O nas

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach jest jednostką organizacyjną Urzędu Miasta Siemiatycze. Utworzony został 27 stycznia 1999 r. uchwałą Rady Miasta Siemiatycze Nr VII/28/99. Głównymi zadaniami MOSiRu są utrzymanie bazy sportowo-rekreacyjnej oraz organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych na terenie Siemiatycz. MOSiR jest gospodarzem obiektów sportowych oraz ponad 60 ha terenów zielonych oraz 2 zalewów wodnych.

Menu strony

BIP Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Simiatyczach


Nowości

SIEMIATYCKA LIGA SIŁY I SPRAWNOŚCI 2019/2020

MOSiR Siemiatycze
zachęca do udziału w imprezach organizowanych w ramach Siemiatyckiej Ligi Siły i Sprawności 2019/2020. Celem Ligi jest popularyzacja i upowszechnianie aktywności fizycznej, zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu, a także przybliżanie mieszkańcom Siemiatycz nowych dyscyplin sportu.
 >> Czytaj Dalej <<

 


Zapowiedzi imprez 2021

Wodny tor przeszkód - 25.07.2021 r.

Tegoroczny sezon wakacyjny na siemiatyckiej plaży obfituje w liczne niespodzianki, a czysty piasek i ciepła woda stanowią nie lada zachętę dla licznie przybywających nad zalew plażowiczów. 25 lipca zalew nr 2 w Siemiatyczach zamieni się w wodny tor przeszkód. Pełne energii dzieci, ale i dorośli będą mogli aktywnie włączyć się w zabawę zapewniającą nie tylko zdrowy ruch, ale i dużo śmiechu. W ramach akcji „Wakacje nad zalewem” Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach zadbał o przygotowanie dmuchanych przeszkód (pontony, materace itp.), które znajdą się w wodzie na specjalnie wyznaczonej trasie.Wodny Ślizg nad zalewem nr 2! - 31.07.2021 r.

W Siemiatyczach planuje się największe wodne wydarzenie wakacji 2021! Miasto Siemiatycze/Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, w sobotę 31 lipca 2021 r. zapraszają wszystkich chętnych na absolutną premierę – Wodny Ślizg nad zalewem nr 2! Wzdłuż ulicy Słowackiego od małego ronda do skrzyżowania z ulicą Sportową pojawi się 100-metrowa, zjeżdżalnia wodna. Zjazd tą ślizgawką zapewni nie tylko niesamowite emocje, ale i całkowicie nowy sposób na rozrywkę.

W trakcie wydarzenia będzie też można skorzystać z 20-metrowego toru skimboardowego, gdzie na specjalnej desce ślizga się po płytkiej tafli wody. Dodatkowych emocji i podniebnych widoków zapewni lot balonem na uwięzi, który zostanie zakotwiczony na cyplu.

Wodny ślizg oraz tor skimboardowy będą dostępne dla chętnych od godz. 10:00, natomiast z lotów skorzystać będzie można w godzinach 18:00-20:00.

Emocje i dobra zabawa gwarantowane. To trzeba przeżyć!

Wieczorny Przejazd na Czymkolwiek Ulicami Siemiatycz - 23 lipca 2021 r.

W piątek 23 lipca br., w Siemiatyczach odbędzie się kolejna, piąta już edycja Wieczornego Przejazdu na Czymkolwiek Ulicami Siemiatycz. W tym roku przejazd organizowany jest pod hasłem Śmiech to Zdrowie!

Wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz imprez organizowanych w Siemiatyczach w celu promocji zdrowia, aktywności fizycznej i ekologicznego stylu życia. Uczestnicy pokonają blisko 8 km trasy dowolnym, ekologicznym środkiem transportu: rowerem, hulajnogą, na wrotkach, deskorolkach, rolkach itp. Zbiórka o godz. 18:00  przy skrzyżowaniu ul. Pałacowej z ul. Zaszkolną. Rozpoczęcie przejazdu zaplanowano na godz. 18:30.  >> Czytaj Dalej <<Pływalnia "Wodne Tarasy" nieczynna w dniach 01-31.07.2021 r.

W związku z koniecznością przeprowadzenia prac konserwacyjnych, przeglądów technicznych i gwarancyjnych informujemy, że pływalnia "Wodne Tarasy" będzie nieczynna w dniach 01-31.07.2021 r.; jednocześnie pragniemy poinformować, że wszystkie aktywne karnety na pływalnię zostaną automatycznie przedłużone o 31 dni. Wszystkich miłośników pływania i szeroko pojętej wodnej rozrywki zapraszamy na naszą plażę miejską
Cross Triathlon Siemiatycze 2021

Organizatorem Cross Triathlonu Siemiatycze jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach z siedzibą przy ul. Nadrzecznej 29, 17-300 Siemiatycze, tel. 85 656 10 44, fax 85 655 26 65. Zawody odbędą się 29 sierpnia 2021r. Biuro zawodów będzie mieściło się na ul. Sportowej w Siemiatyczach przy Plaży Miejskiej na Zalewie nr 2. Pływanie odbywać się będzie na wyznaczonej trasie na Zalewie nr 2. Jazda rowerem oraz bieg przełajowy rozgrywane będą trasą pofałdowana, biegnącą leśnym szlakiem. Na całej trasie ruch drogowy zamknięty. Na trasie rowerowej zalecany jest kask rowerowy.

Zgłoszenia indywidualne do Cross Triathlon Siemiatycze 2021 będą przyjmowane jedynie w formie elektronicznej na stronie www.dostartu.pl/cross-triathlon-siemiatycze do dnia 23.08.2021 r.

Pobierz - Regulamin Cross Triathlon Siemiatycze 2021


Serdecznie zapraszamy do zapisów na naukę pływania! Więcej informacji bezpośrednio u osób przyjmujących zgłoszeniaLiczymy się dla Polski – Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 rozpocznie się już 1 kwietnia br. Obecnie trwają prace organizacyjne i przygotowawcze. To niezwykle ważne badanie statystyczne obejmujące całą populację mieszkańców Polski. Jest ono realizowane raz na 10 lat.  >> Czytaj Dalej <<

Maratony Kresowe - Ankieta po sezonie 2020

Siemiatycki bieg okazał się zwycięzcą ankiety przeprowadzonej przez portal Maratony Kresowe.  >> Czytaj Dalej <<Punkt Informacji Turystycznej przy Placu Jana Pawła II 3A wznowił działalność

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach informuje, iż z dniem 15 czerwca działalność wznowił Punkt Informacji Turystycznej zlokalizowany przy Placu Jana Pawła II 3A.

Godziny pracy punktu:

- od poniedziałku do piątku od godz. 10.00 do 16.00

- w sobotę od godziny 10.00 do 14.00

- w niedzielę - informacja telefoniczna pod numerem - 536908184

!! W zwązku z tym, że punkt działa w zaostrzonym reżimie sanitarnym (wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego i Polskiej Organizacji Turystycznej) klienci punktu proszeni są o przestrzeganie następujących zasad:

- w punkcie poza pracownikiem może przebywać tylko jedna osoba;

- klient do punktu wchodzi w maseczce (zasłonięte usta i nos);

- obowiązkowa dezynfekcja rąk (lub posiadanie rękawiczek);

- klientowi nie wolno przekraczać wyznaczonej strefy (linia na podłodze), wszelkie niezbędne materiały (foldery, ulotki itp.) podaje pracownik punktu It.Funkcjonowanie obiektów MOSiR Siemiatycze od 18.05.2020 r.

Przedstawiamy nowe zasady funkcjonowania obiektów Miejskigo Ośrodka Sportu i Rekreacji w Siemiatycze od 18.05.2020 r. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.  >> Czytaj Dalej <<Nieodplatna pomoc konsumencka

Miasto Siemiatycze, we współpracy z Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK), chcąc zwiększyć zasięg pomocy prawnej i porad dla konsumentów, zaprasza zainteresowanych do skorzystania z bezpłatnych porad konsumenckich. W każdy piątek w godz. 12.00-14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Siemiatycze, nieodpłatnej pomocy konsumentom będzie udzielała osoba z wykształceniem prawniczym. System ochrony konsumentów w Polsce jest rozbudowany i skuteczny, dzięki czemu każdy jest w stanie w prosty i szybki sposób uzyskać poradę prawną w zakresie interesującej go tematyki. Niestety nie wszyscy wciąż jeszcze wiedzą, gdzie udać się po pomoc. W celu uzupełnienia istniejącego systemu powołano projekt Dlakonsumenta.pl zajmujący się szeroko rozumianą edukacją oraz popularyzacją prawa konsumenckiego oraz, w razie konieczności, wsparciem instytucji i podmiotów chroniących konsumentów.


SIEMIATYCKA LIGA SIŁY I SPRAWNOŚCI 2019/2020

MOSiR Siemiatycze zachęca do udziału w imprezach organizowanych w ramach Siemiatyckiej Ligi Siły i Sprawności 2019/2020. Celem Ligi jest popularyzacja i upowszechnianie aktywności fizycznej, zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu, a także przybliżanie mieszkańcom Siemiatycz nowych dyscyplin sportu.  >> Czytaj Dalej <<

POBIERZ - REGULAMIN RAMOWY SIEMIATYCKIEJ LIGI SIŁY I SPRAWNOŚCI 2019/2020

POBIERZ - FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO SIEMIATYCKIEJ LIGI SIŁY I SPRAWNOŚCI I OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA - OSOBY PEŁNOLETNIEJ ORAZ RODZICA/OPIEKUNA UCZESTNIKA NIEPEŁNOLETNIEGO

Trasy biegowe

Burmistrz Miasta Siemiatycze i MOSiR Siemiatycze zapraszają do korzystania z przygotowanych tras do narciarstwa biegowego. Do dyspozycji są dwie trasy o długości 6 km i 3,2 km. Przebieg tras przedstawia załączona mapka.  >> Czytaj Dalej <<Archiwum: 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004