O nas

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach jest jednostką organizacyjną Urzędu Miasta Siemiatycze. Utworzony został 27 stycznia 1999 r. uchwałą Rady Miasta Siemiatycze Nr VII/28/99. Głównymi zadaniami MOSiRu są utrzymanie bazy sportowo-rekreacyjnej oraz organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych na terenie Siemiatycz. MOSiR jest gospodarzem obiektów sportowych oraz ponad 60 ha terenów zielonych oraz 2 zalewów wodnych.

Menu strony
Nowości

Mistrzostwa Siemiatycz w Biegach Średnich 2018

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach
zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w Mistrzostwach Siemiatycz w Biegach Średnich. Zawody rozegrane zostaną:
- w dniu 28.09.2018 r. /piątek/ o godz. 15:30 na dystansach: 600 m dla dziewcząt i chłopców szkół podstawowych oraz dziewcząt klas 7-8 szkół podstawowych oraz na dystansie 1000 m dla chłopców klas 7-8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół średnich i dorosłych.
Zgłoszenia przyjmowane będą w dniu zawodów.

 


Relacje z imprez

WYNIKI II. Siemiatycka Wieczorna „Dycha”

 

8 czerwca o godz. 19:00 po raz drugi odbył się w Siemiatyczach bieg uliczny na dystansie 10 km. W zawodach wzięło udział 57 uczestników z Polski oraz Białorusi i Ukrainy. Organizatorami byli MOSiR Siemiatycze, LKS „Sprinter” Siemiatycze, PZ LZS Siemiatycze.  Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody finansowe oraz puchary.

Wyniki biegu prezentują poniższe tabele:

Klasyfikacja generalna kobiet (10000 m)

L.p.

Imię i nazwisko zawodnika

Nr startowy

Skąd

Czas

Miejsce

1.                 

Volha Rezkaya

35

Białoruś

37’52,1

1

2.                 

Tatiana Sasefanenka

36

Białoruś

38’00,1

2

3.                 

Katsiaryna Viarbitskaya

6

Białoruś

39’13,3

3

4.                 

Ewa Chreścionko

3

Wyszków

40’22,0

4

5.                 

Joanna Snopkiewicz

18

Cegłów

46’31,5

5

6.                 

Monika Suchar

16

Orla

47’09,5

6

7.                 

Dorota Bartosiewicz

41

Mochnate

49’04,3

7

8.                 

Urszula Gasztołd

27

Białystok

54’18,8

8

9.                 

Barbara Wasilewska

100

Siemiatycze

54’28,8

9

10.              

Urszula Roj-Rojewska

21

Białystok

56’56,0

10

11.              

Agnieszka Dąbrowska

10

Białystok

56’56,1

11

12.              

Anna Bobryk

30

Łosice

60’10,1

12

13.              

Mirosława Wakuluk

80

 

-

NK

 

Klasyfikacja kobiet – K 20  (18-29 lat)

L.p.

Imię i nazwisko zawodnika

Nr startowy

Skąd

Czas

Miejsce

1.                 

Volha Rezkaya

35

Białoruś

37’52,1

1

2.                 

Tatiana Sasefanenka

36

Białoruś

38’00,1

2

3.                 

Katsiaryna Viarbitskaya

6

Białoruś

39’13,3

3

4.                 

Monika Suchar

16

Orla

47’09,5

4

5.                 

Dorota Bartosiewicz

41

Mochnate

49’04,3

5

6.                 

Agnieszka Dąbrowska

10

Białystok

56’56,1

6

7.                 

Anna Bobryk

30

Łosice

60’10,1

7

 

Klasyfikacja kobiet – K 30 (30-39 lat)

L.p.

Imię i nazwisko zawodnika

Nr startowy

Skąd

Czas

Miejsce

1.                   

Ewa Chreścionko

3

Wyszków

40’22,0

1

2.                   

Joanna Snopkiewicz

18

Cegłów

46’31,5

2

3.                   

Urszula Gasztołd

27

Białystok

54’18,8

3

 

Klasyfikacja kobiet – K 40 (40 lat i więcej)

L.p.

Imię i nazwisko zawodnika

Nr startowy

Skąd

Czas

Miejsce

1.        

Barbara Wasilewska

100

Siemiatycze

54’28,8

1

2.        

Urszula Roj-Rojewska

21

Białystok

56’56,0

2

3.        

Mirosława Wakuluk

80

 

n/k

-

 

Klasyfikacja generalna mężczyzn (10 000 m)

L.p.

Imię i nazwisko zawodnika

Nr startowy

Skąd

Czas

Miejsce

1.                 

Bogusław Andrzejuk

14

Białystok

31’36,6

1

2.                 

Dzmitry Hryhoryeu

2

Białoruś

31’41,7

2

3.                 

Sercii Marchuk

8

Ukraina

31’58,7

3

4.                 

Piotr Łobodziński

29

Bielsk Podl.

32’06,5

4

5.                 

Adam Wakuluk

48

Boratyniec Ruski

32’31,6

5

6.                 

Andrzej Leończuk

81

Białystok

33’21,1

6

7.                 

Daniel Karolkiewicz

46

Drohiczyn

36’08,4

7

8.                 

Paweł Ożarowski

24

Brańsk

36’45,8

8

9.                 

Paweł Woźnicki

25

Węgrów

37’23,7

9

10.              

Vitaliy Nosov

26

Ukraina

37’35,1

10

11.              

Oleksandr Gaidai

9

Ukraina

39’00,0

11

12.              

Edward Terebun

12

Bielsk Poldl.

39’13,3

12

13.              

Adam Wilgat

40

Ząbki

39’49,3

13

14.              

Eugeniusz Suchar

15

Orla

40’02,9

14

15.              

Jerzy Kuptel

17

Orla

40’08,0

15

16.              

Grzegorz Konicki

23

Siemiatycze

40’35,0

16

17.              

Eugeniusz Krawczuk

28

Hajnówka

40’45,0

17

18.              

Kazimierz Radomski

7

Wołomin

41’41,7

18

19.              

Łukasz Radziszewski

19

Białystok

42’03,7

19

20.              

Robert Michalski

4

Wołomin

42’50,7

20

21.              

Jarosław Kiełbaszewski

38

Hajnówka

42’58,1

21

22.              

Andrzej Jan Radzymin

33

Hajnówka

43’03,7

22

23.              

Krzysztof Raciborski

11

Łapy

43’09,3

23

24.              

Radosław Zgiet

-

 

43’21,1

24

25.              

Witold Kuć

20

Jesień

43’47,4

25

26.              

Szczepan Kowalczuk

79

Czartajew

43’53,2

26

27.              

Bogdan Snarski

49

Józefosław

44’11,5

27

28.              

Radosław Jagielski

5

Otwock

44’56,7

28

29.              

Adrian Sawczyński

13

Bielsk Podl.

45’20,0

29

30.              

Paweł Nowak

42

Kalinowo

45’29,0

30

31.              

Krzysztof Sobieraj

43

Jasienica

45’37,0

31

32.              

Marek Wakuluk

83

Ciechanowiec

46’20,2

32

33.              

Robert Moczulski

50

Siemiatycze

46’58,0

33

34.              

Stanisław Sawicki

22

Białystok

47’22,5

34

35.              

Paweł Kowalczyk

82

Siemiatycze

47’56,2

35

36.              

Tadeusz Karanos

39

Hajnówka

48’22,5

36

37.              

Michał Michaluk

47

Lipno

49’09,2

37

38.              

Tarasij Ostrowierch

-

Hajnówka

51’02,8

38

39.              

Aleksander Prokopiuk

37

Hajnówka

51’42,8

39

40.              

Andrzej Gajko

44

Siemiatycze

52’36,4

40

41.              

Tadeusz Bednarzak

1

Siedlce

53’29,7

41

42.              

Zenon Bobryk

31

Łosice

60’10,1

42

43.              

Przemysław Dąbrowski

32

Borawe

-

NU

44.              

Yury Kaptserau

34

Białoruś

-

NK

 

Klasyfikacja mężczyzn – M 20 (18-29 lat)

L.p.

Imię i nazwisko zawodnika

Nr startowy

Skąd

Czas

Miejsce

1.                 

Dzmitry Hryhoryeu

2

Białoruś

31’41,7

1

2.                 

Sercii Marchuk

8

Ukraina

31’58,7

2

3.                 

Piotr Łobodziński

29

Bielsk Podl.

32’06,5

3

4.                 

Adam Wakuluk

48

Boratyniec Ruski

32’31,6

4

5.                 

Andrzej Leończuk

81

Białystok

33’21,1

5

6.                 

Daniel Karolkiewicz

46

Drohiczyn

36’08,4

6

7.                 

Paweł Woźnicki

25

Węgrów

37’23,7

7

8.                 

Vitaliy Nosov

26

Ukraina

37’35,1

8

9.                 

Oleksandr Gaidai

9

Ukraina

39’00,0

9

10.              

Grzegorz Konicki

23

Siemiatycze

40’35,0

10

11.              

Krzysztof Raciborski

11

Łapy

43’09,3

11

12.              

Adrian Sawczyński

13

Bielsk Podl.

45’20,0

12

13.              

Paweł Nowak

42

Kalinowo

45’29,0

13

14.              

Krzysztof Sobieraj

43

Jasienica

45’37,0

14

15.              

Michał Michaluk

47

Lipno

49’09,2

15

16.              

Przemysław Dąbrowski

32

Borawe

-

NU

17.              

Yury Kaptserau

34

Białoruś

-

NK

 

Klasyfikacja mężczyzn – M 30 (30-39 lat)

L.p.

Imię i nazwisko zawodnika

Nr startowy

Skąd

Czas

Miejsce

1.                   

Bogusław Andrzejuk

14

Białystok

31’36,6

1

2.                 

Paweł Ożarowski

24

Brańsk

36’45,8

2

3.                 

Edward Terebun

12

Bielsk Poldl.

39’13,3

3

4.                 

Łukasz Radziszewski

19

Białystok

42’03,7

4

5.                 

Robert Michalski

4

Wołomin

42’50,7

5

6.                 

Bogdan Snarski

49

Józefosław

44’11,5

6

7.                 

Paweł Kowalczyk

82

Siemiatycze

47’56,2

7

8.                 

Andrzej Gajko

44

Siemiatycze

52’36,4

8

 

Klasyfikacja mężczyzn – M 40 (40-49 lat)

L.p.

Imię i nazwisko zawodnika

Nr startowy

Skąd

Czas

Miejsce

1.                 

Adam Wilgat

40

Ząbki

39’49,3

1

2.                 

Eugeniusz Suchar

15

Orla

40’02,9

2

3.                 

Jerzy Kuptel

17

Orla

40’08,0

3

4.                 

Eugeniusz Krawczuk

28

Hajnówka

40’45,0

4

5.                 

Jarosław Kiełbaszewski

38

Hajnówka

42’58,1

5

6.                 

Szczepan Kowalczuk

79

Czartajew

43’53,2

6

7.                 

Radosław Jagielski

5

Otwock

44’56,7

7

8.                 

Marek Wakuluk

83

Ciechanowiec

46’20,2

8

9.                 

Robert Moczulski

50

Siemiatycze

46’58,0

9

 

Klasyfikacja mężczyzn – M 50 (50-59 lat)

L.p.

Imię i nazwisko zawodnika

Nr startowy

Skąd

Czas

Miejsce

1.                 

Kazimierz Radomski

7

Wołomin

41’41,7

1

2.                 

Witold Kuć

20

Jesień

43’47,4

2

3.                 

Stanisław Sawicki

22

Białystok

47’22,5

3

4.                 

Tadeusz Karanos

39

Hajnówka

48’22,5

4

5.                 

Tarasij Ostrowierch

-

Hajnówka

51’02,8

5

6.                 

Tadeusz Bednarzak

1

Siedlce

53’29,7

6

7.                 

Zenon Bobryk

31

Łosice

60’10,1

7

 

Klasyfikacja mężczyzn – M 60 (60 lat i więcej)

L.p.

Imię i nazwisko zawodnika

Nr startowy

Skąd

Czas

Miejsce

1.                 

Andrzej Jan Radzymin

33

Hajnówka

43’03,7

1

2.                 

Aleksander Prokopiuk

37

Hajnówka

51’42,8

2

 

NK – nie został sklasyfikowany

NU – nie ukończył

Zobacz galerię zdjęć z zawodów