Szkoły podstawowe |
|
|
|
|
|
Dziewczęta klasy I – III
( 500 m.) |
|
|
|
|
|
1 |
|
Sielicka Kinga |
2000 |
SP 1 Siemiatycze |
2 |
|
Szlązak Magdalena |
2000 |
SP Czartajew |
3 |
|
Orzepowska Weronika |
2000 |
SP Tołwin |
4 |
|
Udzielak Agnieszka |
2000 |
SP Drohiczyn |
5 |
|
Słomczyńska Natalia |
2000 |
SP Drohiczyn |
6 |
|
Tchórznicka Martyna |
2000 |
SP Czartajew |
7 |
|
Zagubień Adrianna |
2000 |
SP Drohiczyn |
8 |
|
Milewska Anna |
2001 |
SP 1 Siemiatycze |
9 |
|
Chlebińska Barbara |
2000 |
SP Drohiczyn |
10 |
|
Nesterowicz Julia |
2000 |
SP Szerszenie |
11 |
|
Putko Justyna |
2000 |
SP Szerszenie |
12 |
|
Kawalczuk Katarzyna |
2000 |
SP Czartajew |
13 |
|
Wardecka Izabela |
2000 |
SP Czartajew |
14 |
|
Obniska Izabela |
2002 |
SP Kłopoty Bujny |
15 |
|
Martyniak Sandra |
2000 |
SP Drohiczyn |
16 |
|
Nogieć Patrycja |
2000 |
SP Szerszenie |
17 |
|
Twarowska Weronika |
2000 |
SP 1 Siemiatycze |
18 |
|
Wołkowicz Blanka |
2001 |
SP 1 Siemiatycze |
19 |
|
Mińko Klaudia |
2002 |
SP Tołwin |
20 |
|
Boratyńska Magdalena |
2001 |
SP 1 Siemiatycze |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chłopcy klasa I – III (
500 m). |
|
|
|
|
|
1 |
|
Miłkowski Sebastian |
2000 |
SP Drohiczyn |
2 |
|
Zagubień Dominik |
2000 |
SP Drohiczyn |
3 |
|
Sakowicz Sebastian |
2000 |
SP Drohiczyn |
4 |
|
Krzesiński Bartosz |
2000 |
SP 1 Siemiatycze |
5 |
|
Tyborowicz Franek |
2000 |
SP 1 Siemiatycze |
6 |
|
Zawadzki Kacper |
2000 |
SP 1 Siemiatycze |
7 |
|
Milewski Piotr |
2000 |
SP 1 Siemiatycze |
8 |
|
Majkrzak Marcin |
2000 |
SP Drohiczyn |
9 |
|
Boratyński Łukasz |
2000 |
SP 1 Siemiatycze |
10 |
|
Leszczyński Dawid |
2000 |
SP Czartajew |
11 |
|
Moczulski Bartek |
2000 |
SP 1 Siemiatycze |
12 |
|
Mateusz Jurek |
2000 |
SP Drohiczyn |
13 |
|
Wierzbicki Michał |
2000 |
SP 1 Siemiatycze |
14 |
|
Kosiński Maksymilian |
2000 |
SP 1 Siemiatycze |
15 |
|
Michalak Paweł |
2000 |
SP Kłopoty Bujny |
16 |
|
Weremijewicz Krystian |
2000 |
SP 1 Siemiatycze |
17 |
|
Chmielewski Mateusz |
2000 |
SP Drohiczyn |
18 |
|
Kryński Krystian |
2001 |
SP Kłopoty Bujny |
19 |
|
Sawczuk Sebastian |
2000 |
SP 1 Siemiatycze |
20 |
|
Grzegorczuk Dawid |
2000 |
SP 1 Siemiatycze |
21 |
|
Boguszewski Jakub |
2000 |
SP Kłopoty Bujny |
22 |
|
Jarocki Radosław |
2000 |
SP Drohiczyn |
23 |
|
Klimaszewski Marek |
2000 |
SP 1 Siemiatycze |
24 |
|
Zasuwek Emil |
2000 |
SP Drohiczyn |
25 |
|
Kamieński Paweł |
2000 |
SP 1 Siemiatycze |
26 |
|
Tchórznicki Norbert |
2000 |
SP Czartajew |
27 |
|
Wakuluk Marek |
2000 |
SP Czartajew |
28 |
|
Świetliński Damian |
2001 |
SP Tołwin |
29 |
|
Ryżyk Tomasz |
2002 |
SP Tołwin |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta klasa IV ( 400 m ) |
|
|
|
|
|
1 |
|
Panasiuk Małgorzata |
1999 |
SP Tołwin |
2 |
|
Sacharczuk Aleksandra |
1999 |
SP Szerszenie |
3 |
|
Bychowska Natalia |
1999 |
SP Drohiczyn |
4 |
|
Sierociuk Klaudia |
1999 |
SP Drohiczyn |
5 |
|
Boguszewska Oliwia |
1999 |
SP Czartajew |
6 |
|
Hryniewicka Diana |
1999 |
SP 1 Siemiatycze |
7 |
|
Marciniak Marta |
1999 |
SP Drohiczyn |
8 |
|
Wielkosielec Ewa |
1999 |
SP 1 Siemiatycze |
9 |
|
Truszkowska Izabela |
1999 |
SP Drohiczyn |
10 |
|
Różańska Sabina |
1999 |
SP 1 Siemiatycze |
11 |
|
Konstanciuk Edyta |
1999 |
SP 1 Siemiatycze |
12 |
|
Gumieniak Agata |
1999 |
SP Tołwin |
13 |
|
Dudzicz Klaudia |
1999 |
SP Tołwin |
14 |
|
Hodun Justyna |
1999 |
SP 1 Siemiatycze |
15 |
|
Jarocka Katarzyna |
1999 |
SP 1 Siemiatycze |
16 |
|
Bielak Aleksandra |
1999 |
SP 1 Siemiatycze |
17 |
|
Fiedoryszyn Anna |
1999 |
SP 1 Siemiatycze |
18 |
|
Kapelko Justyna |
1999 |
SP Szerszenie |
19 |
|
Tryniszewska Wiktoria |
1999 |
|
20 |
|
Olszewska Patrycja |
1999 |
SP Kłopoty Bujny |
21 |
|
Drabiuk Weronika |
1999 |
SP Szerszenie |
22 |
|
Sala Julia |
1999 |
SP 1 Siemiatycze |
23 |
|
Leszczyńska Izabela |
1999 |
SP 1 Siemiatycze |
24 |
|
Walczuk Ewa |
1999 |
SP Drohiczyn |
25 |
|
Brzezińska Katarzyna |
1999 |
SP 1 Siemiatycze |
|
|
|
|
|
Chłopcy klasa IV ( 400 m ) |
|
|
|
|
|
1 |
|
Stolarczuk Karol |
1999 |
SP Czartajew |
2 |
|
Radomski Grzegorz |
1999 |
SP 1 Siemiatycze |
3 |
|
Słomczyński Damian |
1999 |
SP Drohiczyn |
4 |
|
Kazimierczuk Patryk |
1999 |
SP Drohiczyn |
5 |
|
Seroczyński Kamil |
1999 |
SP Drohiczyn |
6 |
|
Michalski Karol |
1999 |
SP Drohiczyn |
7 |
|
Makiej Łukasz |
1999 |
SP Czartajew |
8 |
|
Dmitruk Kuba |
1999 |
SP 1 Siemiatycze |
9 |
|
Wicher Oskar |
1999 |
SP Drohiczyn |
10 |
|
Leończuk Daniel |
1999 |
SP 1 Siemiatycze |
11 |
|
Demianowicz Marek |
1999 |
SP Szerszenie |
12 |
|
Drabiuk Daniel |
1999 |
SP 1 Siemiatycze |
13 |
|
Stępkowski Mateusz |
1999 |
SP Drohiczyn |
14 |
|
Pacholski Andrzej |
1999 |
SP 1 Siemiatycze |
15 |
|
Warszycki Łukasz |
1999 |
SP 1 Siemiatycze |
16 |
|
Biliński Kuba |
1999 |
SP Drohiczyn |
17 |
|
Wakuliński Krzysztof |
1999 |
SP Drohiczyn |
18 |
|
Moczulski Mateusz |
1999 |
SP Czartajew |
19 |
|
Szeweluk Wojciech |
1999 |
SP 1 Siemiatycze |
20 |
|
Miszczuk Radosław |
1999 |
SP Drohiczyn |
21 |
|
Żeruń Jan |
1999 |
SP Drohiczyn |
22 |
|
Jeleszuk Kuba |
1999 |
SP 1 Siemiatycze |
23 |
|
Wiszowaty Daniel |
1999 |
SP 1 Siemiatycze |
24 |
|
Kryński Konrad |
1999 |
SP 1 Siemiatycze |
25 |
|
Brzeziński Tomasz |
1999 |
SP Czartajew |
26 |
|
Wardecki Karol |
1999 |
SP Czartajew |
|
|
|
|
|
Dziewczęta klasa V ( 1000 m ) |
|
|
|
|
|
1 |
|
Wyrożębska Magdalena |
1998 |
SP 1 Siemiatycze |
2 |
|
Kłopotowska Ewa |
1998 |
SP 1 Siemiatycze |
3 |
|
Trojanowska Joanna |
1998 |
SP 1 Siemiatycze |
4 |
|
Piotrowska Ewelina |
1998 |
SP Czartajew |
5 |
|
Jaroszuk Natalia |
1998 |
SP Szerszenie |
6 |
|
Poniatowska Elwira |
1998 |
SP Drohiczyn |
7 |
|
Gawza Marta |
1998 |
SP 1 Siemiatycze |
8 |
|
Litwin Michalina |
1998 |
SP Drohiczyn |
9 |
|
Izdebska Agata |
1998 |
SP Drohiczyn |
10 |
|
Mantur Klaudia |
1998 |
SP Drohiczyn |
11 |
|
Jarocka Aleksandra |
1998 |
SP Drohiczyn |
12 |
|
Koleśnik Patrycja |
1998 |
SP 1 Siemiatycze |
13 |
|
Sielicka Weronika |
1998 |
SP 1 Siemiatycze |
14 |
|
Pudry Gabriela |
1998 |
SP 1 Siemiatycze |
15 |
|
Łopuska Magdalena |
1998 |
SP Czartajew |
16 |
|
Malinowska Karolina |
1998 |
SP Kłopoty Bujny |
17 |
|
Prokopczyk Natalia |
1998 |
SP Grodzisk |
18 |
|
Boś Sandra |
1998 |
SP Drohiczyn |
19 |
|
Pucel Sylwia |
1998 |
SP Grodzisk |
20 |
|
Ziółkowska Agnieszka |
1998 |
SP Drohiczyn |
21 |
|
Szmurło Magdalena |
1998 |
SP Grodzisk |
22 |
|
Nielipińska Marta |
1998 |
SP Drohiczyn |
23 |
|
Kalinowska Barbara |
1998 |
SP Drohiczyn |
|
|
|
|
|
Chłopcy klasa V ( 1000 m ) |
|
|
|
|
|
1 |
|
Konachowicz Marek |
1998 |
SP 1 Siemiatycze |
2 |
|
Galimski Adrian |
1998 |
SP 1 Siemiatycze |
3 |
|
Lubowicki Michał |
1998 |
SP Czartajew |
4 |
|
Jaroszuk Sylwester |
1998 |
SP Szerszenie |
5 |
|
Czmut Adam |
1998 |
SP Grodzisk |
6 |
|
Kotula Sebastian |
1998 |
SP 1 Siemiatycze |
7 |
|
Obniski Mateusz |
1998 |
SP Kłopoty Bujny |
8 |
|
Łopaciuk Paweł |
1998 |
SP 1 Siemiatycze |
9 |
|
Nowak Hubert |
1998 |
SP 1 Siemiatycze |
10 |
|
Zaborzecki Hubert |
1998 |
SP Drohiczyn |
11 |
|
Haryton Kacper |
1998 |
SP 1 Siemiatycze |
12 |
|
Niemyjski Wojciech |
1998 |
SP Grodzisk |
13 |
|
Kuczyński Konrad |
1998 |
SP Czartajew |
14 |
|
Derewońko Szymon |
1998 |
SP Grodzisk |
15 |
|
Kryński Paweł |
1998 |
SP Grodzisk |
16 |
|
Boguszewski Rafał |
1998 |
SP Grodzisk |
17 |
|
Kulesza Adam |
1998 |
SP 1 Siemiatycze |
18 |
|
Jaszczołt Michał |
1998 |
SP Grodzisk |
19 |
|
Łempicki Piotr |
1998 |
SP 1 Siemiatycze |
20 |
|
Koc Paweł |
1998 |
SP Szerszenie |
21 |
|
Goworek |
1998 |
SP 1 Siemiatycze |
22 |
|
Tołwiński Paweł |
1998 |
SP Tołwin |
23 |
|
Radziszewski Maciej |
1998 |
SP 1 Siemiatycze |
24 |
|
Pietruk Rafał |
1998 |
SP Grodzisk |
25 |
|
Maćkowiak Mateusz |
1998 |
SP Drohiczyn |
26 |
|
Chlebiński Bartosz |
1998 |
SP Grodzisk |
27 |
|
Moczulski Adrian |
1998 |
SP Grodzisk |
28 |
|
Wakuluk Jan |
1998 |
SP Czartajew |
29 |
|
Zdzichowski Mateusz |
1998 |
SP Grodzisk |
30 |
|
Pucel Damian |
1998 |
SP Grodzisk |
31 |
|
Koc Krzysztof |
1998 |
SP Grodzisk |
32 |
|
Kondraciuk Adrian |
1998 |
SP Grodzisk |
33 |
|
Korzeniewski Damian |
1998 |
SP Drohiczyn |
34 |
|
Iwaniuk Cezary |
1998 |
SP Tołwin |
35 |
|
Kowalczyk Kuba |
1998 |
SP 1 Siemiatycze |
36 |
|
Łopaciuk Mateusz |
1998 |
SP Czartajew |
37 |
|
Leszczyński Mateusz |
1988 |
SP Czartajew |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta klasa VI ( 1200 m ) |
|
|
|
|
|
1 |
|
Wardecka Sylwia |
1997 |
SP 1 Siemiatycze |
2 |
|
Demianowicz Agnieszka |
1997 |
SP Szerszenie |
3 |
|
Kowalczuk Magdalena |
1997 |
SP Tołwin |
4 |
|
Szymczuk Monika |
1997 |
SP 1 Siemiatycze |
5 |
|
Obrycka Emilia |
1997 |
SP 1 Siemiatycze |
6 |
|
Różańska Julia |
1997 |
SP 1 Siemiatycze |
7 |
|
Tołwińska Izabela |
1997 |
SP Tołwin |
8 |
|
Wysocka Edyta |
1997 |
SP Tołwin |
9 |
|
Boruc Magdalena |
1997 |
SP Czartajew |
10 |
|
Borkułak Agnieszka |
1997 |
SP Szerszenie |
11 |
|
Brzeźnicka Justyna |
1997 |
SP 1 Siemiatycze |
12 |
|
Kozak Karolina |
1997 |
SP 1 Siemiatycze |
13 |
|
Michalak Sylwia |
1997 |
SP Kłopoty Bujny |
14 |
|
Zagubin Katarzyna |
1997 |
SP Tołwin |
15 |
|
Brzozowska Alicja |
1997 |
SP 1 Siemiatycze |
16 |
|
Fionik Natalia |
1997 |
SP Szerszenie |
17 |
|
Łożecka Magdalena |
1997 |
SP Szerszenie |
18 |
|
Karczewka Monika |
1997 |
SP Czartajew |
19 |
|
Brzezińska Magdalena |
1997 |
SP Czartajew |
20 |
|
Marcjanik Paulina |
1997 |
SP Czartajew |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chłopcy klasa VI (1200 m ) |
|
|
|
|
|
1 |
|
Zduniewicz Szymon |
1997 |
SP Grodzisk |
2 |
|
Zawadzki Hubert |
1997 |
SP 1 Siemiatycze |
3 |
|
Ryć Sebastian |
1997 |
SP Grodzisk |
4 |
|
Pietruk Damian |
1997 |
SP Drohiczyn |
5 |
|
Kosiński Sebastian |
1997 |
SP Drohiczyn |
6 |
|
Bartosiak Szymon |
1997 |
SP Drohiczyn |
7 |
|
Iwaniuk Mariusz |
1997 |
SP Czartajew |
8 |
|
Marciniak Michał |
1997 |
SP Drohiczyn |
9 |
|
Balejko Kamil |
1997 |
SP Grodzisk |
10 |
|
Mularczuk Artur |
1997 |
SP Grodzisk |
11 |
|
Panasiuk Mateusz |
1997 |
SP Czartajew |
12 |
|
Brzozowski Robert |
1997 |
SP 1 Siemiatycze |
13 |
|
Kellas Robert |
1997 |
SP 1 Siemiatycze |
14 |
|
Niewiarowski Kamil |
1997 |
SP Kłopoty Bujny |
15 |
|
Derewońko Dawid |
1997 |
SP Grodzisk |
16 |
|
Koc Robert |
1997 |
SP Kłopoty Bujny |
17 |
|
Moczulski Patryk |
1997 |
SP Grodzisk |
18 |
|
Lewaciuk Damian |
1997 |
SP Szerszenie |
19 |
|
Kosiński Michał |
1997 |
SP 1 Siemiatycze |
20 |
|
Boguszewski Łukasz |
1997 |
SP Czartajew |
21 |
|
Turbaczewski Adrian |
1997 |
SP Szerszenie |
22 |
|
Marcinkiewicz Karol |
1997 |
SP Czartajew |
23 |
|
Szewczak Michał |
1997 |
SP Szerszenie |
24 |
|
Kosk Daniel |
1997 |
SP 1 Siemiatycze |
25 |
|
Boguszewski Robert |
1997 |
SP Kłopoty Bujny |
26 |
|
Olszewski Adrian |
1997 |
SP Kłopoty Bujny |
27 |
|
Kaliszuk Łukasz |
1997 |
SP Szerszenie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gimnazja |
|
|
|
|
|
Dziewczęta klasa I (1500 m). |
|
|
|
|
|
1 |
|
Mioduszewska Elżbieta |
1996 |
G. Drohiczyn |
2 |
|
Orzepowska Izabela |
1996 |
G.G. Siemiatycze |
3 |
|
Iwaniuk Edyta |
1996 |
G.G. Siemiatycze |
4 |
|
Małaszkiewicz Hanna |
1996 |
G. Drohiczyn |
5 |
|
Gryciuk Aleksandra |
1996 |
G. Drohiczyn |
6 |
|
Pykało Natalia |
1996 |
G. Drohiczyn |
7 |
|
Osiejuk Natalia |
1996 |
G.G. Siemiatycze |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chłopcy klasa I ( 1500 m). |
|
|
|
|
|
1 |
|
Golański Karol |
1996 |
G. Drohiczyn |
2 |
|
Sielewanowski Wojciech |
1996 |
G. Drohiczyn |
3 |
|
Mańko Jakub |
1996 |
G.G. Siemiatycze |
4 |
|
Borkułak Igor |
1996 |
G 1 Siemiatycze |
5 |
|
Niewiarowski Karol |
1996 |
G.G. Siemiatycze |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta klasa II (1500 m). |
|
|
|
|
|
1 |
|
Kubeł Marta |
1995 |
G 1 Siemiatycze |
2 |
|
Stolarczuk Martyna |
1995 |
G.G. Siemiatycze |
3 |
|
Smorczewska Patrycja |
1995 |
G.G. Siemiatycze |
4 |
|
Sadowa Anita |
1995 |
G. Drohiczyn |
5 |
|
Kosieradzka Marzena |
1995 |
G. Drohiczyn |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chłopcy klasa II (1500 m). |
|
|
|
|
|
1 |
|
Kamieński Kamil |
1995 |
G.G. Siemiatycze |
2 |
|
Walczuk Mateusz |
1995 |
G. Drohiczyn |
3 |
|
Tołwiński Grzegorz |
1995 |
G.G. Siemiatycze |
4 |
|
Tymoniuk Kamil |
1995 |
G. Drohiczyn |
5 |
|
Sitkiewicz Gabriel |
1995 |
G. Drohiczyn |
6 |
|
Trochimiak Sylwester |
1995 |
G. Drohiczyn |
7 |
|
Wołosiński Radosław |
1995 |
G. Drohiczyn |
8 |
|
Siemaszko Witold |
1995 |
G. Drohiczyn |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta klasa III (1500 m). |
|
|
|
|
|
1 |
|
Abramczuk Katarzyna |
1994 |
G.G. Siemiatycze |
2 |
|
Kaczmarczyk Angelika |
1994 |
G. Drohiczyn |
|
|
|
|
|
Chłopcy klasa III (1500 m). |
|
|
|
|
|
1 |
|
Walczuk Paweł |
1994 |
G. Drohiczyn |
2 |
|
Czerniakowski Daniel |
1994 |
G. Drohiczyn |
3 |
|
Perlejewski Patryk |
1994 |
G. Drohiczyn |
4 |
|
Czapko Marek |
1944 |
G.G. Siemiatycze |
5 |
|
Sielewanowski Grzegorz |
1994 |
G. Drohiczyn |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Szkoły ponadgimnazjalne |
|
|
|
|
|
Dziewczęta klasa I (2000 m). |
|
|
|
|
|
1 |
|
Kosińska Klaudia |
1993 |
LO Drohiczyn |
2 |
|
Zieleniewska Anna |
1993 |
ZSR Czartajew |
3 |
|
Chrząstkowska Katarzyna |
1993 |
LO Drohiczyn |
4 |
|
Marcinkiewicz Dominika |
1993 |
ZSR Czartajew |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chłopcy klasa I (2000 m). |
|
|
|
|
|
1 |
|
Sadowy Emil |
1993 |
LO Drohiczyn |
2 |
|
Dawidziuk Krystian |
1993 |
LO Drohiczyn |
3 |
|
Polasiuk Rafał |
1993 |
LO Drohiczyn |
4 |
|
Obniski Krzysztof |
1993 |
ZSR Ostrożany |
5 |
|
Kosiński Damian |
1993 |
ZSR Czartajew |
6 |
|
Toczyski Krzysztof |
1993 |
ZSR Czartajew |
7 |
|
Żurawek Bartosz |
1993 |
ZSR Czartajew |
8 |
|
Warszycki Łukasz |
1993 |
LO Drohiczyn |
9 |
|
Żak Patryk |
1993 |
ZSR Ostrożany |
10 |
|
Marciniuk Mateusz |
1993 |
LO Drohiczyn |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta klasa II (2000 m). |
|
|
|
|
|
1 |
|
Majewska Magdalena |
1992 |
ZSR Czartajew |
2 |
|
Gołębiewska Aneta |
1992 |
LO Drohiczyn |
3 |
|
Tryniszewska Urszula |
1992 |
ZSR Czartajew |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chłopcy klasa II (2000 m). |
|
|
|
|
|
1 |
|
Toczyski Krzysztof |
1992 |
ZSR Czartajew |
2 |
|
Barwiejuk Daniel |
1992 |
ZSR Czartajew |
3 |
|
Dekarz Maciej |
1992 |
ZSR Czartajew |
4 |
|
Zduniuk Adrian |
1992 |
ZSR Czartajew |
5 |
|
Noszczak Kacper |
1992 |
LO Drohiczyn |
6 |
|
Lubowicki Daniel |
1992 |
ZSR Ostrożany |
7 |
|
Jaroć Daniel |
1992 |
LO Drohiczyn |
8 |
|
Paderewski Karol |
1992 |
LO Drohiczyn |
9 |
|
Krawczyk Sebastian |
1992 |
LO Drohiczyn |
10 |
|
Surażyński Damian |
1992 |
LO Drohiczyn |
11 |
|
Kaczmarczyk Andrzej |
1992 |
LO Drohiczyn |
12 |
|
Szczubret Łukasz |
1992 |
ZSR Czartajew |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta klasa III-IV (2000
m). |
|
|
|
|
|
1 |
|
Smorczewska Urszula |
1990 |
ZSR Czartajew |
2 |
|
Kulik Ewelina |
1991 |
ZSR Czartajew |
3 |
|
Kłopotowska Dorota |
1991 |
ZSR Czartajew |
4 |
|
Malewska Marta |
1991 |
ZSR Czartajew |
5 |
|
Kubeł Marta |
1991 |
ZSR Czartajew |
6 |
|
Mackiewicz Sandra |
1991 |
ZSR Czartajew |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chłopcy klasa III-IV (2000 m). |
|
|
|
|
|
1 |
|
Halliop Marek |
1991 |
ZSR Ostrożany |
2 |
|
Barwiejuk Paweł |
1991 |
ZSR Czartajew |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Open: |
|
|
|
|
|
1 |
|
Konicki Grzegorz |
1985 |
Siemiatycze |