciężył Gabriel Miłkowski z Siemiatycz (czas 22,3). W kategorii dziewcząt zwyciężyła Magdalena Mandziuk (czas 25,5) z Białej Podlaskiej.

W kategorii open zawodnicy i zawodniczki musieli pokonać 200 m pływania, 5,3 km jazdy rowerem oraz 3 km biegu przełajowego.

Wśród kobiet zwyciężyła Anna Świtalska z Siedlec (czas 42,5). Drugie miejsce wywalczyła Sylwia Miłkowska (czas 42,6) z Siemiatycz. Na najniższym stopniu podium stanęła Agnieszka Aleksiejuk (czas 47,1) z Bielska Podlaskiego. Miejsce 4, wywalczyła Marta Mandziuk (czas 51,6) z Białej Podlaskiej, a 5. Ilona Bereda (czas 1’01,2) z Wiązownej

W kategorii mężczyzn klasyfikacja na mecie wyglądała następująco: 1. Mariusz Wowtoniuk (czas 31,2) z Bielska Podlaskiego, 2. Eugeniusz Krawczuk (czas 31,3) z Hajnówki, 3. Daniel Wojtkowski (czas 34,6) z Siemiatycz, 4. Kamil Wysocki (czas 35,3) z Siemiatycz, 5. Marek Pankiewicz (czas 36,3) z Białegostoku, 6. Marek Troc (czas 36,4) z Bielska Podlaskiego, 7. Robert Zawadzki (czas 37,2) z Bielska Podlaskiego, 8. Rafał Malinowski (czas 37,5) z Siemiatycz, 9. Andrzej Gliwa (czas 39,1) z Bielska Podlaskiego, 10. Dariusz Duchnowski (czas 40,2) z Białej Podlaskiej, 11. Sebastian Miłkowski (czas 42,3) z Siemiatycz, 12. Aleksander Wojtkowski (czas 49,1) z Siemiatycz, 13. Marek Mandziuk (czas 51,6) z Białej Podlaskiej, 14. Tomasz Brachmański (czas 54,6) z Terebeli.

Zwycięzcy uhonorowani zostali pucharami oraz otrzymali nagrody rzeczowe w postaci sprzętu elektronicznego i zegarków. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki oraz drobne upominki.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy ponownie za rok.