obraz-menu1 obraz-menu2

O nas

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach jest jednostką organizacyjną Urzędu Miasta Siemiatycze. Utworzony został 27 stycznia 1999 r. uchwałą Rady Miasta Siemiatycze Nr VII/28/99. Głównymi zadaniami MOSiRu są utrzymanie bazy sportowo-rekreacyjnej oraz organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych na terenie Siemiatycz. MOSiR jest gospodarzem obiektów sportowych oraz ponad 60 ha terenów zielonych oraz 2 zalewów wodnych.

Relacje z imprez

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Siemiatycz dla Dorosłych - 13.06.2015 r

Kliknij aby powiększyć

Dnia 13.06.2015r. (Dni Siemiatycz) na Orliku Ogrodowa 2, odbył się turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Siemiatycz. W rywalizacji zmierzyły się ze sobą 4 zespoły: Monopol, Sady, Mery Mery, i Wybrzeże Klatki Schodowej. Turniej rozegrany został w systemie „każdy z każdym”. Pierwsze miejsce wywalczyli zawodnicy z drużyny „Wybrzeże Klatki Schodowej”. Drugie miejsce przypadło graczom z drużyny „Sady”. Trzecie miejsce zajęła ekipa „Monopol”, a z pucharem za czwarte miejsce zakończyli zawodnicy z drużyny „Mery Mery”.

Królem strzelców turnieju został Bartek Żero z „Wybrzeże Klatki Schodowej” a najlepszym bramkarzem Marcinkiewicz Mateusz „Sady”. Ponadto w każdej drużynie wyłoniono wyróżniającego się na boisku zawodnika, którego nagrodzono koszulką MOSIR Siemiatycze. W przypadku drużyny „Mery Mery” został Panieński Mariusz, Sapieżko Paweł z „Monopol” a z drużyny „Sady” Andrzejczuk Michał oraz z drużyny „Wybrzeże Klatki Schodowej” Walkowicz Rafał. Puchary i nagrody indywidualne zwycięzcom wręczył Burmistrz Siemiatycz Piotr Siniakowicz oraz Dyrektor „MOSIR Siemiatycze” Mariusz Pyzowski, którzy serdecznie pogratulowali wszystkim zawodnikom za wspaniałą rywalizacje i grę fair play.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.