O nas

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach jest jednostką organizacyjną Urzędu Miasta Siemiatycze. Utworzony został 27 stycznia 1999 r. uchwałą Rady Miasta Siemiatycze Nr VII/28/99. Głównymi zadaniami MOSiRu są utrzymanie bazy sportowo-rekreacyjnej oraz organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych na terenie Siemiatycz. MOSiR jest gospodarzem obiektów sportowych oraz ponad 60 ha terenów zielonych oraz 2 zalewów wodnych.

Zapowiedzi imprez

IV. zawody o tytuł „Najsilniejszego w Siemiatyczach”

 

Kliknij aby powiększyć 31 sierpnia /sobota/ o godzinie 16:00 na plaży miejskiej w Siemiatyczach odbędą się czwarte zawody o tytuł „Najsilniejszego w Siemiatyczach”. Impreza będzie miały charakter otwarty – zatem uczestniczyć w nich mogą również turyści odwiedzający w tym dniu nasze miasto oraz mieszkańcy okolicznych miejscowości. Przewidziane są także próby dla publiczności.

Rywalizacja odbywać się będzie w dwóch kategoriach wagowych: lekkiej – do 90 kg oraz ciężkiej – powyżej 90 kg. Uczestnicy sprawdzić się będą musieli w czterech konkurencjach, które nie będą wymagały jakichś specjalnych technicznych umiejętności – a raczej sprawności i siły fizycznej. W tym roku będą to uścisk murarza, przetaczanie opony, spacer kolejarza oraz konkurencja wiązana.

Osoby niepełnoletnie, które chciałyby spróbować swoich sił w rywalizacji muszą przedstawić organizatorom pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na start w imprezie oraz zaświadczenie lub oświadczenie o braku przeciwwskazań medycznych do tego typu konkurencji.

Zgłoszenia do zawodów przyjmowane będą w biurze MOSiR Siemiatycze ul. Nadrzeczna 29, tel. 85 656 10 44, e-mail: mosir_siemiatycze@tlen.pl oraz bezpośrednio przed zawodami.

Zachęcamy do uczestnictwa osoby ćwiczące na siłowni lub w domowych mini siłowniach oraz osoby silne z natury. Nasze zawody będą doskonałą okazją do sprawdzenia swoich możliwości w prawdziwej rywalizacji.

Oczywiście na zawody zapraszamy także nieśmiałych „siłaczy”, którzy demolują nasze miasto pod osłoną nocy. Co prawda nie będzie tak ekstremalnych konkurencji jak wyginanie znaków drogowych, czy wyrywanie koszy na śmieci z ziemi lub łamanie ławek w amfiteatrze, ale jednak trochę nadmiaru sił będzie można zużyć walcząc o przygotowane przez organizatora ciekawe nagrody.

Zapraszamy. 

Pobierz - REGULAMIN ZAWODÓW O TYTUŁ „NAJSILNIEJSZEGO W SIEMIATYCZACH”

Pobierz - ZGŁOSZENIE DO ZAWODÓW O TYTUŁ „NAJSILNIEJSZEGO W SIEMIATYCZACH”

MOSiR Siemiatycze