obraz-menu1 obraz-menu2

O nas

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach jest jednostką organizacyjną Urzędu Miasta Siemiatycze. Utworzony został 27 stycznia 1999 r. uchwałą Rady Miasta Siemiatycze Nr VII/28/99. Głównymi zadaniami MOSiRu są utrzymanie bazy sportowo-rekreacyjnej oraz organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych na terenie Siemiatycz. MOSiR jest gospodarzem obiektów sportowych oraz ponad 60 ha terenów zielonych oraz 2 zalewów wodnych.

Relacje z imprez

III. Siemiatycka Wieczorna „Dycha”

Kliknij aby powiększyć 24 maja już po raz trzeci biegacze z całej Polski - i nie tylko - mieli okazję rywalizować w biegu na dystansie 10 km ulicami Siemiatycz. Organizatorami byli MOSiR Siemiatycze, LKS Sprinter Siemiatycze oraz PZ LZS Siemiatycze. Na starcie tegorocznej imprezy stanęło w sumie 60 zawodników i zawodniczek.

W klasyfikacji generalnej mężczyzn triumfował Bogusław Andrzejuk z Białegostoku (34:29), drugie miejsce wywalczył Przemysław Dąbrowski z miejscowości Borawe (34:35) a na najniższym stopniu podium stanął Paweł Ożarowski z Brańska (36:47).

W klasyfikacji generalnej kobiet zwyciężyła Izabela Trzaskalska z Terespola (37:37), przed Ewą Chreścionko z Otwocka (38:29) oraz Aleną Shumik z Brześcia (40:23).

W klasyfikacji zawodników z powiatu siemiatyckiego 1. był Szczepan Kowalczuk z Czartajewa (43:04), 2. Radosław Zgiet z Czartajewa (43:49), a 3. Rafał Sidorczuk z Siemiatycz (44:15).

W klasyfikacji zawodniczek z powiatu siemiatyckiego na najwyższym stopniu podium stanęła Barbara Wasilewska z Siemiatycz (53:54), 2. była Agata Terebun z Siemiatycz (56:03) a 3. Sylwia Leszczak z Siemiatycz (1:04:33).

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale. Zwycięzcom wręczono wykonane ręcznie przez Zenona Boguszewskiego puchary. Dekoracji dokonał Burmistrz Siemiatycz – Piotr Siniakowicz. Na zakończenie na wszystkich uczestników czekał poczęstunek.

Pobierz - Szczegółowe wyniki III. Siemiatyckiej Wieczornej „Dychy”