obraz-menu1 obraz-menu2

O nas

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach jest jednostką organizacyjną Urzędu Miasta Siemiatycze. Utworzony został 27 stycznia 1999 r. uchwałą Rady Miasta Siemiatycze Nr VII/28/99. Głównymi zadaniami MOSiRu są utrzymanie bazy sportowo-rekreacyjnej oraz organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych na terenie Siemiatycz. MOSiR jest gospodarzem obiektów sportowych oraz ponad 60 ha terenów zielonych oraz 2 zalewów wodnych.

Relacje z imprez

Street workout

Podciąganie na drążku

Kliknij aby powiększyć 2 sierpnia w parku do street workout’u zlokalizowanym przy odkrytym basenie miejskim, odbyły się zawody w podciąganiu na drążku na ilość powtórzeń. Zawody zaliczane były do Siemiatyckiej Ligi Siły i Sprawności 2014/2015.

W kategorii amator przeznaczonej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz osób zaczynających przygodę ze sportami siłowymi zwyciężył Thomas Rouaux (24 podciągnięcia), 2. był Błażej Miłkowski (23 podciągnięcia), 3. Karol Kolita (21 podciągnięć), 4. Jakub Oksieńciuk (12 podciągnięć), 5. Krzysztof Korneluk (11 podciągnięć).

A kategorii open klasyfikacja wyglądała następująco: 1. Karol Romańczuk (20 podciągnięć), 2. ex aequo Piotr Sitarski i Krzysztof Daniszewski (19 podciągnięć), 3. Daniel Wojtkowski (18 podciągnięć), 4. Andrzej Bujno (17 podciągnięć), 5. Paweł Kobus (14 podciągnięć), 6. Piotr Rybałtowski (12 podciągnięć), 7. ex aequo Michał Puchalski i Sylwester Tokarski (10 podciągnięć), Zawodnicy, którzy zajęli miejsca 1-5 otrzymali nagrody w postaci odżywek sportowych. Zwycięzcy uhonorowani zostali pamiątkowymi pucharami oraz dyplomami.

Rozegrana została również zaległa konkurencja pompki na poręczach w kategorii amator. Na poprzednich zawodach gwałtowana ulewa i burza uniemożliwiły jej rozegranie. Tu zwyciężył Michał Nowaczuk (20 pompek), 2. był Krzysztof Korneluk (18 pompek) a 3. Karol Kolita (16 pompek).

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary oraz dyplomy, a także nagrody w postaci odżywek i akcesoriów treningowych.

Organizator serdecznie dziękuje za pomoc w ufundowaniu nagród Leszkowi Łazowskiemu właścicielowi sklepu i siłowni Lech Computers.

Kolejne zawody w ramach ligi – zawody crossfit.