O nas

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach jest jednostką organizacyjną Urzędu Miasta Siemiatycze. Utworzony został 27 stycznia 1999 r. uchwałą Rady Miasta Siemiatycze Nr VII/28/99. Głównymi zadaniami MOSiRu są utrzymanie bazy sportowo-rekreacyjnej oraz organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych na terenie Siemiatycz. MOSiR jest gospodarzem obiektów sportowych oraz ponad 60 ha terenów zielonych oraz 2 zalewów wodnych.

Zapowiedzi imprez 2023


Ferie tuż tuż, a więc przydałby się jakiś rozkład jazdyIX. Siemiatycka 11-godzinna Sztafeta Niepodległości

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowe wydarzenie – IX. Siemiatycką 11-godzinną Sztafetę Niepodległości w formie biegu nocnego na stadionie miejskim w Siemiatyczach! Dołącz do naszej niesamowitej przygody, podczas której uczcimy ducha niepodległości i wspólnie uczcimy naszą historię. Startujemy 11.11.2023 r. o godz. 1:00, zmieniając się co godzinę będziemy biegać do godziny 11:00 by o godzinie 11:40 wyruszyć ulicami miasta Siemiatycze w uroczystej Paradzie Niepodległości.

Zapraszamy wszystkich entuzjastów biegania i miłośników historii do udziału w tej niezapomnianej sztafecie.

Nie czekaj! Dołącz do naszej społeczności biegaczy, uczcijmy razem naszą niepodległość i stwórzmy razem niezapomniane chwile.

Zapisy w biurze MOSiR w Siemiatyczach mailowo: mosir_siemiatycze@siemiatycze.eu lub telefonicznie: 85 656 10 44 w godz. 7:30-15:30.


XXX. Sztafetowe Biegi Niepodległości

9 listopada 2023 na ulicy Płacowej w Siemiatyczach odbędą się już po raz trzydziesty Sztafetowe Biegi Niepodległości. Organizatorami będą MOSiR Siemiatycze i Siemiatycki Ośrodek Kultury. Impreza wystartuje około godziny 10:00. W imprezie startują siedmioosobowe sztafety w kategorii: klas 4-6 i 7-8 szkół podstawowych oraz open - dziewcząt i chłopców. Zapraszamy do dopingowania zawodników na trasie biegów. Warunkiem uczestnictwa w biegach jest wcześniejsze zgłoszenie zawodników na załączonym druku. Zgłoszenia należy dokonać osobiście lub pocztą elektroniczną na adres mosir_siemiatycze@siemiatycze.eu w terminie do 07.11.2023 r. do biura Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach, ul. Nadrzeczna 29.

Pobierz - Pismo do szkół

Pobierz - Formularz zgłoszenia do zawodów


II. Pływackie Zawody Niepodległości - 12.11.2023 r

Z radością zapraszamy Państwa na Drugie Pływackie Zawody Niepodległości, które odbędą się z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości! To wyjątkowe święto, które upamiętnia naszą wolność i niezależność, zasługuje na wyjątkową celebrację. W związku z tym, przygotowaliśmy dla Was niezwykłą okazję do uczczenia tej doniosłej chwili w sposób aktywny i pełen emocji. Data: 12 listopada 2023 roku Godzina: 08:00 - 14:00.  >> Czytaj Dalej <<Punkt Informacji Turystycznej przy Placu Jana Pawła II 3A wznowił działalność

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach informuje, iż z dniem 15 czerwca działalność wznowił Punkt Informacji Turystycznej zlokalizowany przy Placu Jana Pawła II 3A.

Godziny pracy punktu:

- od poniedziałku do piątku od godz. 10.00 do 16.00

- w sobotę od godziny 10.00 do 14.00

- w niedzielę - informacja telefoniczna pod numerem - 536908184

!! W zwązku z tym, że punkt działa w zaostrzonym reżimie sanitarnym (wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego i Polskiej Organizacji Turystycznej) klienci punktu proszeni są o przestrzeganie następujących zasad:

- w punkcie poza pracownikiem może przebywać tylko jedna osoba;

- klient do punktu wchodzi w maseczce (zasłonięte usta i nos);

- obowiązkowa dezynfekcja rąk (lub posiadanie rękawiczek);

- klientowi nie wolno przekraczać wyznaczonej strefy (linia na podłodze), wszelkie niezbędne materiały (foldery, ulotki itp.) podaje pracownik punktu It.Funkcjonowanie obiektów MOSiR Siemiatycze od 18.05.2020 r.

Przedstawiamy nowe zasady funkcjonowania obiektów Miejskigo Ośrodka Sportu i Rekreacji w Siemiatycze od 18.05.2020 r. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.  >> Czytaj Dalej <<Nieodplatna pomoc konsumencka

Miasto Siemiatycze, we współpracy z Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK), chcąc zwiększyć zasięg pomocy prawnej i porad dla konsumentów, zaprasza zainteresowanych do skorzystania z bezpłatnych porad konsumenckich. W każdy piątek w godz. 12.00-14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Siemiatycze, nieodpłatnej pomocy konsumentom będzie udzielała osoba z wykształceniem prawniczym. System ochrony konsumentów w Polsce jest rozbudowany i skuteczny, dzięki czemu każdy jest w stanie w prosty i szybki sposób uzyskać poradę prawną w zakresie interesującej go tematyki. Niestety nie wszyscy wciąż jeszcze wiedzą, gdzie udać się po pomoc. W celu uzupełnienia istniejącego systemu powołano projekt Dlakonsumenta.pl zajmujący się szeroko rozumianą edukacją oraz popularyzacją prawa konsumenckiego oraz, w razie konieczności, wsparciem instytucji i podmiotów chroniących konsumentów.


SIEMIATYCKA LIGA SIŁY I SPRAWNOŚCI 2019/2020

MOSiR Siemiatycze zachęca do udziału w imprezach organizowanych w ramach Siemiatyckiej Ligi Siły i Sprawności 2019/2020. Celem Ligi jest popularyzacja i upowszechnianie aktywności fizycznej, zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu, a także przybliżanie mieszkańcom Siemiatycz nowych dyscyplin sportu.  >> Czytaj Dalej <<

POBIERZ - REGULAMIN RAMOWY SIEMIATYCKIEJ LIGI SIŁY I SPRAWNOŚCI 2019/2020

POBIERZ - FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO SIEMIATYCKIEJ LIGI SIŁY I SPRAWNOŚCI I OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA - OSOBY PEŁNOLETNIEJ ORAZ RODZICA/OPIEKUNA UCZESTNIKA NIEPEŁNOLETNIEGO

Trasy biegowe

Burmistrz Miasta Siemiatycze i MOSiR Siemiatycze zapraszają do korzystania z przygotowanych tras do narciarstwa biegowego. Do dyspozycji są dwie trasy o długości 6 km i 3,2 km. Przebieg tras przedstawia załączona mapka.  >> Czytaj Dalej <<Archiwum: 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004