obraz-menu1 obraz-menu2

O nas

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach jest jednostką organizacyjną Urzędu Miasta Siemiatycze. Utworzony został 27 stycznia 1999 r. uchwałą Rady Miasta Siemiatycze Nr VII/28/99. Głównymi zadaniami MOSiRu są utrzymanie bazy sportowo-rekreacyjnej oraz organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych na terenie Siemiatycz. MOSiR jest gospodarzem obiektów sportowych oraz ponad 60 ha terenów zielonych oraz 2 zalewów wodnych.

Wyniki imprez

Mini Triathlon Siemiatycki 2016

Kliknij aby powiększyć 27 sierpnia odbył się XXII. Mini Triatlon Siemiatycki. Podobnie jak przed rokiem pływanie odbywało się na zalewie nr 2 w Siemiatyczach a trasa rowerowa i biegowa przebiegały w lesie na tzw. cyplu na. Organizatorem był MOSiR Siemiatycze.

Na starcie stanęło w sumie 21 osób. Pierwsi do rywalizacji przystąpili juniorzy i juniorki. Pokonać musieli 100 m pływania, 3 km jazdy rowerem górskim oraz 1,5 km biegu przełajowego. W kategorii chłopców zwyciężył Gabriel Miłkowski z Siemiatycz (czas 22,3). W kategorii dziewcząt zwyciężyła Magdalena Mandziuk (czas 25,5) z Białej Podlaskiej.

W kategorii open zawodnicy i zawodniczki musieli pokonać 200 m pływania, 5,3 km jazdy rowerem oraz 3 km biegu przełajowego.

Wśród kobiet zwyciężyła Anna Świtalska z Siedlec (czas 42,5). Drugie miejsce wywalczyła Sylwia Miłkowska (czas 42,6) z Siemiatycz. Na najniższym stopniu podium stanęła Agnieszka Aleksiejuk (czas 47,1) z Bielska Podlaskiego. Miejsce 4, wywalczyła Marta Mandziuk (czas 51,6) z Białej Podlaskiej, a 5. Ilona Bereda (czas 1’01,2) z Wiązownej

W kategorii mężczyzn klasyfikacja na mecie wyglądała następująco: 1. Mariusz Wowtoniuk (czas 31,2) z Bielska Podlaskiego, 2. Eugeniusz Krawczuk (czas 31,3) z Hajnówki, 3. Daniel Wojtkowski (czas 34,6) z Siemiatycz, 4. Kamil Wysocki (czas 35,3) z Siemiatycz, 5. Marek Pankiewicz (czas 36,3) z Białegostoku, 6. Marek Troc (czas 36,4) z Bielska Podlaskiego, 7. Robert Zawadzki (czas 37,2) z Bielska Podlaskiego, 8. Rafał Malinowski (czas 37,5) z Siemiatycz, 9. Andrzej Gliwa (czas 39,1) z Bielska Podlaskiego, 10. Dariusz Duchnowski (czas 40,2) z Białej Podlaskiej, 11. Sebastian Miłkowski (czas 42,3) z Siemiatycz, 12. Aleksander Wojtkowski (czas 49,1) z Siemiatycz, 13. Marek Mandziuk (czas 51,6) z Białej Podlaskiej, 14. Tomasz Brachmański (czas 54,6) z Terebeli.

Zwycięzcy uhonorowani zostali pucharami oraz otrzymali nagrody rzeczowe w postaci sprzętu elektronicznego i zegarków. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki oraz drobne upominki.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy ponownie za rok.