O nas

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach jest jednostką organizacyjną Urzędu Miasta Siemiatycze. Utworzony został 27 stycznia 1999 r. uchwałą Rady Miasta Siemiatycze Nr VII/28/99. Głównymi zadaniami MOSiRu są utrzymanie bazy sportowo-rekreacyjnej oraz organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych na terenie Siemiatycz. MOSiR jest gospodarzem obiektów sportowych oraz ponad 60 ha terenów zielonych oraz 2 zalewów wodnych.

Zapowiedzi imprez 2023


IX. Zlot Morsów w Siemiatyczach - 26.02.2023 r.

Serdecznie zapraszamy na IX. Zlot Morsów w Siemiatyczach, który odbędzie się już 26 lutego 2023 r.! Wpisowe wynosi 20 zł w ramach którego uczestnicy otrzymują: niespodziankowy podarunek, poczęstunek, zabawę z dj-em, możliwość korzystania z przenośnej sauny oraz bani, wspaniałą atmosferę i dobry humor.

11:00 - zbiórka przy amfiteatrze na ul Grodzieńskiej w Siemiatyczach (duży parking dla uczestników przy ul. Nadrzecznej)
11:30 - przemarsz ulicami na plażę miejską przy ul. Sportowej
12:30 - otwarcie imprezy na plaży miejskiej.

Zapisy i płatności, a także regulamin imprezy dostępne na stronie: www.dostartu.pl/ix-siemiatycki-zlot-morsowXII. Siemiatycka Wieczorna „Dycha” - 04.06.2023

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach oraz Powiatowe Zrzeszenie LZS w Siemiatyczach zapraszają do udziału w imprezie sportowej XII. Siemiatycka Wieczorna „Dycha”, która odbędzie się 04 czerwca 2023. Start i meta o godzinie 18:00 przy parkingu na ul. Nadrzecznej 29 w Siemiatyczach. Uczestnikami biegów głównych na 10 km mogą być osoby, które mają ukończone 18 lat. Zgłoszenie jest równoznaczne z oświadczeniem zawodnika/zawodniczki o zdolności do uczestnictwa i braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w biegu.

Uczestnikami biegu na 5 km mogą być osoby, które mają ukończone 16 lat oraz które przedstawią zaświadczenie lekarskie lub podpisane przez rodziców lub opiekunów prawnych oświadczenie o zdolności do uczestnictwa i braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w biegu.

Uczestnikami biegu na 400 m mogą być dzieci w każdym wieku pod warunkiem, że zostaną do biegu zgłoszone bezpośrednio na starcie przez rodzica lub opiekunów oraz dzieci biegnące wraz z rodzicami.

Regulamin oraz Oświadczenie wraz z drukiem zgłoszenia pobrać można >> TUTAJ << lub bezpośrednio przed zawodami w biurze biegu. Trasa posiada atest PZLA. Zapraszamy.

Imienne zgłoszenia elektroniczne po wypełnieniu formularza na stronie www.maratonypolskie.pl lub osobiście w dniu zawodów – o ile będą jeszcze wolne miejsca. Bezpośredni link do zapisów elektronicznych: www.dostartu.pl/xii-siemiatycka-wieczorna-dycha/Cross Triathlon Siemiatycze 2023

Organizatorem Cross Triathlonu Siemiatycze jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach z siedzibą przy ul. Nadrzecznej 29, 17-300 Siemiatycze, tel. 85 656 10 44, fax 85 655 26 65. Zawody odbędą się 27 sierpnia 2023 r. Biuro zawodów będzie mieściło się na ul. Sportowej w Siemiatyczach przy Plaży Miejskiej na Zalewie nr 2. Pływanie odbywać się będzie na wyznaczonej trasie na Zalewie nr 2. Jazda rowerem oraz bieg przełajowy rozgrywane będą na trasach terenowych wokół Zalewu nr 2 w Siemiatyczach. W zawodach Cross Triathlon Siemiatycze mogą wziąć udział osoby, które najpóźniej w dniu startu, będą miały ukończone 18 lat. Podczas weryfikacji w Biurze Zawodów należy przedstawić dowód tożsamości ze zdjęciem i datą urodzenia. Na trasie rowerowej zalecany jest kask rowerowy.

Zgłoszenia indywidualne do Cross Triathlon Siemiatycze 2023 będą przyjmowane jedynie w formie elektronicznej na stronie www.dostartu.pl/cross-triathlon-siemiatycze do dnia 21.08.2023 r.

Pobierz - Regulamin Cross Triathlon Siemiatycze 2023

Więcej informacji pod adresem: www.maratonypolskie.plPunkt Informacji Turystycznej przy Placu Jana Pawła II 3A wznowił działalność

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach informuje, iż z dniem 15 czerwca działalność wznowił Punkt Informacji Turystycznej zlokalizowany przy Placu Jana Pawła II 3A.

Godziny pracy punktu:

- od poniedziałku do piątku od godz. 10.00 do 16.00

- w sobotę od godziny 10.00 do 14.00

- w niedzielę - informacja telefoniczna pod numerem - 536908184

!! W zwązku z tym, że punkt działa w zaostrzonym reżimie sanitarnym (wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego i Polskiej Organizacji Turystycznej) klienci punktu proszeni są o przestrzeganie następujących zasad:

- w punkcie poza pracownikiem może przebywać tylko jedna osoba;

- klient do punktu wchodzi w maseczce (zasłonięte usta i nos);

- obowiązkowa dezynfekcja rąk (lub posiadanie rękawiczek);

- klientowi nie wolno przekraczać wyznaczonej strefy (linia na podłodze), wszelkie niezbędne materiały (foldery, ulotki itp.) podaje pracownik punktu It.Funkcjonowanie obiektów MOSiR Siemiatycze od 18.05.2020 r.

Przedstawiamy nowe zasady funkcjonowania obiektów Miejskigo Ośrodka Sportu i Rekreacji w Siemiatycze od 18.05.2020 r. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.  >> Czytaj Dalej <<Nieodplatna pomoc konsumencka

Miasto Siemiatycze, we współpracy z Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK), chcąc zwiększyć zasięg pomocy prawnej i porad dla konsumentów, zaprasza zainteresowanych do skorzystania z bezpłatnych porad konsumenckich. W każdy piątek w godz. 12.00-14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Siemiatycze, nieodpłatnej pomocy konsumentom będzie udzielała osoba z wykształceniem prawniczym. System ochrony konsumentów w Polsce jest rozbudowany i skuteczny, dzięki czemu każdy jest w stanie w prosty i szybki sposób uzyskać poradę prawną w zakresie interesującej go tematyki. Niestety nie wszyscy wciąż jeszcze wiedzą, gdzie udać się po pomoc. W celu uzupełnienia istniejącego systemu powołano projekt Dlakonsumenta.pl zajmujący się szeroko rozumianą edukacją oraz popularyzacją prawa konsumenckiego oraz, w razie konieczności, wsparciem instytucji i podmiotów chroniących konsumentów.


SIEMIATYCKA LIGA SIŁY I SPRAWNOŚCI 2019/2020

MOSiR Siemiatycze zachęca do udziału w imprezach organizowanych w ramach Siemiatyckiej Ligi Siły i Sprawności 2019/2020. Celem Ligi jest popularyzacja i upowszechnianie aktywności fizycznej, zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu, a także przybliżanie mieszkańcom Siemiatycz nowych dyscyplin sportu.  >> Czytaj Dalej <<

POBIERZ - REGULAMIN RAMOWY SIEMIATYCKIEJ LIGI SIŁY I SPRAWNOŚCI 2019/2020

POBIERZ - FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO SIEMIATYCKIEJ LIGI SIŁY I SPRAWNOŚCI I OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA - OSOBY PEŁNOLETNIEJ ORAZ RODZICA/OPIEKUNA UCZESTNIKA NIEPEŁNOLETNIEGO

Trasy biegowe

Burmistrz Miasta Siemiatycze i MOSiR Siemiatycze zapraszają do korzystania z przygotowanych tras do narciarstwa biegowego. Do dyspozycji są dwie trasy o długości 6 km i 3,2 km. Przebieg tras przedstawia załączona mapka.  >> Czytaj Dalej <<Archiwum: 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004