O nas

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach jest jednostką organizacyjną Urzędu Miasta Siemiatycze. Utworzony został 27 stycznia 1999 r. uchwałą Rady Miasta Siemiatycze Nr VII/28/99. Głównymi zadaniami MOSiRu są utrzymanie bazy sportowo-rekreacyjnej oraz organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych na terenie Siemiatycz. MOSiR jest gospodarzem obiektów sportowych oraz ponad 60 ha terenów zielonych oraz 2 zalewów wodnych.

Menu strony
Nowości

Mistrzostwa Siemiatycz w siatkówce plażowej w kategorii mężczyzn

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach
zaprasza wszystkich miłośników siatkówki w wydaniu plażowym na Mistrzostwa Siemiatycz w tej dyscyplinie. Zawody odbędą się na boiskach przy amfiteatrze miejskim w Siemiatyczach (park przy amfiteatrze miejskim) w dniu 07.07.2018 r. Zgłoszenia do turnieju przyjmowane będą telefonicznie pod nr 85 656 10 44 od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30. Rozpoczęcie rywalizacji nastąpi o godzinie 11:00. Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy do udziału i kibicowania.

 


Relacje z imprez

Tabela wyników - Siemiatycka Liga Siły i Sprawności 2013/2014

 

KATEGORIA OPEN MĘŻCZYZN

L.p.

Imię i nazwisko

Ilość powtórzeń

Miejsce

Punkty za miejsce

Punkty za udział

Ilość poowtórzeń

Miejsce

Punkty za miejsce

Punkty za udział

Miejsce

Punkty za miejsce

Punkty za udział

Ilość powtórzeń

Miejsce

Punkty za miejsce

Punkty za udział

Czas

Miejsce

Punkty za miejsce

Punkty za udział

Ilość powtórzeń

Miejsce

Punkty za miejsce

Punkty za udział

Ilość powtórzeń

Miejsce

Punkty za miejsce

Punkty za udział

Miejsce

Punkty za miejsce

Punkty za udział

Σ punktów

Miejsce

1

Karol Romańczuk

37

10.

2

2

101

4

8

2

2 do 85 kg

10

2

112

4a

8

2

1'42,16

3

9

2

21

2

10

2

31

2

10

2

1l

12

2

87

1.

2

Krzysztof Daniszewski

49

6.

6

2

110

1

12

2

_

0

0

137

2a

10

2

0

-

0

0

8

9

3

2

33

1

12

2

3l

9

2

66

2.

3

Michał Puchalski

0

_

0

0

0

_

0

0

3

9

2

141

2b

10

2

1'52,54

6

6

2

11

8

4

2

25

4

8

2

2c

10

2

59

3.

4

Paweł Kobus

38

9.

3

2

105

3

9

2

_

0

0

103

6a

6

2

0

-

0

0

13

6

6

2

31

2

10

2

5l

7

2

55

4.

5

Sylwester Tokarski

39

8

4

2

0

-

0

0

5

7

2

110

3b

9

2

2'04,18

9

3

2

11

8

4

2

18

6

6

2

6c

6

2

53

5.

6

Damian Sandrykowicz

0

-

0

0

73

8

4

2

_

0

0

122

3a

9

2

0

-

0

0

16

5

7

2

33

1

12

2

4l

8

2

52

6.

7

Krzysztof Różański

0

-

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

1'51,47

5

7

2

17

4

8

2

23

5

7

2

1c

12

2

42

7.

8

Rafał Nowaczuk

34

11.

1

2

0

-

0

0

_

0

0

110

5a

7

2

1'43,07

4

8

2

8

9

3

2

0

-

0

0

2l

10

2

39

8.

9

Łukasz Mielniczuk

0

-

0

0

60

11

1

2

_

0

0

0

-

0

0

1'28,12

1

12

2

22

1

12

2

0

-

0

0

-

0

0

33

9.

10

Paweł Molski

80

1.

12

2

106

2

10

2

_

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

28

10.

11

Mateusz Skrzat

42

7.

5

2

0

-

0

0

4

8

2

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

4c

8

2

27

11.

12

Wojciech Mroczkowski

76

2.

10

2

105

3

9

2

_

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

25

12.

13

Marcin Szwed

53

4.

8

2

71

9

3

2

_

0

0

0

-

0

0

1'55,10

7

5

2

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

24

13.

14

Jarosław Mioduszewski

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

145

1b

12

2

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

5c

7

2

23

14.

15

Andrzej Barwiejuk

69

3.

9

2

83

6

6

2

_

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

21

15.

16

Adam Trusiak

0

_

0

0

0

_

0

0

1 do 85 kg

12

2

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

14

16.

17

Andrzej Lubera

0

_

0

0

0

_

0

0

1

12

2

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

14

16.

18

Kamil Oksieńciuk

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

159

1a

12

2

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

14

16.

19

Paweł Sawa

51

5.

7

2

0

-

0

0

_

0

0

0

-

0

0

2'13,28

10

2

2

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

13

17.

20

Damian Twarowski

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

99

7a

5

2

1'59,91

8

4

2

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

13

17.

21

Daniel Siemieniuk

0

_

0

0

0

_

0

0

2

10

2

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

12

18.

22

Daniel Jóźwiak

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

0

-

0

0

1'28,60

2

10

2

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

12

18.

23

Damian Jakimiuk

0

-

0

0

96

5

7

2

_

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

11

19.

24

Paweł Sidorczuk

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

19

3

9

2

0

-

0

0

-

0

0

11

19.

25

Gabriel Piśko

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

26

3

9

2

-

0

0

11

19.

26

Łukasz Purwin

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

3c

9

2

11

19.

27

Mariusz Oksiuta

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

17

4

8

2

0

-

0

0

-

0

0

10

20.

28

Marcin Kłusek

0

-

0

0

79

7

5

2

_

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

9

21.

29

Ireneusz Siekierko

0

_

0

0

0

_

0

0

5

7

2

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

9

21.

30

Daniel Antoniuk

0

_

0

0

0

_

0

0

5

7

2

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

9

21.

31

Paweł Łęski

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

5l

7

2

9

21.

32

Piotr Gryciuk

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

13

6

6

2

0

-

0

0

-

0

0

8

22.

33

Paweł Czołomiej

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

13

6

6

2

0

-

0

0

-

0

0

8

22.

34

Szymon Wanaks

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

12

7

5

2

0

-

0

0

-

0

0

7

23.

35

Marek Fiącek

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

17

7

5

2

-

0

0

7

23.

36

Waldemar Goliszek

0

-

0

0

64

10

2

2

_

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

6

24.

37

Krzysztof Iwan

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

11

8

4

2

-

0

0

6

24.

38

Kamil Tokarski

0

-

0

0

53

12

1

2

_

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

5

25.

KATEGORIA OPEN MĘŻCZYZN

60 kg

 

Zawody nr 1

 

1/2 cc

 

Zawody nr 2

 

 

Zawody nr 3

 

 

 

Zawody nr 4

 

 

 

Zawody nr 5

 

 

 

Zawody nr 6

 

 

 

Zawody nr 7

 

 

Zawody nr 8

 

 

Zawody nr 1. Wielokrotne wyciskanie sztangi 60 kg 14.12.2013

Zawody nr 2. Wielokrotne wyciskanie sztangi 1/2 cc 14.12.2013

Zawody nr 3 Otwarte Mistrzostwa Siemiatycz w Siłowaniu na Rękę 30.03.2014
Zawody nr 4. Otwarte Zawody w Wyciskaniu Odważnika 11.05.2014
Zawody nr 5. Crossfit 28.06.2014
Zawody nr 6. Podciąganie na drążku 26.07.2014
Zawody nr 7. Pompki na poręczach 24.08.2014

Zawody nr 8. Zawody o tytuł "Najsilniejszego w Siemiatyczach" 31.08.2014


 

KATEGORIA OPEN KOBIET

L.p.

Imię i nazwisko

Ilość powtórzeń

Miejsce

Punkty za miejsce

Punkty za udział

Ilość powtórzeń

Miejsce

Punkty za miejsce

Punkty za udział

Miejsce

Punkty za miejsce

Punkty za udział

Ilość powtórzeń

Miejsce

Punkty za miejsce

Punkty za udział

Czas

Miejsce

Punkty za miejsce

Punkty za udział

Ilość powtórzeń

Miejsce

Punkty za miejsce

Punkty za udział

Ilość powtórzeń

Miejsce

Punkty za miejsce

Punkty za udział

Miejsce

Punkty za miejsce

Punkty za udział

Σ punktów

Miejsce

1

Karolina Nesterowicz

40

1.

12

2

20

1

12

2

1

12

2

82

3

9

2

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

53

1

2

Natalia Pachwicewicz

19

2.

10

2

11

2

10

2

4

8

2

100

1

12

2

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

48

2

3

Anna Zduniewicz

0

_

0

0

0

_

0

0

2

10

2

77

4

8

2

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

22

3

4

Renata Szpura

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

87

2

10

2

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

12

4

5

Eryka Boguszewska

14

3.

9

2

0

-

0

0

_

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

11

5

6

Izabela Saczuk

0

_

0

0

0

_

0

0

3

9

2

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

11

5

 

KATEGORIA OPEN KOBIET

 

 

30 kg

 

Zawody nr 1

 

1/2 cc

 

Zawody nr 2

 

 

Zawody nr 3

 

 

 

Zawody nr 4

 

 

 

Zawody nr 5

 

 

 

Zawody nr 6

 

 

 

Zawody nr 7

 

 

Zawody nr 8

 

 

Zawody nr 1. Wielokrotne wyciskanie sztangi 60 kg 14.12.2013

Zawody nr 2. Wieloroktne wyciskanie sztangi 1/2 cc 14.12.2013

Zawody nr 3 Otwarte Mistrzostwa Siemiatycz w Siłowaniu na Rękę 30.03.2014
Zawody nr 4. Otwarte Zawody w Wyciskaniu Odważnika 11.05.2014
Zawody nr 5. Crossfit 28.06.2014
Zawody nr 6. Podciąganie na drążku 26.07.2014
Zawody nr 7. Pompki na poręczach 24.08.2014

Zawody nr 8. Zawody o tytuł "Najsilniejszego w Siemiatyczach" 31.08.2014

 

 

KATEGORIA AMATOR

L.p.

Imię i nazwisko

Ilość powtórzeń

Miejsce

Punkty za miejsce

Punkty za udział

Ilość powtórzeń

Miejsce

Punkty za miejsce

Punkty za udział

Miejsce

Punkty za miejsce

Punkty za udział

Ilość powtórzeń

Miejsce

Punkty za miejsce

Punkty za udział

Czas

Miejsce

Punkty za miejsce

Punkty za udział

Ilość powtórzeń

Miejsce

Punkty za miejsce

Punkty za udział

Ilość powtórzeń

Miejsce

Punkty za miejsce

Punkty za udział

Miejsce

Punkty za miejsce

Punkty za udział

Σ punktów

Miejsce

1

Jakub Oksieńciuk

55+4

1.

12

2

42+5

10

2

2

_

0

0

77

4b

8

2

2'28,90

1

12

2

2

2

10

2

0

-

0

0

1

12

2

68

1

2

Marek Gredel

0

-

0

0

93+19

1

12

2

_

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

12

1

12

2

0

-

0

0

-

0

0

28

2

3

Mariusz Konopacki

35+10

2.

10

2

0

-

0

0

_

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

2

10

2

24

3

4

Rafał Kalinowski

0

-

0

0

69+13

2

10

2

_

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

12

4

5

Damian Leszczyński

0

-

0

0

69+10

3 dogrywka

9

2

_

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

11

5

6

Patryk Żak

0

-

0

0

67+12

4 dogrywka

8

2

_

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

10

6

7

Mateusz Ochental

0

-

0

0

66+8

5

7

2

_

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

9

7

8

Krzysztof Kryński

0

-

0

0

61+12

6

6

2

_

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

8

8

9

Marcin Mickiewicz

0

-

0

0

53+9

7

5

2

_

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

7

9

10

Damian Ochental

0

-

0

0

52+7

8

4

2

_

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

6

10

11

Damian Buśko

0

-

0

0

46+3

9

3

2

_

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

0

-

0

0

-

0

0

5

11

 

KATEGORIA AMATOR /nieoficjalna klasyfikacja dodatkowa/

 

 

30 kg + cc

 

Zawody nr 1

 

1/2 cc + cc

 

Zawody nr 2

 

 

Zawody nr 3

 

 

 

Zawody nr 4

 

 

 

Zawody nr 5

 

 

 

Zawody nr 6

 

 

 

Zawody nr 7

 

 

Zawody nr 8

 

 

Zawody nr 1. Wielokrotne wyciskanie sztangi 60 kg 14.12.2013

Zawody nr 2. Wieloroktne wyciskanie sztangi 1/2 cc 14.12.2013

Zawody nr 3 Otwarte Mistrzostwa Siemiatycz w Siłowaniu na Rękę 30.03.2014
Zawody nr 4. Otwarte Zawody w Wyciskaniu Odważnika 11.05.2014
Zawody nr 5. Crossfit 28.06.2014
Zawody nr 6. Podciąganie na drążku 26.07.2014
Zawody nr 7. Pompki na poręczach 24.08.2014

Zawody nr 8. Zawody o tytuł "Najsilniejszego w Siemiatyczach" 31.08.2014

 


Pobierz - pełne zestawienie wyników