Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach jest jednostką organizacyjną Urzędu Miasta Siemiatycze. Utworzony został 27 stycznia 1999 r. uchwałą Rady Miasta Siemiatycze Nr VII/28/99. Głównymi zadaniami MOSiRu są utrzymanie bazy sportowo-rekreacyjnej oraz organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych na terenie Siemiatycz. MOSiR jest gospodarzem obiektów sportowych oraz ponad 60 ha terenów zielonych oraz 2 zalewów wodnych.
KOMUNIKAT KOŃCOWY
XXII PODLASKI FESTIWAL PIŁKI RĘCZNEJ
Siemiatycze 31.03-2.04.2017
W
turnieju wzięło
udział 485 osób (443 zawodników oraz 42 osoby towarzyszące ), 32 zespoły z
14 klubów, z województw podlaskiego, mazowieckiego,
lubelskiego, warmińsko - mazurskiego, śląskiego, wielkopolskiego,
kujawsko-pomorskiego oraz zespoły
z Litwy, TS Siemiatycze, UKS Kangur Siemiatycze, Alytus SRC, UMKS Orlęta Zwoleń, UKS Olimpia Biała Podlaska,
UKS Rozogi, MKS Lublin, UKPR Agrykola Warszawa, UKS Varsovia Warszawa, SSRiR
Start Konin, MTS Giżycko, UKS Mikołajki. UKS Jaktorów, UKS Olimpijczyk
Kowalewo Pomorskie, UKS Jedynka Morąg, MUKS ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec, KS
Szczypiorniak Olsztyn, UKS Olimpia Biała Podlaska, MKS Padwa Zamość,
Gimnazjum Nr 7 Olsztyn,). Mecze rozgrywane były w Hali Widowiskowo – Sportowej MOSiR Siemiatycze, w
hali sportowej Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II
w Siemiatyczach.
w Siemiatyczach oraz w hali sportowej Gimnazjum Gminnego w Siemiatyczach.
Zakwaterowaniem i wyżywieniem uczestników zajęli się pracownicy Zespołu Szkół
z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Siemiatyczach oraz pracownicy
Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Siemiatyczach.
Nagrody dla uczestników:
·
wszystkie uczestniczące zespoły otrzymały puchary i
dyplomy ( 32 zespoły)
·
zawodnicy i trenerzy trzech najlepszych zespołów otrzymali
medale ( 185 osoby),
·
wszyscy trenerzy oraz osoby towarzyszące otrzymali pamiątkowe
koszulki oraz upominki ( 42 osoby),
·
32 wyróżnionych zawodników
i zawodniczek otrzymało pamiątkowe
statuetki ufundowane przez Miasto Siemiatycze oraz nagrody ufundowane przez firmę
Hummel
·
12 najlepszych zawodników i zawodniczek otrzymało pamiątkowe
statuetki oraz nagrody ufundowane przez Urząd Miasta Siemiatycze i firmę
Hummel
·
trenerzy
poszczególnych zespołów, otrzymali
materiały promujące Miasto Siemiatycze.
·
wszyscy zawodnicy turnieju otrzymali pamiątkowe koszulki (
443 osób )
·
turniej obsługiwało 12 sędziów w polu gry, 6 osób
stolika sędziowskiego oraz 3 ratowników medycznych
Organizatorzy składają
serdeczne podziękowania za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy oraz
ufundowanie nagród -
Burmistrzowi Miasta Siemiatycze, Dyrektorowi MOSiR Siemiatycze,
Prezesowi Podlaskiego Związku Piłki Ręcznej w Białymstoku.
Szczególne
podziękowania uczestnicy i organizatorzy składają Dyrektorowi Zespołu
Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Siemiatyczach,
Dyrektorowi Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Siemiatyczach, Dyrektorowi Gimnazjum
Gminnego w Siemiatyczach oraz
kierownikowi i pracownikom Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR w Siemiatyczach.
Najlepsze
zawodniczki – Dziewczęta rocz. 2004
Najlepsza
zawodniczka - Natalia
Spirydon ( MUKS Omega Mrągowo)
Najlepsza
bramkarka -
Aleksandra Górka (UKS Varsovia
Warszawa)
Król
strzelców
- Wiktoria Zakrzewska (UKS
Varsovia Warszawa)
Najlepsza zawodniczka zespołu – DZIEWCZĘTA rocz. 2004 |
||
1 |
UKS Varsovia Warszawa |
Alicja Pyszlak |
2 |
MTS Giżycko |
Dominika Chełkowska |
3 |
MUKS Omega Mrągowo |
Oliwia Sabowicz |
4 |
UKS Mikołajki |
Zuzanna Stomska |
5 |
UKS Jaktorów |
Anna Sołtysek |
6 |
UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie |
Weronika Długozima |
7 |
UKS Kangur Siemiatycze |
Matylda Błaszczuk |
KLASYFIKACJA
KOŃCOWA
Dziewczęta
rocznik 2004
1
MIEJSCE -
MUKS OMEGA MRĄGOWO
2
MIEJSCE -
UKS VARSOVIA WARSZWA
3
MIEJSCE -
UKS JAKTORÓW
4
MIEJSCE -
UKS MIKOŁAJKI
5
MIEJSCE -
UKS OLIMPIJCZYK KOWALEWO POMORSKIE
6
MIEJSCE -
UKS KANGUR SIEMIATYCZE
7 MIEJSCE - MTS GIŻYCKO
Najlepsi
zawodnicy – chłopcy - rocz. 2002
Najlepszy
zawodnik
- Sebastian Borowiecki (UKS
Jedynka Morąg)
Najlepszy
bramkarz
- Klaudiusz Leszczyński (Gimnazjum nr. 7 Olsztyn)
Król
strzelców -
Dawid Chmurzyński
(UKS Jedynka Morąg)
Najlepszy zawodnik zespołu – chłopcy - rocz. 2002 |
||
1 |
UKS Jedynka Morąg |
Mateusz Rydel |
2 |
MUKS ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec |
Hubert Łebek |
3 |
Gimnazjum Nr7 Olsztyn |
Wojciech Doamlewski |
4 |
UKPR Agrykola Warszawa |
Maciej Szwedowicz |
5 |
MKS Padwa II Zamość |
Michał Kowal |
6 |
UMKS Orlęta Zwoleń |
Eryk Figura |
7 |
UKS Kangur Siemiatycze |
Bartosz Czaban |
KLASYFIKACJA
KOŃCOWA
Chłopcy
- rocznik 2002
1
MIEJSCE -
GIMNAZJUM NR.7 OLSTYN
2
MIEJSCE -
UKS JEDYNKA MORĄG
3
MIEJSCE -
UKPR AGRYKOLA WARSZAWA
4
MIEJSCE -
MUKS ZSO 14 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
5
MIEJSCE -
UKS ORLĘTA ZWOLEŃ
6
MIEJSCE -
MKS II PADWA ZAMOŚĆ
7
MIEJSCE -
UKS KANGUR SIEMIATYCZE
Najlepsze
zawodniczki – Dziewczęta rocz. 2001
Najlepsza
zawodniczka -
Natalia Nowaczek (MKS Lublin)
Najlepsza
bramkarka -
Gabija Armanavicute (Alytus SRC)
Król
strzelców -
Oliwia Tudruj (MKS Lublin)
Najlepsza zawodniczka zespołu – DZIEWCZĘTA rocz. 2001 |
||
1 |
UKS Rozogi |
Angelika Trzcińska |
2 |
MUKS ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec |
Wiktoria Madowicz |
3 |
MKS Lublin |
Weronika Haraszczuk |
4 |
Alytus SRC |
Agne Rudzionyte |
5 |
UKPR Agrykola Warszawa |
Martyna Szymanik |
6 |
UKS Varsovia Warszawa |
Małgorzta Cebula |
7 |
PG3 Plater Biała Podlaska |
Klaudia Zajączkowska |
Dziewczęta
rocznik 2001
1
MIEJSCE -
ALYTUS SRC
2
MIEJSCE -
MKS LUBLIN
3
MIEJSCE -
UKPR AGRYKOLA WARSZAWA
4
MIEJSCE -
UKS VARSOVIA WARSZAWA
5
MIEJSCE -
UKS ROZOGI
6
MIEJSCE -
PG 3 PLATER BIAŁA PODLASKA
7
MIEJSCE -
MUKS ZSO 14 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
Najlepsi
zawodnicy – chłopcy - rocz. 2000
Najlepszy
zawodnik
- Sebastian Kozycz (TS
Siemiatycze)
Najlepszy
bramkarz
- Karolis Videika (Alytus
SRC)
Król
strzelców -
Ugnius Venickauskas (Alytus SRC)
Najlepszy zawodnik zespołu – chłopcy - rocz. 2000 |
||
1 |
UKS Jedynka Morąg |
Radosław Hubacz |
2 |
MUKS ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec |
Konrad Jarzyna |
3 |
KS Szczypiorniak Olsztyn |
Adrian Stachyra |
4 |
UKS Olimpia Biała Podlaska |
Kacper Winnicki |
5 |
Alytus SRC |
Airidas Kamandulis |
6 |
SSRiR Start Konin |
Jan Erenc |
7 |
UKPR Agrykola I Warszawa |
Aleksander Surma |
8 |
UKPR Agrykola II Warszawa |
Michał Cieśliński |
9 |
MKS Padwa Zamość |
Paweł Dziemba |
10 |
UMKS Orlęta Zwoleń |
Jakub Bajera |
11 |
TS Siemiatycze |
Jakub Szyszko |
KLASYFIKACJA
KOŃCOWA
chłopcy
- rocznik 2000
1
MIEJSCE -
TOWARZYSTWO SPORTOWE SIEMIATYCZE
2
MIEJSCE -
ALYTU SRC
3
MIEJSCE -
UKS OLIMPIA BIAŁA PODLASKA
4
MIEJSCE -
KS SZCZYPIORNIAK OLSZTYN
5
MIEJSCE -
UKPR AGRYKOLA I WARSZAWA
6
MIEJSCE -
MKS PADWA ZAMOŚĆ
7
MIEJSCE -
UKPR AGRYKOLA II WARSZAWA
8
MIEJSCE -
UKS JEDYNKA MORĄG
9 MIEJSCE
- MUKS ZSO 14 ZAGŁĘBIE
SOSNOWIEC
10
MIEJSCE -
UMKS ORLĘTA ZWOLEŃ
11 MIEJSCE - SSRiR START KONIN
XXII PODLASKI FESTIWAL PIŁKI RĘCZNEJ
Rocznik 2004 - dziewczęta
|
1
UKS Varsovia Warszawa |
2
MTS Giżycko |
3
MUKS Omega Mrągowo |
4
UKS Mikołajki |
5
UKS Jaktorów |
6 UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie |
7
UKS Kangur Siemiatycze |
pkt |
bramki |
m-ce |
1 UKS Varsovia Warszawa |
X |
16-13 |
10-19 |
12-11 |
19-8 |
19-10 |
17-9 |
10 |
94-70 |
II |
2 MTS Giżycko |
13-16 |
X |
2-17 |
5-9 |
9-19 |
2-10 |
7-6 vo |
0 |
38-77 |
VII |
3 MUKS Omega Mrągowo
|
19-10 |
17-2 |
X |
20-5 |
24-5 |
17-3 |
23-5 |
12 |
120-30 |
I |
4 UKS Mikołajki
|
11-12 |
9-5 |
5-20 |
X |
9-18 |
11-11 |
19-9 |
5 |
64-75 -11 |
IV |
5 UKS Jaktorów |
8-19 |
19-9 |
5-24 |
18-9 |
X |
20-7 |
23-10 |
8 |
93-78 |
III |
6 UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie |
10-19 |
10-2 |
3-17 |
11-11 |
7-20 |
X |
11-5 |
5 |
52-74 -22 |
V |
7 UKS Kangur Siemiatycze |
9-17 |
6-7 |
5-23 |
9-19 |
10-23 |
5-11 |
X |
2 |
44-100 |
VI |
XXII PODLASKI FESTIWAL PIŁKI RECZNEJ
Dziewczęta rocznik 2001
|
UKS Rozogi |
UKPR Agrykola Warszawa |
MKS Lublin |
MUKS ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec |
UKS Varsovia Warszawa |
SRC Alytus |
PG 3 Plater Biała Podlaska |
Pkt |
Bramki |
Miejsce |
UKS Rozogi |
|
11-24 |
11-17 |
25-15 |
14-20 |
11-26 |
24-16 |
4 |
96-118 |
V |
UKPR Agrykola Warszawa |
24-11 |
|
19-20 |
20-4 |
14-11 |
10-12 |
30-4 |
8 |
117-62 |
III |
MKS Lublin |
17-11 |
20-19 |
|
20-7 |
13-9 |
14-19 |
21-11 |
10 |
105-76 |
II |
MUKS ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec |
15-25 |
4-20 |
7-20 |
|
6-18 |
8-16 |
8-9 |
0 |
48-106 |
VII |
UKS Varsovia Warszawa |
20-14 |
11-14 |
9-13 |
18-6 |
|
10-17 |
18-7 |
6 |
86-71 |
IV |
SRC Alytus |
26-11 |
12-10 |
19-14 |
16-8 |
17-10 |
|
23-8 |
12 |
113-61 |
I |
PG 3 Plater Biała Podlaska |
16-24 |
4-30 |
11-21 |
9-8 |
7-18 |
8-23 |
|
2 |
55-124 |
VI |
XXII PODLASKI FESTIWAL PIŁKI RĘCZNEJ
ROCZNIK 2002 – chłopcy
|
1
UKS Jedynka Morąg |
2
MUKS ZSO14 Zagłębie Sosnowiec |
3
Gimnazjum Nr7 Olsztyn |
4
UKPR Agrykola Warszawa |
5
MKS Padwa II Zamość |
6
UMKS Orlęta Zwoleń |
7
UKS Kangur Siemiatycze |
pkt |
bramki |
m-ce |
1 UKS Jedynka Morąg |
X |
18-15 |
11-24 |
14-18 |
19-10 |
21-15 |
21-9 |
8 |
83-91 |
III |
2 MUKS ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec |
15-18 |
X |
8-23 |
12-19 |
26-12 |
20-13 |
21-10 |
6 |
102-95 |
IV |
3 Gimnazjum Nr7 Olsztyn |
24-11 |
23-8 |
X |
20-8 |
30-5 |
29-11 |
30-8 |
12 |
156-51 |
I |
4 UKPR Agrykola Warszawa |
18-14 |
19-12 |
8-20 |
X |
26-14 |
19-4 |
33-7 |
10 |
123-71 |
II |
5 MKS Padwa II Zamość |
10-19 |
12-26 |
5-30 |
14-26 |
X |
11-18 |
17-11 |
2 |
69-130 |
VI |
6 UMKS Orlęta Zwoleń |
15-21 |
13-20 |
11-29 |
4-19 |
18-11 |
X |
20-11 |
4 |
81-111 |
V |
7 UKS Kangur Siemiatycze |
9-21 |
10-21 |
8-30 |
7-33 |
11-17 |
11-20 |
X |
0 |
51-137 |
VII |
Chłopcy rocznik 2000
Grupa A |
UKS Olimpia Biała Podlaska |
Alytus SRC |
UKPR Agrykola II Warszawa |
UMKS Orlęta Zwoleń |
Pkt |
Bramki |
Miejsce |
UKS Olimpia Biała Podlaska |
8-14 |
16-12 |
18-14 |
4 |
42-40 |
II |
|
Alytus SRC |
14-8 |
13-12 |
22-19 |
6 |
49-39 |
I |
|
UKPR Agrykola II Warszawa |
12-16 |
12-13 |
17-21 |
0 |
41-40 |
IV |
|
UMKS Orlęta Zwoleń |
14-18 |
19-22 |
21-17 |
2 |
54-57 |
III |
Grupa B |
TS Siemiatycze |
UKS Jedynka Morąg |
MKS Padwa Zamość |
MUKS ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec |
Pkt |
Bramki |
Miejsce |
TS Siemiatycze |
23-15 |
18-10 |
17-11 |
6 |
58-36 |
I |
|
UKS Jedynka Morąg |
15-23 |
14-18 |
20-15 |
2 |
49-66 |
III |
|
MKS Padwa Zamość |
10-18 |
18-14 |
15-8 |
4 |
43-40 |
II |
|
MUKS ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec |
11-17 |
15-20 |
8-15 |
0 |
34-52 |
IV |
Grupa C |
SSRiR Start Konin |
UKPR Agrykola I Warszawa |
KS Szczypiorniak Olsztyn |
Pkt |
Bramki |
Miejsce |
SSRiR Start Konin |
7-15 |
14-25 |
0 |
21-40 |
III |
|
UKPR Agrykola I Warszawa |
15-7 |
19-19 |
3 |
34-26 +8 |
II |
|
KS Szczypiorniak Olsztyn |
25-14 |
19-19 |
3 |
44-33 +11 |
I |
XXII PODLASKI FESTIWAL PIŁKI RĘCZNEJ
CHŁOPCY rocznik 2000
Miejsca 7 - 11
Grupa D CH 2000 |
3A Zwoleń |
4A Agrykola II |
3B Morąg |
4B Sosnowiec |
3C Konin |
Pkt |
Bramki |
Miejsce |
3A Zwoleń |
|
21-17 |
13-17 |
19-25 |
20-15 |
4 |
63-74 |
X |
4A Agrykola II |
17-21 |
|
15-8 |
16-12 |
11-11 |
5 |
59-51 |
VII |
3B Morąg |
17-13 |
8-15 |
|
20-15 |
13-13 |
5 |
58-56 |
VIII |
4B Sosnowiec |
25-19 |
12-16 |
15-20 |
|
19-16 |
4 |
71-61 |
IX |
3C Konin |
15-20 |
11-11 |
13-13 |
16-19 |
|
2 |
55-63 |
XI |
Miejsca 1 - 6
Grupa E CH 2000 |
1A Alytus |
2A Biała Podlaska |
1B Siemiatycze |
2B Zamość |
1C Olsztyn |
2C Agrykola I |
Pkt |
Bramki |
Miejsce |
1A Alytus |
|
14-8 |
11-13 |
20-12 |
10-11 |
23-15 |
6 |
78-59 |
II |
2A Biała Podlaska |
8-14 |
|
12-18 |
21-9 |
18-14 |
13-10 |
6 |
72-65 |
III |
1B Siemiatycze |
13-11 |
18-12 |
|
18-10 |
19-18 |
20-12 |
10 |
87-63 |
I |
2B Zamość |
12-20 |
9-21 |
10-18 |
|
16-19 |
5-18 |
0 |
52-96 |
VI |
1C Olsztyn |
11-10 |
14-18 |
18-19 |
19-16 |
|
19-19 |
5 |
81-82 |
IV |
2C Agrykola I |
15-23 |
10-13 |
12-20 |
18-5 |
19-19 |
|
3 |
74-80 |
V |
Hala MOSiR ul. Świętojańska 25a |
|||||||
Piątek 31 marca 2017 |
|||||||
godzina |
nr meczu |
kategoria |
zespół
gospodarzy |
zespół
gości |
wynik meczu |
||
12.45 |
1 |
ch
2000 |
B1 |
TS
Siemiatycze |
B2 |
UKS
Jedynka Morąg |
23-15 |
13.30 |
2 |
ch
2001 |
|
MUKS
ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec |
|
UMKS
Orlęta Zwoleń |
20-13 |
14.15 |
3 |
ch
2000 |
B4 |
MUKS
ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec |
B1 |
TS
Siemiatycze |
11-17 |
15.00 |
4 |
ch
2000 |
C1 |
SSRiR
Start Konin |
C3 |
KS
Szczypiorniak Olsztyn |
14-25 |
15.45 |
5 |
ch
2000 |
B2 |
UKS
Jedynka Morąg |
B3 |
MKS
Padwa Zamość |
14-18 |
16.30 |
6 |
dz
2001 |
|
Alytus
SRC |
|
UKS
Varsovia Warszawa |
17-10 |
17.15 |
7 |
ch
2000 |
C2 |
UKPR
Agrykola I Warszawa |
C1 |
SSRiR
Start Konin |
15-7 |
18.00 |
8 |
ch
2000 |
B2 |
MKS
Padwa Zamość |
B4 |
MUKS
ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec |
15-8 |
18.45 |
9 |
dz
2001 |
|
PG3
Plater Biała Podlaska |
|
UKS
Varsovia Warszawa |
7-18 |
19.30 |
10 |
ch
2000 |
C3 |
KS
Szczypiorniak Olsztyn |
C2 |
UKPR
Agrykola I Warszawa |
19-19 |
20.15 |
11 |
dz
2001 |
|
UKPR
Agrykola Warszawa |
|
MKS
Lublin |
19-20 |
Sobota 1 kwietnia 2017 |
|||||||
8.00 |
31 |
dz
2001 |
|
UKS
Rozogi |
|
UKPR
Agrykola Warszawa |
11-24 |
8.45 |
32 |
dz
2001 |
|
MUKS
ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec |
|
MKS
Lublin |
7-20 |
9.30 |
33 |
ch
2000 |
A2 |
Alytus
SRC |
A4 |
UMKS
Orlęta Zwoleń |
22-19 |
10.15 |
34 |
ch
2000 |
A1 |
UKS
Olimpia Biała Podlaska |
A3 |
UKPR
Agrykola II Warszawa |
16-12 |
11.00 |
35 |
dz
2001 |
|
PG3
Plater Biała Podlaska |
|
Alytus
SRC |
8-23 |
11.45 |
36 |
dz
2001 |
|
MUKS
ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec |
|
UKPR
Agrykola Warszawa |
4-20 |
12.30 |
37 |
ch
2000 |
2A |
UKS
Olimpia Biała Podlaska |
2C |
UKPR
Agrykola I Warszawa |
13-10 |
13.15 |
38 |
ch
2000 |
1B |
TS
Siemiatycze |
1C |
KS
Szczypiorniak Olsztyn |
19-18 |
14.00 |
39 |
ch
2000 |
1A |
Alytus
SRC |
2B |
MKS
Padwa Zamość |
20-12 |
14.45 |
40 |
dz
2001 |
|
UKS
Varsovia Warszawa |
|
MUKS
ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec |
18-6 |
15.30 |
41 |
dz
2001 |
|
UKS
Rozogi |
|
Alytus
SRC |
11-26 |
16.15 |
42 |
ch 2000 |
2A |
UKS
Olimpia Biała Podlaska |
1B |
TS
Siemiatycze |
12-18 |
17.00 |
43 |
ch 2000 |
1A |
Alytus
SRC |
2C |
UKPR
Agrykola I Warszawa |
23-15 |
17.45 |
44 |
ch 2000 |
2B |
MKS
Padwa Zamość |
1C |
KS
Szczypiorniak Olsztyn |
16-19 |
18.30 |
45 |
dz
2001 |
|
UKS
Varsovia Warszawa |
|
MKS
Lublin |
9-13 |
19.15 |
46 |
ch 2000 |
1B |
TS
Siemiatycze |
2C |
UKPR
Agrykola I Warszawa |
20-12 |
20.00 |
47 |
ch 2000 |
1C |
KS
Szczypiorniak Olsztyn |
1A |
Alytus
SRC |
11-10 |
20.45 |
48 |
dz
2001 |
|
Alytus
SRC |
|
UKPR
Agrykola Warszawa |
12-10 |
Niedziela 2 kwietnia 2017r |
|||||||
8.00 |
81 |
dz
2001 |
|
UKS
Rozogi |
|
MKS
Lublin |
11-17 |
8.45 |
82 |
dz
2001 |
|
PG3
Plater Biała Podlaska |
|
MUKS
ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec |
9-8 |
9.30 |
83 |
ch 2000 |
2A |
UKS
Olimpia Biała Podlaska |
1C |
KS
Szczypiorniak Olsztyn |
18-14 |
10.15 |
84 |
ch 2000 |
2C |
UKPR
Agrykola I Warszawa |
2B |
MKS
Padwa Zamość |
18-5 |
11.00 |
85 |
ch 2000 |
1A |
Alytus
SRC |
1B |
TS
Siemiatycze |
11-13 |
11.45 |
86 |
dz
2001 |
|
UKS
Varsovia Warszawa |
|
UKPR
Agrykola Warszawa |
11-14 |
2.30 |
87 |
dz
2001 |
|
Alytus
SRC |
|
MKS
Lublin |
19-14 |
Hala SP 3 ul. Andersa 4 |
|||||||
Piątek 31 marca 2017 |
|||||||
godzina |
nr meczu |
kategoria |
zespół
gospodarzy |
zespół
gości |
wynik meczu |
||
12.45 |
12 |
ch
2002 |
|
Gimnazjum
nr 7 Olsztyn |
|
UKS
Kangur Siemiatycze |
30-8 |
13.30 |
13 |
ch
2000 |
A4 |
UMKS
Orlęta Zwoleń |
A1 |
UKS
Olimpia Biała Podlaska |
14-18 |
14.15 |
14 |
dz
2001 |
|
MUKS
ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec |
|
Alytus
SRC |
8-16 |
15.00 |
15 |
ch
2000 |
A1 |
UKS
Olimpia Biała Podlaska |
A2 |
Alytus
SRC |
8-14 |
15.45 |
16 |
ch
2002 |
|
UKS
Kangur Siemiatycze |
|
UKS
Jedynka Morąg |
9-21 |
16.30 |
17 |
ch
2002 |
|
MKS
Padwa Zamość |
|
MUKS
ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec |
12-26 |
17.15 |
18 |
ch
2002 |
|
UMKS
Orlęta Zwoleń |
|
UKPR
Agrykola Warszawa |
4-19 |
18.00 |
19 |
ch
2002 |
|
UKS
Jedynka Morąg |
|
MKS
Padwa Zamość |
19-10 |
18.45 |
20 |
ch
2000 |
A2 |
Alytus
SRC |
A3 |
UKPR
Agrykola II Warszawa |
13-12 |
19.30 |
21 |
ch
2002 |
|
UKPR
Agrykola Warszawa |
|
Gimnazjum
nr 7 Olsztyn |
8-20 |
20.15 |
22 |
ch
2000 |
A3 |
UKPR
Agrykola II Warszawa |
A4 |
UMKS
Orlęta Zwoleń |
17-21 |
Sobota 1 kwietnia 2017 |
|||||||
8.00 |
49 |
ch
2002 |
|
Gimnazjum
nr 7 Olsztyn |
|
UKS
Jedynka Morąg |
24-11 |
8.45 |
50 |
ch
2002 |
|
UKS
Kangur Siemiatycze |
|
MUKS
ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec |
10-21 |
9.30 |
51 |
ch
2000 |
B1 |
TS
Siemiatycze |
B3 |
MKS
Padwa Zamość |
18-10 |
10.15 |
52 |
ch
2000 |
B2 |
UKS
Jedynka Morąg |
B4 |
MUKS
ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec |
20-15 |
11.00 |
53 |
ch
2002 |
|
MUKS
ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec |
|
UKPR
Agrykola Warszawa |
12-19 |
11.45 |
54 |
ch
2002 |
|
UMKS
Orlęta Zwoleń |
|
Gimnazjum
nr 7 Olsztyn |
11-29 |
12.30 |
55 |
ch
2002 |
|
UKS
Kangur Siemiatycze |
|
MKS
Padwa Zamość |
11-17 |
13.15 |
56 |
ch
2002 |
|
UKPR
Agrykola Warszawa |
|
UKS
Jedynka Morąg |
14-18 |
14.00 |
57 |
ch
2000 |
3C |
SSRiR
Start Konin |
4A |
UKPR
Agrykola II Warszawa |
11-11 |
14.45 |
58 |
ch
2000 |
3A |
UMKS
Orlęta Zwoleń |
3B |
UKS
Jedynka Morąg |
13-17 |
15.30 |
59 |
ch
2002 |
|
MUKS
ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec |
|
Gimnazjum
nr 7 Olsztyn |
8-23 |
16.15 |
60 |
ch
2002 |
|
UKS
Jedynka Morąg |
|
UMKS
Orlęta Zwoleń |
21-15 |
17.00 |
61 |
ch 2000 |
4A |
UKPR
Agrykola II Warszawa |
4B |
MUKS
ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec |
16-12 |
17.45 |
62 |
ch 2000 |
3B |
UKS
Jedynka Morąg |
3C |
SSRiR
Start Konin |
13-13 |
18.30 |
63 |
ch
2002 |
|
UKPR
Agrykola Warszawa |
|
UKS
Kangur Siemiatycze |
33-7 |
19.15 |
64 |
ch
2002 |
|
MKS
Padwa Zamość |
|
UMKS
Orlęta Zwoleń |
11-18 |
20.00 |
65 |
ch 2000 |
3C |
SSRiR
Start Konin |
4B |
MUKS
ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec |
16-19 |
20.45 |
66 |
ch 2000 |
2B |
UKS
Olimpia Biała Podlaska |
2A |
MKS
Padwa Zamość |
21-9 |
Niedziela 2 kwietnia 2017r |
|||||||
8.00 |
88 |
ch
2002 |
|
UMKS
Orlęta Zwoleń |
|
UKS
Kangur Siemiatycze |
20-11 |
8.45 |
89 |
ch 2000 |
3A |
UMKS
Orlęta Zwoleń |
3C |
SSRiR
Start Konin |
20-15 |
9.30 |
90 |
ch
2002 |
|
Gimnazjum
nr 7 Olsztyn |
|
MKS
Padwa Zamość |
30-5 |
10.15 |
91 |
ch
2002 |
|
UKS
Jedynka Morąg |
|
MUKS
ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec |
18-15 |
11.00 |
92 |
ch 2000 |
3A |
UMKS
Orlęta Zwoleń |
4B |
MUKS
ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec |
19-25 |
11.45 |
93 |
ch 2000 |
4A |
UKPR
Agrykola II Warszawa |
3B |
UKS
Jedynka Morąg |
15-8 |
12.30 |
94 |
ch
2002 |
|
MKS
Padwa Zamość |
|
UKPR
Agrykola Warszawa |
14-26 |
ok.13.45 |
Wszyscy uczestnicy - uroczyste zakończenie turnieju |
|
Hala Gimnazjum Gminnego ul. Kościuszki 88 |
|||||||
Piątek 31 marca 2017 |
|||||||
godzina |
nr meczu |
kategoria |
|
zespół
gospodarzy |
|
zespół
gości |
wynik meczu |
13.00 |
23 |
dz 2004 |
|
UKS Kangur Siemiatycze |
|
UKS Mikołajki |
9-19 |
13.45 |
24 |
dz 2004 |
|
MTS Giżycko |
|
MUKS Omega Mrągowo |
2-17 |
14.30 |
25 |
dz 2004 |
|
UKS Jaktorów |
|
UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom. |
20-7 |
15.15 |
26 |
dz 2004 |
|
UKS Varsovia Warszawa |
|
UKS Kangur Siemiatycze |
17-9 |
16.00 |
27 |
dz
2001 |
|
PG3
Plater Biała Podlaska |
|
UKS
Rozogi |
16-24 |
16.45 |
28 |
dz 2004 |
|
MTS Giżycko |
|
UKS Jaktorów |
9-19 |
17.30 |
29 |
dz 2004 |
|
UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom. |
|
UKS Mikołajki |
11-11 |
18.15 |
30 |
dz 2004 |
|
MUKS Omega Mrągowo |
|
UKS Varsovia Warszawa |
19-10 |
|
|||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobota 1 kwietnia 2017 |
|||||||
8.00 |
67 |
dz 2004 |
|
UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom. |
|
MTS Giżycko |
10-2 |
8.45 |
68 |
dz 2004 |
|
UKS Mikołajki |
|
UKS Varsovia Warszawa |
11-17 |
9.30 |
69 |
dz 2004 |
|
MUKS Omega Mrągowo |
|
UKS Jaktorów |
24-5 |
10.15 |
70 |
dz 2004 |
|
UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom. |
|
UKS Kangur Siemiatycze |
11-5 |
11.00 |
71 |
dz
2001 |
|
UKS
Rozogi |
|
UKS
Varsovia Warszawa |
14-20 |
11.45 |
72 |
dz 2004 |
|
UKS Mikołajki |
|
MUKS Omega Mrągowo |
5-20 |
12.30 |
73 |
dz 2004 |
|
UKS Kangur Siemiatycze |
|
MTS Giżycko |
6-7 |
13.15 |
74 |
dz 2004 |
|
UKS Jaktorów |
|
UKS Varsovia Warszawa |
8-19 |
14.00 |
75 |
dz
2001 |
|
PG3
Plater Biała Podlaska |
|
MKS
Lublin |
11-21 |
14.45 |
76 |
dz 2004 |
|
MTS Giżycko |
|
UKS Mikołajki |
5-9 |
15.30 |
77 |
dz 2004 |
|
UKS Jaktorów |
|
UKS Kangur Siemiatycze |
23-10 |
16.15 |
78 |
dz 2004 |
|
UKS Varsovia Warszawa |
|
UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom. |
19-10 |
17.00 |
79 |
dz
2001 |
|
PG3
Plater Biała Podlaska |
|
UKPR
Agrykola Warszawa |
4-30 |
17.45 |
80 |
dz
2001 |
|
UKS
Rozogi |
|
MUKS
ZSO 14 Zagłębie Sosnowiec |
25-15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Niedziela 2 kwietnia 2017r |
|||||||
8.45 |
95 |
dz 2004 |
|
UKS Kangur Siemiatycze |
|
MUKS Omega Mrągowo |
5-23 |
9.30 |
96 |
dz 2004 |
|
UKS Mikołajki |
|
UKS Jaktorów |
9-18 |
10.15 |
97 |
dz 2004 |
|
UKS Varsovia Warszawa |
|
MTS Giżycko |
16-13 |
11.00 |
98 |
dz 2004 |
|
MUKS Omega Mrągowo |
|
UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom. |
17-3 |