O nas

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach jest jednostką organizacyjną Urzędu Miasta Siemiatycze. Utworzony został 27 stycznia 1999 r. uchwałą Rady Miasta Siemiatycze Nr VII/28/99. Głównymi zadaniami MOSiRu są utrzymanie bazy sportowo-rekreacyjnej oraz organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych na terenie Siemiatycz. MOSiR jest gospodarzem obiektów sportowych oraz ponad 60 ha terenów zielonych oraz 2 zalewów wodnych.

Menu strony
Nowości

Mistrzostwa Siemiatycz w Biegach Średnich 2018

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach
zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w Mistrzostwach Siemiatycz w Biegach Średnich. Zawody rozegrane zostaną:
- w dniu 28.09.2018 r. /piątek/ o godz. 15:30 na dystansach: 600 m dla dziewcząt i chłopców szkół podstawowych oraz dziewcząt klas 7-8 szkół podstawowych oraz na dystansie 1000 m dla chłopców klas 7-8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół średnich i dorosłych.
Zgłoszenia przyjmowane będą w dniu zawodów.

 


Wyniki imprez

KOMUNIKAT KOŃCOWY

XXII PODLASKI FESTIWAL PIŁKI RĘCZNEJ

Siemiatycze 31.03-2.04.2017

W turnieju wzięło udział 485 osób (443 zawodników oraz 42 osoby towarzyszące ), 32 zespoły z 14 klubów, z województw podlaskiego, mazowieckiego,  lubelskiego, warmińsko - mazurskiego, śląskiego, wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego  oraz zespoły z Litwy, TS Siemiatycze, UKS Kangur Siemiatycze,  Alytus SRC, UMKS Orlęta Zwoleń, UKS Olimpia Biała Podlaska, UKS Rozogi, MKS Lublin, UKPR Agrykola Warszawa, UKS Varsovia Warszawa, SSRiR Start Konin, MTS Giżycko, UKS Mikołajki. UKS Jaktorów, UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie, UKS Jedynka Morąg, MUKS ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec, KS Szczypiorniak Olsztyn, UKS Olimpia Biała Podlaska, MKS Padwa Zamość, Gimnazjum Nr 7 Olsztyn,). Mecze rozgrywane były w Hali Widowiskowo – Sportowej MOSiR Siemiatycze, w hali sportowej Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Siemiatyczach. w Siemiatyczach oraz w hali sportowej Gimnazjum Gminnego w Siemiatyczach. Zakwaterowaniem i wyżywieniem uczestników zajęli się pracownicy Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Siemiatyczach oraz pracownicy Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Siemiatyczach.

Nagrody dla uczestników:

·        wszystkie uczestniczące zespoły otrzymały puchary i dyplomy ( 32 zespoły)

·        zawodnicy i trenerzy trzech najlepszych zespołów otrzymali medale ( 185 osoby),

·        wszyscy trenerzy oraz osoby towarzyszące otrzymali pamiątkowe koszulki oraz upominki (  42 osoby),

·        32 wyróżnionych  zawodników i zawodniczek  otrzymało pamiątkowe statuetki ufundowane przez Miasto Siemiatycze oraz nagrody ufundowane przez firmę Hummel

·        12 najlepszych zawodników i zawodniczek otrzymało pamiątkowe statuetki oraz nagrody ufundowane przez Urząd Miasta Siemiatycze i firmę Hummel

·         trenerzy poszczególnych zespołów,  otrzymali  materiały promujące Miasto Siemiatycze.

·        wszyscy zawodnicy turnieju otrzymali pamiątkowe koszulki ( 443 osób )

·        turniej obsługiwało 12 sędziów w polu gry, 6 osób stolika sędziowskiego oraz 3 ratowników medycznych


Organizatorzy składają serdeczne podziękowania za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy oraz ufundowanie nagród  -  Burmistrzowi Miasta Siemiatycze, Dyrektorowi MOSiR Siemiatycze,  Prezesowi Podlaskiego Związku Piłki Ręcznej w Białymstoku.  

Szczególne podziękowania uczestnicy i organizatorzy składają Dyrektorowi Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Siemiatyczach, Dyrektorowi Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Siemiatyczach, Dyrektorowi Gimnazjum Gminnego w Siemiatyczach  oraz kierownikowi i pracownikom Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR w Siemiatyczach.  

 

Najlepsze zawodniczki – Dziewczęta rocz. 2004 

Najlepsza  zawodniczka   - Natalia Spirydon ( MUKS Omega Mrągowo) 

Najlepsza  bramkarka      - Aleksandra Górka  (UKS Varsovia Warszawa) 

Król strzelców                 - Wiktoria Zakrzewska  (UKS Varsovia Warszawa)

 

Najlepsza zawodniczka zespołu – DZIEWCZĘTA rocz. 2004

1

UKS Varsovia Warszawa

Alicja Pyszlak

2

MTS Giżycko

Dominika Chełkowska

3

MUKS Omega Mrągowo

Oliwia Sabowicz

4

UKS Mikołajki

Zuzanna Stomska

5

UKS Jaktorów

Anna Sołtysek

6

UKS Olimpijczyk

Kowalewo Pomorskie

Weronika Długozima

7

UKS Kangur Siemiatycze

Matylda Błaszczuk

 

 

 

 

  

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

Dziewczęta rocznik 2004

 

1  MIEJSCE   -  MUKS OMEGA MRĄGOWO

 

2  MIEJSCE   -  UKS VARSOVIA WARSZWA

 

3  MIEJSCE   -  UKS JAKTORÓW

 

4  MIEJSCE   -  UKS MIKOŁAJKI

 

5  MIEJSCE   -  UKS OLIMPIJCZYK KOWALEWO POMORSKIE

 

6  MIEJSCE   -  UKS KANGUR SIEMIATYCZE

 

7  MIEJSCE   -  MTS GIŻYCKO

 

Najlepsi zawodnicy – chłopcy -  rocz. 2002 

Najlepszy  zawodnik         - Sebastian Borowiecki  (UKS Jedynka Morąg) 

Najlepszy  bramkarz         - Klaudiusz Leszczyński (Gimnazjum nr. 7 Olsztyn) 

Król strzelców                  -  Dawid Chmurzyński  (UKS Jedynka Morąg)

 

Najlepszy zawodnik zespołu – chłopcy -  rocz. 2002

1

UKS Jedynka Morąg

Mateusz Rydel

2

MUKS ZSO 14

Zagłębie Sosnowiec

Hubert Łebek

3

Gimnazjum Nr7 Olsztyn

Wojciech Doamlewski

4

UKPR Agrykola Warszawa

Maciej Szwedowicz

5

MKS Padwa II Zamość

Michał Kowal

6

UMKS Orlęta Zwoleń

Eryk Figura

7

UKS Kangur Siemiatycze

Bartosz Czaban

 

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

Chłopcy -  rocznik 2002

 

1  MIEJSCE   -  GIMNAZJUM NR.7 OLSTYN

 

2  MIEJSCE   -  UKS JEDYNKA MORĄG

 

3  MIEJSCE   -  UKPR AGRYKOLA WARSZAWA

 

4  MIEJSCE   -  MUKS ZSO 14 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

 

5  MIEJSCE   -  UKS ORLĘTA ZWOLEŃ

 

6  MIEJSCE   -  MKS II PADWA ZAMOŚĆ

 

7  MIEJSCE   -  UKS KANGUR SIEMIATYCZE

 

 

Najlepsze zawodniczki – Dziewczęta rocz. 2001 

Najlepsza  zawodniczka    - Natalia Nowaczek (MKS Lublin) 

Najlepsza  bramkarka      - Gabija Armanavicute (Alytus SRC) 

Król strzelców                 - Oliwia Tudruj  (MKS Lublin)

  

 

Najlepsza zawodniczka zespołu – DZIEWCZĘTA rocz. 2001

1

UKS Rozogi

Angelika Trzcińska

2

MUKS ZSO 14

Zagłębie Sosnowiec

Wiktoria Madowicz

3

MKS Lublin

Weronika Haraszczuk

4

Alytus SRC

Agne Rudzionyte

5

UKPR Agrykola Warszawa

Martyna Szymanik

6

UKS Varsovia Warszawa

Małgorzta Cebula

7

PG3 Plater Biała Podlaska

Klaudia Zajączkowska

 

 

 

  

  KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

Dziewczęta rocznik 2001

 

1  MIEJSCE   -  ALYTUS SRC

 

2  MIEJSCE   -  MKS LUBLIN

 

3  MIEJSCE   -  UKPR AGRYKOLA WARSZAWA

 

4  MIEJSCE   -  UKS VARSOVIA WARSZAWA

 

5  MIEJSCE   -  UKS ROZOGI

 

6  MIEJSCE   -  PG 3 PLATER BIAŁA PODLASKA

 

7  MIEJSCE   -  MUKS ZSO 14 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

 

 

  

Najlepsi zawodnicy – chłopcy -  rocz. 2000 

Najlepszy  zawodnik       - Sebastian Kozycz  (TS Siemiatycze) 

Najlepszy  bramkarz       - Karolis Videika  (Alytus SRC) 

Król strzelców                - Ugnius Venickauskas  (Alytus SRC)

 

 

Najlepszy zawodnik zespołu – chłopcy -  rocz. 2000

1

UKS Jedynka Morąg

Radosław Hubacz

2

MUKS ZSO 14

Zagłębie Sosnowiec

Konrad Jarzyna

3

KS Szczypiorniak Olsztyn

Adrian Stachyra

4

UKS Olimpia Biała Podlaska

Kacper Winnicki

5

Alytus SRC

Airidas Kamandulis

6

SSRiR Start Konin

Jan Erenc

7

UKPR Agrykola I Warszawa

Aleksander Surma

8

UKPR Agrykola II Warszawa

Michał Cieśliński

9

MKS Padwa Zamość

Paweł Dziemba

10

UMKS Orlęta Zwoleń

Jakub Bajera

11

TS Siemiatycze

Jakub Szyszko

 

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

chłopcy -  rocznik 2000

 

1  MIEJSCE   -  TOWARZYSTWO SPORTOWE SIEMIATYCZE

 

2  MIEJSCE   -  ALYTU SRC

 

3  MIEJSCE   -  UKS OLIMPIA BIAŁA PODLASKA

 

4  MIEJSCE   -  KS SZCZYPIORNIAK OLSZTYN

 

5  MIEJSCE   -  UKPR AGRYKOLA I WARSZAWA

 

6  MIEJSCE   -  MKS PADWA ZAMOŚĆ

 

7  MIEJSCE   -  UKPR AGRYKOLA II WARSZAWA

 

8  MIEJSCE   -  UKS JEDYNKA MORĄG

 

9  MIEJSCE   -  MUKS ZSO 14 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

 

10  MIEJSCE   -  UMKS ORLĘTA ZWOLEŃ

 

11  MIEJSCE   -  SSRiR START KONIN

 

 

XXII PODLASKI FESTIWAL PIŁKI RĘCZNEJ

Rocznik 2004 - dziewczęta

 

 

1

 

UKS Varsovia Warszawa

2

 

MTS Giżycko

3

 

MUKS Omega Mrągowo

4

 

UKS Mikołajki

5

 

UKS Jaktorów

6

UKS Olimpijczyk

Kowalewo Pomorskie

7

 

UKS Kangur Siemiatycze

pkt

bramki

m-ce

1

UKS Varsovia Warszawa

X

16-13

10-19

12-11

19-8

19-10

17-9

10

94-70

II

2

MTS

Giżycko

13-16

X

2-17

5-9

9-19

2-10

7-6

vo

0

38-77

VII

3

MUKS Omega Mrągowo

 

19-10

17-2

X

20-5

24-5

17-3

23-5

12

120-30

I

4

UKS

Mikołajki

 

11-12

9-5

5-20

X

9-18

11-11

19-9

5

64-75

-11

IV

5

UKS

Jaktorów

8-19

19-9

5-24

18-9

X

20-7

23-10

8

93-78

III

6

UKS Olimpijczyk

Kowalewo Pomorskie

10-19

10-2

3-17

11-11

7-20

X

11-5

5

52-74

-22

V

7

UKS Kangur Siemiatycze

9-17

6-7

5-23

9-19

10-23

5-11

X

2

44-100

VI

 

 XXII PODLASKI FESTIWAL PIŁKI RECZNEJ

Dziewczęta rocznik 2001

 

UKS Rozogi

UKPR Agrykola Warszawa

MKS

Lublin

MUKS ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec

UKS Varsovia Warszawa

SRC

Alytus

PG 3 Plater Biała Podlaska

Pkt

Bramki

Miejsce

UKS Rozogi

 

11-24

11-17

25-15

14-20

11-26

24-16

4

96-118

V

UKPR Agrykola Warszawa

24-11

 

19-20

20-4

14-11

10-12

30-4

8

117-62

III

MKS

Lublin

17-11

20-19

 

20-7

13-9

14-19

21-11

10

105-76

II

MUKS ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec

15-25

4-20

7-20

 

6-18

8-16

8-9

0

48-106

VII

UKS Varsovia Warszawa

20-14

11-14

9-13

18-6

 

10-17

18-7

6

86-71

IV

SRC

Alytus

26-11

12-10

19-14

16-8

17-10

 

23-8

12

113-61

I

PG 3 Plater

Biała Podlaska

16-24

4-30

11-21

9-8

7-18

8-23

 

2

55-124

VI

 

XXII PODLASKI FESTIWAL PIŁKI RĘCZNEJ

ROCZNIK 2002 – chłopcy

 

 

1

 

UKS Jedynka Morąg

2

 

MUKS ZSO14

Zagłębie Sosnowiec

3

 

Gimnazjum Nr7

Olsztyn

4

 

UKPR Agrykola Warszawa

5

 

MKS Padwa II Zamość

6

 

UMKS Orlęta Zwoleń

7

 

UKS Kangur Siemiatycze

pkt

bramki

m-ce

1

UKS Jedynka Morąg

X

18-15

11-24

14-18

19-10

21-15

21-9

8

83-91

III

2

MUKS ZSO 14

Zagłębie Sosnowiec

15-18

X

8-23

12-19

26-12

20-13

21-10

6

102-95

IV

3

Gimnazjum Nr7 Olsztyn

24-11

23-8

X

20-8

30-5

29-11

30-8

12

156-51

I

4

UKPR Agrykola Warszawa

18-14

19-12

8-20

X

26-14

19-4

33-7

10

123-71

II

5

MKS Padwa II Zamość

10-19

12-26

5-30

14-26

X

11-18

17-11

2

69-130

VI

6

UMKS Orlęta Zwoleń

15-21

13-20

11-29

4-19

18-11

X

20-11

4

81-111

V

7

UKS Kangur Siemiatycze

9-21

10-21

8-30

7-33

11-17

11-20

X

0

51-137

VII

 

Chłopcy rocznik 2000

Grupa A

UKS Olimpia Biała Podlaska

Alytus SRC

UKPR Agrykola II Warszawa

UMKS Orlęta Zwoleń

Pkt

Bramki

Miejsce

UKS Olimpia Biała Podlaska

8-14

16-12

18-14

4

42-40

II

Alytus SRC

14-8

13-12

22-19

6

49-39

I

UKPR Agrykola II Warszawa

12-16

12-13

17-21

0

41-40

IV

UMKS Orlęta Zwoleń

14-18

19-22

21-17

2

54-57

III

Grupa B

TS Siemiatycze

UKS Jedynka Morąg

MKS Padwa Zamość

MUKS ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec

Pkt

Bramki

Miejsce

TS Siemiatycze

23-15

18-10

17-11

6

58-36

I

UKS Jedynka Morąg

15-23

14-18

20-15

2

49-66

III

MKS Padwa Zamość

10-18

18-14

15-8

4

43-40

II

MUKS ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec

11-17

15-20

8-15

0

34-52

IV

Grupa C

SSRiR Start Konin

UKPR Agrykola I Warszawa

KS Szczypiorniak Olsztyn

Pkt

Bramki

Miejsce

SSRiR Start Konin

7-15

14-25

0

21-40

III

UKPR Agrykola I Warszawa

15-7

19-19

3

34-26

+8

II

KS Szczypiorniak Olsztyn

25-14

19-19

3

44-33

+11

I

XXII PODLASKI FESTIWAL PIŁKI RĘCZNEJ

CHŁOPCY rocznik 2000

Miejsca 7 - 11

Grupa D

CH 2000

3A Zwoleń

4A Agrykola II

3B Morąg

4B Sosnowiec

3C Konin

Pkt

Bramki

Miejsce

3A Zwoleń

 

21-17

13-17

19-25

20-15

4

63-74

X

4A Agrykola II

17-21

 

15-8

16-12

11-11

5

59-51

VII

3B Morąg

17-13

8-15

 

20-15

13-13

5

58-56

VIII

4B Sosnowiec

25-19

12-16

15-20

 

19-16

4

71-61

IX

3C Konin

15-20

11-11

13-13

16-19

 

2

55-63

XI

Miejsca 1 - 6

Grupa E

CH 2000

1A Alytus

2A Biała Podlaska

1B Siemiatycze

2B Zamość

1C Olsztyn

2C Agrykola I

Pkt

Bramki

Miejsce

1A Alytus

 

14-8

11-13

20-12

10-11

23-15

6

78-59

II

2A Biała Podlaska

8-14

 

12-18

21-9

18-14

13-10

6

72-65

III

1B Siemiatycze

13-11

18-12

 

18-10

19-18

20-12

10

87-63

I

2B Zamość

12-20

9-21

10-18

 

16-19

5-18

0

52-96

VI

1C Olsztyn

11-10

14-18

18-19

19-16

 

19-19

5

81-82

IV

2C Agrykola I

15-23

10-13

12-20

18-5

19-19

 

3

74-80

V

 

 

Hala MOSiR ul. Świętojańska 25a

Piątek 31 marca 2017

godzina

nr meczu

kategoria

zespół gospodarzy

zespół gości

wynik meczu

12.45

1

ch 2000

B1

TS Siemiatycze

B2

UKS Jedynka Morąg

23-15

13.30

2

ch 2001

 

MUKS ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec

 

UMKS Orlęta Zwoleń

20-13

14.15

3

ch 2000

B4

MUKS ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec

B1

TS Siemiatycze

11-17

15.00

4

ch 2000

C1

SSRiR Start Konin

C3

KS Szczypiorniak Olsztyn

14-25

15.45

5

ch 2000

B2

UKS Jedynka Morąg

B3

MKS Padwa Zamość

14-18

16.30

6

dz 2001

 

Alytus SRC

 

UKS Varsovia Warszawa

17-10

17.15

7

ch 2000

C2

UKPR Agrykola I Warszawa

C1

SSRiR Start Konin

15-7

18.00

8

ch 2000

B2

MKS Padwa Zamość

B4

MUKS ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec

15-8

18.45

9

dz 2001

 

PG3 Plater Biała Podlaska

 

UKS Varsovia Warszawa

7-18

19.30

10

ch 2000

C3

KS Szczypiorniak Olsztyn

C2

UKPR Agrykola I Warszawa

19-19

20.15

11

dz 2001

 

UKPR Agrykola Warszawa

 

MKS Lublin

19-20

Sobota 1 kwietnia 2017

8.00

31

dz 2001

 

UKS Rozogi

 

UKPR Agrykola Warszawa

11-24

8.45

32

dz 2001

 

MUKS ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec

 

MKS Lublin

7-20

9.30

33

ch 2000

A2

Alytus SRC

A4

UMKS Orlęta Zwoleń

22-19

10.15

34

ch 2000

A1

UKS Olimpia Biała Podlaska

A3

UKPR Agrykola II Warszawa

16-12

11.00

35

dz 2001

 

PG3 Plater Biała Podlaska

 

Alytus SRC

8-23

11.45

36

dz 2001

 

MUKS ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec

 

UKPR Agrykola Warszawa

4-20

12.30

37

ch 2000

2A

UKS Olimpia Biała Podlaska

2C

UKPR Agrykola I Warszawa

13-10

13.15

38

ch 2000

1B

TS Siemiatycze

1C

KS Szczypiorniak Olsztyn

19-18

14.00

39

ch 2000

1A

Alytus SRC

2B

MKS Padwa Zamość

20-12

14.45

40

dz 2001

 

UKS Varsovia Warszawa

 

MUKS ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec

18-6

15.30

41

dz 2001

 

UKS Rozogi

 

Alytus SRC

11-26

16.15

42

ch 2000

2A

UKS Olimpia Biała Podlaska

1B

TS Siemiatycze

12-18

17.00

43

ch 2000

1A

Alytus SRC

2C

UKPR Agrykola I Warszawa

23-15

17.45

44

ch 2000

2B

MKS Padwa Zamość

1C

KS Szczypiorniak Olsztyn

16-19

18.30

45

dz 2001

 

UKS Varsovia Warszawa

 

MKS Lublin

9-13

19.15

46

ch 2000

1B

TS Siemiatycze

2C

UKPR Agrykola I Warszawa

20-12

20.00

47

ch 2000

1C

KS Szczypiorniak Olsztyn

1A

Alytus SRC

11-10

20.45

48

dz 2001

 

Alytus SRC

 

UKPR Agrykola Warszawa

12-10

Niedziela 2 kwietnia 2017r

8.00

81

dz 2001

 

UKS Rozogi

 

MKS Lublin

11-17

8.45

82

dz 2001

 

PG3 Plater Biała Podlaska

 

MUKS ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec

9-8

9.30

83

ch 2000

2A

UKS Olimpia Biała Podlaska

1C

KS Szczypiorniak Olsztyn

18-14

10.15

84

ch 2000

2C

UKPR Agrykola I Warszawa

2B

MKS Padwa Zamość

18-5

11.00

85

ch 2000

1A

Alytus SRC

1B

TS Siemiatycze

11-13

11.45

86

dz 2001

 

UKS Varsovia Warszawa

 

UKPR Agrykola Warszawa

11-14

2.30

87

dz 2001

 

Alytus SRC

 

MKS Lublin

19-14

 


Hala SP 3 ul. Andersa 4

Piątek 31 marca 2017

godzina

nr meczu

kategoria

zespół gospodarzy

zespół gości

wynik meczu

12.45

12

ch 2002

 

Gimnazjum nr 7 Olsztyn

 

UKS Kangur Siemiatycze

 30-8

13.30

13

ch 2000

A4

UMKS Orlęta Zwoleń

A1

UKS Olimpia Biała Podlaska

 14-18

14.15

14

dz 2001

 

MUKS ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec

 

Alytus SRC

 8-16

15.00

15

ch 2000

A1

UKS Olimpia Biała Podlaska

A2

Alytus SRC

8-14 

15.45

16

ch 2002

 

UKS Kangur Siemiatycze

 

UKS Jedynka Morąg

 9-21

16.30

17

ch 2002

 

MKS Padwa Zamość

 

MUKS ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec

 12-26

17.15

18

ch 2002

 

UMKS Orlęta Zwoleń

 

UKPR Agrykola Warszawa

 4-19

18.00

19

ch 2002

 

UKS Jedynka Morąg

 

MKS Padwa Zamość

 19-10

18.45

20

ch 2000

A2

Alytus SRC

A3

UKPR Agrykola II Warszawa

 13-12

19.30

21

ch 2002

 

UKPR Agrykola Warszawa

 

Gimnazjum nr 7 Olsztyn

 8-20

20.15

22

ch 2000

A3

UKPR Agrykola II Warszawa

A4

UMKS Orlęta Zwoleń

 17-21

Sobota 1 kwietnia 2017

8.00

49

ch 2002

 

Gimnazjum nr 7 Olsztyn

 

UKS Jedynka Morąg

24-11 

8.45

50

ch 2002

 

UKS Kangur Siemiatycze

 

MUKS ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec

 10-21

9.30

51

ch 2000

B1

TS Siemiatycze

B3

MKS Padwa Zamość

 18-10

10.15

52

ch 2000

B2

UKS Jedynka Morąg

B4

MUKS ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec

 20-15

11.00

53

ch 2002

 

MUKS ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec

 

UKPR Agrykola Warszawa

 12-19

11.45

54

ch 2002

 

UMKS Orlęta Zwoleń

 

Gimnazjum nr 7 Olsztyn

 11-29

12.30

55

ch 2002

 

UKS Kangur Siemiatycze

 

MKS Padwa Zamość

 11-17

13.15

56

ch 2002

 

UKPR Agrykola Warszawa

 

UKS Jedynka Morąg

 14-18

14.00

57

ch 2000

3C

SSRiR Start Konin

4A

UKPR Agrykola II Warszawa

11-11 

14.45

58

ch 2000

3A

UMKS Orlęta Zwoleń

3B

UKS Jedynka Morąg

 13-17

15.30

59

ch 2002

 

MUKS ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec

 

Gimnazjum nr 7 Olsztyn

 8-23

16.15

60

ch 2002

 

UKS Jedynka Morąg

 

UMKS Orlęta Zwoleń

 21-15

17.00

61

ch 2000

4A

UKPR Agrykola II Warszawa

4B

MUKS ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec

 16-12

17.45

62

ch 2000

3B

UKS Jedynka Morąg

3C

SSRiR Start Konin

 13-13

18.30

63

ch 2002

 

UKPR Agrykola Warszawa

 

UKS Kangur Siemiatycze

 33-7

19.15

64

ch 2002

 

MKS Padwa Zamość

 

UMKS Orlęta Zwoleń

 11-18

20.00

65

ch 2000

3C

SSRiR Start Konin

4B

MUKS ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec

16-19 

20.45

66

ch 2000

2B

UKS Olimpia Biała Podlaska

2A

MKS Padwa Zamość

 21-9

Niedziela 2 kwietnia 2017r

8.00

88

ch 2002

 

UMKS Orlęta Zwoleń

 

UKS Kangur Siemiatycze

20-11 

8.45

89

ch 2000

3A

UMKS Orlęta Zwoleń

3C

SSRiR Start Konin

 20-15

9.30

90

ch 2002

 

Gimnazjum nr 7 Olsztyn

 

MKS Padwa Zamość

 30-5

10.15

91

ch 2002

 

UKS Jedynka Morąg

 

MUKS ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec

 18-15

11.00

92

ch 2000

3A

UMKS Orlęta Zwoleń

4B

MUKS ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec

 19-25

11.45

93

ch 2000

4A

UKPR Agrykola II Warszawa

3B

UKS Jedynka Morąg

 15-8

12.30

94

ch 2002

 

MKS Padwa Zamość

 

UKPR Agrykola Warszawa

 14-26

ok.13.45

Wszyscy uczestnicy - uroczyste zakończenie turnieju

 

 

Hala Gimnazjum Gminnego ul. Kościuszki 88

Piątek 31 marca 2017

godzina

nr meczu

kategoria

 

zespół gospodarzy

 

zespół gości

wynik meczu

13.00

23

dz 2004

 

UKS Kangur Siemiatycze

 

UKS Mikołajki

9-19

13.45

24

dz 2004

 

MTS Giżycko

 

MUKS Omega Mrągowo

2-17

14.30

25

dz 2004

 

UKS Jaktorów

 

UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom.

20-7

15.15

26

dz 2004

 

UKS Varsovia Warszawa

 

UKS Kangur Siemiatycze

17-9

16.00

27

dz 2001

 

PG3 Plater Biała Podlaska

 

UKS Rozogi

16-24

16.45

28

dz 2004

 

MTS Giżycko

 

UKS Jaktorów

9-19

17.30

29

dz 2004

 

UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom.

 

UKS Mikołajki

11-11

18.15

30

dz 2004

 

MUKS Omega Mrągowo

 

UKS Varsovia Warszawa

19-10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sobota 1 kwietnia 2017

8.00

67

dz 2004

 

UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom.

 

MTS Giżycko

10-2

8.45

68

dz 2004

 

UKS Mikołajki

 

UKS Varsovia Warszawa

11-17

9.30

69

dz 2004

 

MUKS Omega Mrągowo

 

UKS Jaktorów

24-5

10.15

70

dz 2004

 

UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom.

 

UKS Kangur Siemiatycze

11-5

11.00

71

dz 2001

 

UKS Rozogi

 

UKS Varsovia Warszawa

14-20

11.45

72

dz 2004

 

UKS Mikołajki

 

MUKS Omega Mrągowo

5-20

12.30

73

dz 2004

 

UKS Kangur Siemiatycze

 

MTS Giżycko

6-7

13.15

74

dz 2004

 

UKS Jaktorów

 

UKS Varsovia Warszawa

8-19

14.00

75

dz 2001

 

PG3 Plater Biała Podlaska

 

MKS Lublin

11-21

14.45

76

dz 2004

 

MTS Giżycko

 

UKS Mikołajki

5-9

15.30

77

dz 2004

 

UKS Jaktorów

 

UKS Kangur Siemiatycze

23-10

16.15

78

dz 2004

 

UKS Varsovia Warszawa

 

UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom.

19-10

17.00

79

dz 2001

 

PG3 Plater Biała Podlaska

 

UKPR Agrykola Warszawa

4-30

17.45

80

dz 2001

 

UKS Rozogi

 

MUKS ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec

25-15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela 2 kwietnia 2017r

8.45

95

dz 2004

 

UKS Kangur Siemiatycze

 

MUKS Omega Mrągowo

5-23

9.30

96

dz 2004

 

UKS Mikołajki

 

UKS Jaktorów

9-18

10.15

97

dz 2004

 

UKS Varsovia Warszawa

 

MTS Giżycko

16-13

11.00

98

dz 2004

 

MUKS Omega Mrągowo

 

UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom.

17-3