O nas

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach jest jednostką organizacyjną Urzędu Miasta Siemiatycze. Utworzony został 27 stycznia 1999 r. uchwałą Rady Miasta Siemiatycze Nr VII/28/99. Głównymi zadaniami MOSiRu są utrzymanie bazy sportowo-rekreacyjnej oraz organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych na terenie Siemiatycz. MOSiR jest gospodarzem obiektów sportowych oraz ponad 60 ha terenów zielonych oraz 2 zalewów wodnych.

Menu strony

BIP Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Simiatyczach


Nowości

SIEMIATYCKA LIGA SIŁY I SPRAWNOŚCI 2019/2020

MOSiR Siemiatycze
zachęca do udziału w imprezach organizowanych w ramach Siemiatyckiej Ligi Siły i Sprawności 2019/2020. Celem Ligi jest popularyzacja i upowszechnianie aktywności fizycznej, zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu, a także przybliżanie mieszkańcom Siemiatycz nowych dyscyplin sportu.
 >> Czytaj Dalej <<

 


Zapowiedzi imprez 2021

Urodziny Pływalni WODNE TARASY

Moc atrakcji czeka na osoby, które odwiedzą pływalnię WODNE TARASY jak i halę widowiskowo-sportową w dniach od 8 do 10 października 2021 r.

Świętowanie rozpocznie się już w piątek, 8 października, w muzycznej oprawie - o godz. 17:00 w hali widowiskowo-sportowej zagrają Chłopcy Kontra Basia, a następnie o godz. 19:00 - Strachy na Lachy. Sobota, 9 października, będzie dniem pokazów i animacji dla dzieci - o godz. 12:00, 14:00, 16:00 i 18:00 będzie można obejrzeć pokazy pływania synchronicznego w wykonaniu niezwykłych artystek z grupy Synchro Show. Najmłodsi uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział we wspólnej zabawie z pływającymi w basenie syrenami. To wszystko na pływalni, przy zakupie biletu warto pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona. W sobotni wieczór, o godz. 20:00, w hali widowiskowo-sportowej wystąpi kabaret Paranienormalni ze swoim najnowszym programem "Bez znieczulenia". „Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i energii, z której kabaret słynie od lat - mieszanka pandemicznych historii i tematów, które w ostatnich miesiącach bliskie są każdemu. Ostatniego dnia urodzinowego weekendu, w niedzielę 10 października, od godz. 10:00 do 20:00 na pływalni będzie można spędzić czas na wodnym placu zabaw, natomiast o godz. 14:00 i 16:00 najmłodsi ponownie będą mogli spotkać się z niezwykłymi syrenami. Ostatnim z przewidzianych wydarzeń jest pokaz akrobatyczno-artystyczny, w hali widowiskowo-sportowej, który rozpocznie się o godz. 17:00. Wszystkie wydarzenia odbywające się w hali przy ul. Świętojańskiej 25A będą bezpłatne. Wstęp na pływalnię wymaga wykupienia biletu i posiadania stroju do pływania. Ilość miejsc ograniczona!Wakacje Animacje dla dzieci i dorosłych - 15.08.2021 r.

Wnajbliższą niedzielę, 15 sierpnia, siemiatycka plaża nad zalewem nr 2 stanie się wyjątkowym miejscem pełnym radości, śmiechu i zabawy. O godz. 14.00 rozpocznie się wakacyjna zabawa „Wakacje Animacje” dla dzieci i dorosłych, prowadzona pod okiem profesjonalnych animatorów. W programie m.in. liczne gry i sporty w wodzie i na piasku. Każde dziecko (i dorosły!) będzie mogło w kreatywny sposób spędzić czas, wziąć udział w zabawach w bezpiecznej atmosferze, a przy okazji poznać nowych przyjaciół i zebrać ciekawe doświadczenia.

Tego dnia na plaży miejskiej duże dawki śmiechu gwarantowane, dlatego o 14.00 warto zajrzeć nad zalew nr 2!

Cross Triathlon Siemiatycze 2021

Organizatorem Cross Triathlonu Siemiatycze jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach z siedzibą przy ul. Nadrzecznej 29, 17-300 Siemiatycze, tel. 85 656 10 44, fax 85 655 26 65. Zawody odbędą się 29 sierpnia 2021r. Biuro zawodów będzie mieściło się na ul. Sportowej w Siemiatyczach przy Plaży Miejskiej na Zalewie nr 2. Pływanie odbywać się będzie na wyznaczonej trasie na Zalewie nr 2. Jazda rowerem oraz bieg przełajowy rozgrywane będą trasą pofałdowana, biegnącą leśnym szlakiem. Na całej trasie ruch drogowy zamknięty. Na trasie rowerowej zalecany jest kask rowerowy.

Zgłoszenia indywidualne do Cross Triathlon Siemiatycze 2021 będą przyjmowane jedynie w formie elektronicznej na stronie www.dostartu.pl/cross-triathlon-siemiatycze do dnia 23.08.2021 r.

Pobierz - Regulamin Cross Triathlon Siemiatycze 2021


Serdecznie zapraszamy do zapisów na naukę pływania! Więcej informacji bezpośrednio u osób przyjmujących zgłoszeniaLiczymy się dla Polski – Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 rozpocznie się już 1 kwietnia br. Obecnie trwają prace organizacyjne i przygotowawcze. To niezwykle ważne badanie statystyczne obejmujące całą populację mieszkańców Polski. Jest ono realizowane raz na 10 lat.  >> Czytaj Dalej <<

Maratony Kresowe - Ankieta po sezonie 2020

Siemiatycki bieg okazał się zwycięzcą ankiety przeprowadzonej przez portal Maratony Kresowe.  >> Czytaj Dalej <<Punkt Informacji Turystycznej przy Placu Jana Pawła II 3A wznowił działalność

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach informuje, iż z dniem 15 czerwca działalność wznowił Punkt Informacji Turystycznej zlokalizowany przy Placu Jana Pawła II 3A.

Godziny pracy punktu:

- od poniedziałku do piątku od godz. 10.00 do 16.00

- w sobotę od godziny 10.00 do 14.00

- w niedzielę - informacja telefoniczna pod numerem - 536908184

!! W zwązku z tym, że punkt działa w zaostrzonym reżimie sanitarnym (wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego i Polskiej Organizacji Turystycznej) klienci punktu proszeni są o przestrzeganie następujących zasad:

- w punkcie poza pracownikiem może przebywać tylko jedna osoba;

- klient do punktu wchodzi w maseczce (zasłonięte usta i nos);

- obowiązkowa dezynfekcja rąk (lub posiadanie rękawiczek);

- klientowi nie wolno przekraczać wyznaczonej strefy (linia na podłodze), wszelkie niezbędne materiały (foldery, ulotki itp.) podaje pracownik punktu It.Funkcjonowanie obiektów MOSiR Siemiatycze od 18.05.2020 r.

Przedstawiamy nowe zasady funkcjonowania obiektów Miejskigo Ośrodka Sportu i Rekreacji w Siemiatycze od 18.05.2020 r. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.  >> Czytaj Dalej <<Nieodplatna pomoc konsumencka

Miasto Siemiatycze, we współpracy z Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK), chcąc zwiększyć zasięg pomocy prawnej i porad dla konsumentów, zaprasza zainteresowanych do skorzystania z bezpłatnych porad konsumenckich. W każdy piątek w godz. 12.00-14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Siemiatycze, nieodpłatnej pomocy konsumentom będzie udzielała osoba z wykształceniem prawniczym. System ochrony konsumentów w Polsce jest rozbudowany i skuteczny, dzięki czemu każdy jest w stanie w prosty i szybki sposób uzyskać poradę prawną w zakresie interesującej go tematyki. Niestety nie wszyscy wciąż jeszcze wiedzą, gdzie udać się po pomoc. W celu uzupełnienia istniejącego systemu powołano projekt Dlakonsumenta.pl zajmujący się szeroko rozumianą edukacją oraz popularyzacją prawa konsumenckiego oraz, w razie konieczności, wsparciem instytucji i podmiotów chroniących konsumentów.


SIEMIATYCKA LIGA SIŁY I SPRAWNOŚCI 2019/2020

MOSiR Siemiatycze zachęca do udziału w imprezach organizowanych w ramach Siemiatyckiej Ligi Siły i Sprawności 2019/2020. Celem Ligi jest popularyzacja i upowszechnianie aktywności fizycznej, zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu, a także przybliżanie mieszkańcom Siemiatycz nowych dyscyplin sportu.  >> Czytaj Dalej <<

POBIERZ - REGULAMIN RAMOWY SIEMIATYCKIEJ LIGI SIŁY I SPRAWNOŚCI 2019/2020

POBIERZ - FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO SIEMIATYCKIEJ LIGI SIŁY I SPRAWNOŚCI I OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA - OSOBY PEŁNOLETNIEJ ORAZ RODZICA/OPIEKUNA UCZESTNIKA NIEPEŁNOLETNIEGO

Trasy biegowe

Burmistrz Miasta Siemiatycze i MOSiR Siemiatycze zapraszają do korzystania z przygotowanych tras do narciarstwa biegowego. Do dyspozycji są dwie trasy o długości 6 km i 3,2 km. Przebieg tras przedstawia załączona mapka.  >> Czytaj Dalej <<Archiwum: 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004