"LXIV  Pogoń za Lisem"  

         Serdecznie zapraszamy wszystkich motocyklistów na Tradycyjną "LXIV"  Motocyklową Pogoń za Lisem organizowaną przez Automobilklub Rzemieślnik Warszawa we współpracy z KM „Quercus”  Romanówka. Impreza odbędzie się  w sobotę  - 6.11.2010r. Dopuszczeni do imprezy będą tylko uczestnicy posiadający zarejestrowane pojazdy.

Bazą „Pogoni za Lisem” będzie:

Romanówka 44   k/Siemiatycz – siedziba KM „Quercus”  

Zapisy uczestników w godz. 8.30  -  10.30.  

     Trasa, licząca w tym roku około 35 km . będzie prowadziła po drogach asfaltowych, terenowych, ścieżkach leśnych, polnych itp.

     Tradycyjnie należy spodziewać się wszelkich utrudnień, złośliwości i forteli ze strony LISA. Nowicjuszom i debiutantom wszelkie zasady imprezy LIS wyjaśni na odprawie, tuż przed startem. Wtedy też ujawnione zostaną : kolor farby, którą będzie znakowana trasa oraz ilość i oznaczenie Punktów Kontrolnych, w których należy uzyskać potwierdzenie przejazdu.

     Uroczyste zakończenie "Pogoni za Lisem" odbędzie się około godz. 16.00 w bazie imprezy.

     Koszty udziału w imprezie:

-   wpisowe  - 100 zł /obowiązkowe/

-   pamiątkowa plakietka w cenie wpisowego dla pierwszych 200 uczestników

-     możliwość wykupienia  talonu obiadowego

 

     LIS uprzejmie prosi wszystkich uczestników o zachowanie zasad bezpieczeństwa jazdy i przestrzeganie przepisów Prawa o Ruchu Drogowym oraz poszanowanie prawa do odmienności poglądów tych wszystkich, którzy na motocyklach nie jeżdżą i być może, motocyklistów nie lubią.

     Przypominamy też, że zabroniony jest wjazd na tereny prywatne i chronione.

     Informacji dotyczących "LXIV Pogoni za Lisem" udziela Automobilklub Rzemieślnik  pod nr telefonów /0....22/ 632 81 49, 631 96 20 .

 

Życzymy bezdeszczowej, słonecznej pogody i wspaniałej zabawy !!

 

LIS' 2010

TOMASZ KĘDZIOR

 

statystyka mosir_siemiatycze@o2.pl