Zawody o tytuł "Najsilniejszego w Siemiatyczach"


29 sierpnia /niedziela/ na obiektach MOSiR przy ul. Nadrzecznej 29 odbędą się pierwsze zawody o tytuł "Najsilniejszego w Siemiatyczach". Impreza będzie miała charakter otwarty - zatem uczestniczyć w niej mogą również turyści odwiedzający w tym dniu nasze miasto. Rozpoczęcie zawodów nastąpi o godzinie 16:00, a zgłoszenia przyjmowane będą od godz. 15:30.

Rywalizacja odbywać się będzie w dwóch kategoriach wagowych: lekkiej oraz ciężkiej. Uczestnicy sprawdzić się będą musieli w czterech konkurencjach: wyciskaniu odważnika jednorącz, spacerze z walizkami, uścisku murarza oraz wadze płaczu. Niektóre z konkurencji mają dość tajemnicze nazwy, niemniej jednak kryją się pod nimi czynności, które nie wymagają jakichś specjalnych technicznych umiejętności - a raczej sprawności i siły fizycznej.

Osoby niepełnoletnie, które chciałyby spróbować swoich sił w rywalizacji muszą przedstawić organizatorom pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na start w imprezie oraz zaświadczenie o braku przeciwwskazań medycznych do tego typu konkurencji. Zwycięzcy otrzymają ręcznie wykonane pamiątkowe statuetki.


statystyka mosir_siemiatycze@o2.pl